היא ביקשה מבחור כסף לטיפול בסרטן. אך אז הוא גילה את האמת האיומה…

שרלוט רוש היא תושבת לונדון בת 31. נראה כי בגיל הזה אנשים כבר אמורים לרכוש חוכמה, אבל הבחורה הבריטית הזו הצליחה לשכנע אותנו שזה לא תמיד נכון.
באחד מאתרי הכרויות שרלוט הכירה את מתיו פילגרים. במשך זמן מה הם נפגשו כזוג, ולאחר מכן היא החליטה לנצל את חבר שלה. היא אמרה לו שהייתה חולה בסרטן השחלות וכרגע היא מפחדת שהסרטן יכול לחזור.
לאחר זמן מה, אמרה שרלוט שעשתה בדיקה רפואית והסרטן אכן חזר. היא אמרה שבמרפאת העירונית קבעו לה ניתוח בעוד חצי שנה, אך בבית חולים פרטי, ניתן לעשות את הניתוח מבלי להמתין בתור, אך זה יעלה סכום כסף רציני שאין לה כרגע…

היא ביקשה מבחור כסף לטיפול בסרטן. לאחר מכן הוא גילה שהיא בזבזה את הכסף על...


כשמתיו שמע את זה הוא לא היסוס והסכים לעזור לאהבת ליבו. הוא נתן לה כמעט 7000 פאונד עבור הניתוח, ולאחר מכן העביר לחשבון בנק שלה עוד 2000 פאונד עבור תהליך השיקום.

החשדות שעבדו עליו החלו להופיע בראשו של מתיו לאחר ששרלוט אסרה חד משמעית לבוא ולבקר אותה במרפאה. יתר על כן, היא אפילו לא אמרה איפה היא עוברת את הניתוח, ורק נתנה ניסוח מעורפל שבית החולים ממוקם בחלק הצפוני של לונדון.


הזמן עבר, אך שרלוט עדיין לא חזרה ושיחות טלפון הפכו ליותר ויותר נדירות. ואז מתיו הבין סוף סוף כי ניצלו אותו, ופנה למשטרה.

המשטרה עצרה מיד את הרמאית במקום העבודה שלה. התברר כי שרלוט לא הייתה חולה, ואת הכסף שמתיו נתן לה היא בזבזה על… הניתוחים הפלסטיים!

היא ביקשה מבחור כסף לטיפול בסרטן. לאחר מכן הוא גילה שהיא בזבזה את הכסף על...

שרלוט שילמה מחיר כבד על תשוקתה ליופי. היא קיבלה שתי שנות מאסר על תנאי והורתה לשלם פיצוי לקורבן בשווי 14,220 פאונד. בנוסף, שרלוט קיבלה 80 שעות של עבודות שירות.
פשוט לא יאומן שאנשים מסוגלים לעבור על החוק כדי לעשות ניתוחים פלסטיים! אם גם אתם בשוק מהכתבה, שתפו אותה עם חברים.