החיה אותה אתם רואים תחשוף את הסיבה לכעס שלכם

ההתנהגות שלנו, הרגשות והמחשבות הם מה שהופכים את האישיות שלנו לייחודית. תכונות אלה נחשבות כעקביות לאורך חיינו. בכל הנוגע לכעס, לכל אחד מאיתנו יש טריגר ייחודי שאחראי לביטוי הכעס שלנו, והמבחן הזה יכול לעזור לכם לגלות אותו.

למטרות בידור בלבד, צוות האתר שלנו הכין עבורכם מבחן שיעזור לכם לגלות מה יכול להדליק אתכם בקלות.


מה אתם רואים?

אם ראיתם דוב


אתם אנשים אכפתיים, כמו גם מורכבים וכנים. למרות שאתם מתעדפים את המשפחה והחברים שלכם מעל לכל, אתם לא תניחו לאיש לדחוק בכם. מאחר ולבכם טהור, אתם לא יכולים לסבול אנשים מניפולטיביים, מזוייפים או בוגדניים, ופירוש הדבר שמה שמדליק אתכם זה אנשים נרקסיסטיים.

אם ראיתם דג

אתם נמנים על אותם אנשים שמשתמשים בדמיון שלהם, באינטליגנציה ובהיגיון הבריא שלהם כדי לקבל החלטות ולפתור בכעיות. אתם לא יכולים לסבול אנשים ציניים, כאלה שלא רוצים לעזור, כאלה שמתווכחים, וכאלה שצוחקים על אחרים. הטריגר שלכם הוא אנשים טיפשים.

אם ראיתם קנגורו

אפשר לתאר אתכם בקלות כאנשים בעלי לב טהור. לא משנה עם אילו עליות ומורדות אתם מתמודדים בחייכם, לעולם לא תניחו לעבר לדכא אתכם. אתם אוהבים להיות בקרב אנשים מציאותיים ונאמנים לכם. לחברים מזוייפים ושקרנים פשוט אין מקום בחייכם ולכן הטריגר שלכם הוא אנשים בוגדניים.

אם ראיתם אריה


אתם נועזים ואמיצי לב ומסוג האנשים שלא מוכנים לוותר על הדברים שאתם אוהבים או על המטרות שלכם. יש לכם ביטחון עצמי רב ולב אדיב. לכן הטריגר שלכם הוא וויתור.

אם ראיתם דולפין

אתם אנשים אשר מסתמכים על הדמיון והיצירתיות שלכם, ומתמקדים רק במקוריות. מה שאתם הכי לא אוהבים הם אנשים שמשנים עורם רק כדי להתאים לחברה או לספק אחרים דרך טובות. לכן הטריגר שלכם הוא אנשים לא אותנטיים ומקוריים.

אם ראיתם שועל

אתם יכולים בקלות ללמוד דברים חדשים מאנשים, בין אם מדובר ביו״ר של חברה או שומר בחניון. בכל מקרה, אתם לא סובלים אנשים שמאיימים עליכם, אפילו אם מדובר בהורים שלכם. אתם תמיד שמים את ההיגיון קודם לפני שאר הדברים. בכל מקרה, הכעס שלכם יכול להתעורר בקלות ע״י אנשים שתלטניים.

אם ראיתם חתול

למרות שיש אנשים שבטוחים שאתם ביישנים, אתם למעשה פשוט לא אוהבים לדבר יותר מדי. אתם לא רוצים את תשומת הלב של אחרים, ומעדיפים לחיות את החיים שלכם בדרככם, מבלי לדאוג מה אחרים חושבים. זו הסיבה שהטריגר שלכם לכעס הוא אנשים שמדברים יותר מדי.

אם ראיתם נשר

אתם מכוונים גבוה בחיים, אפילו אם אתם עושים זאת לבדכם. אתם לא משאירים את הדברים למזל, ונוטים להתמקד בגישה מדוייקת. אין זמן לדרמה או לדברים משניים בחייכם, ואתם רוצים שאחרים יחשבו כמוכם. זו הסיבה מדוע הטריגר שלכם לכעס הוא דרמה וכשמישהו מנסה להפוך עכבר להר.

אם ראיתם פיל

למרות שאתם עשויים להיראות מאיימים, אתם בדיוק ההיפך: אדיבים, אוהבים ונאמנים. יש לכם גישה קבועה ומלאת ביטחון. מה שמדליק את הכעס שלכם היא התנהגות עויינת, ואתם לא סולחים בקלות לאנשים לא אדיבים.

אם ראיתם ארנב

בעזרת היצירתיות שלכם, התשוקה והנפש מלאת האנרגיה, אתם נוטים לצחוק ולפזר אושר סבבכם. זו הסיבה מדוע אתם לא אוהבים אנשים שמביאים עצב או רגשות שליליים אחרים לחייכם. הטריגר שלכם לכעס הם אנשים שליליים.

אם ראיתם ג׳ירפה

אתם אנשים אדיבים ומצפים להתהגות דומה מאחרים ונמנעים מאנשים שלא מכבדים את חייכם ואת הזמן שלכם. בנוסף, אתם לא יכולים לסבול אנשים שמחפשים את החולשות באחרים ומנצלים אותן לטובתם האישית, ומשתמשים בחוסר הביטחון של אחרים נגדם. זו הסיבה מדוע אנשים מניפולטיביים הם נקודת החולשה שלכם.

כמה מדויק היה המבחן? אילו סוג של מבחני פסיכולוגיה אתם אוהבים יותר מאחרים?