היא הגיעה לפגישה דחופה עם המורה של נכדתה – היא פרצה בבכי כאשר ראתה מה יש בקופסא הורודה

נטשה פולר בת השמונה, היא ילדה שתענוג ללמד. המורה שלה, ג’ודי שמידט, נהנתה לראות את תלמידתה המתוקה כל יום, כשהיא עזרה להרים את הכיתה עם הגישה החיובית שלה.

אבל לגברת שמידט, אם לשלושה, לא היה מושג שמאחורי החיוכים, נטשה מתמודדת עם משברים לא קלים ועם הפרדה ממשפחתה הקרובה.נטשה הופרדה מאחותה התאומה ברוקלין, שהתגוררה באוקלהומה עם הוריה, ונשארה אצל סבתה כריס בויסקונסין במשך שנתיים, כדי שתוכל לקבל טיפול מיוחד בבית החולים לילדים של ויסקונסין.

תלמידת בית הספר היסודי “אוקפילד” נולדה עם “תסמונת בטן שזיף”, מצב שגורם למחלת דרכי השתן ובסופו של דבר מחייב השתלת כליה חדשה. נטשה נסעה לבית החולים 3 פעמים בשבוע לדיאליזה, אך נפלה בכשל כלייתי ונזקקה נואשות לכליה.

מאחר שנטשה סבלה מדלקות באופן קבוע, היא הופיעה ברשימת ההשתלות. כאשר המורה שלה גילתה על מה שהילדה המתוקה הזאת עוברת, היא ידעה שהיא חייבת לעשות משהו.

לאחר שיחה עם משפחתה החליטה גברת שמידט לבדוק את עצמה ולראות אם היא מתאימה. אחר כך התקשרה לסבתא של נטשה על מנת שתבוא לפגישה דחופה בבית הספר כדי לדון במה שגילתה.

סבתא של נטשה חשבה שהיא נקראה לדון בבריאותה של נכדתה או בציונים שלה, אבל הופתעה כשהוצגה לה קופסה ורודה. תראו את התגובה שלה בסרטון למטה.

היא נותרה ללא מילים כשדמעות זולגות על פניה כשהיא רואה מה יש בקופסה.

זה עוד כלום לעומת מה שקרה כאשר נטשה נקראה למשרד וניתנה לה אותה קופסה בדיוק. זו סצינה מלאה ברגש ואהבת חינם!

זוהי הדוגמה המושלמת מדוע יש להעריך את המורים. איזה מעשה מדהים של חסד אנושי, היא גיבורה אמיתית בשביל הילדה הקטנה הזאת.

בבקשה תשתפו את הסיפור הזה עם החברים ובני משפחה בפייסבוק.