הטריק המגניב הזה יעזור לכם להקל על דיכאון וחרדה תוך מספר שניות

חרדה זוכה ליותר ויותר תשומת לב מאחר ואנשים מבינים כמה תפוצתה רחבה, וכיצד מתישים עשויים להיות ההתקפים אם לא מטופלים במהרה. אם אתם אנשים המתמודדים עם חרדה, אתם מכירים בדיוק את תחושת חוסר האונים כשהתבניות המחשבתיות והסימפטומים הפיזיים יוצאים מכלל שליטה. לא משנה אם החרדה שלכם בשלב עדין של דאגה כרונית או אם היא הופכת לאיטה להתקפי פאניקה עוצמתיים, כאבי ראש וסחרחורת, ישנן אסטרטגיות בהן תוכלו להשתמש בעתות חרדה כדי להקל על הסימפטומים.

הטכניקות הללו הופכות פופלריות יותר ויותר כאשר אנשים רבים אוזרים אומץ לצאת ולבקש עזרה. תרפיסטים הבינו כי חרדה יכולה להשתלט על כל אחד בכל זמן באם הזרזים הנכונים מופיעים בחייהם. טכניקות חדשות כמו תרפיה של התנהגות קוגנטיבית (CBT) ושימת לב/ערנות (MINDFULNESS) בהן נערך שימוש כדי להקל על סימפטומים של חרדה, מסייעות בעת התקפים בינוניים או חמורים. אלו הן שיטות מעשיות בהן תוכלו להשתמש על בסיס יומיומי כדי להקל על סבלכם.


הסרטון הבא מראה טריק שכזה, אשר יכול בטבעיות להרגיע את הגוף ולהאיץ פעילות של תאים המקדמים רוגע וחשיבה רציונלית כדי לחסל את אלו הפראיים והשועטים. טכניקת הנשימה הזו היא פופולרית בקרב מתרגלי יוגה והייתה בשימוש אלפי שנים ע"י יוגים כדי להשיג שלווה ורוגע, כמעט מצב מדיטטיבי. זה מעלה את המודעות ומגביר תחוושת רווחה וניתן להשתמש בה בכל מקום אם אתם רק יודעים כיצד.


זה מושלם עבור הרגעים הללו בהם יש לכם רק כמה דקות לקחת הפסקה מאירוע חברתי מלחיץ או אם הסצינה המתרחשת במקום העבודה. פשוט התנצלו ובקשו לצאת לרגע לחדר השירותים או צאו להליכה קצרה כדי למצוא מקום שקט בו תוכלו לתרגל את הטכניקה. נסו זאת מספר פעמים לפני שתוותרו, כיוון שלפעמים לוקח לגוף מעט זמן כדי להשיג תגובה הולמת. האפקטים יכולים להיות עדינים בתחילה, אך מתגברים ככל שתתרגלו. ספרו לנו איך זה עובד עבורכם והאם מצאתם דרכים נוספות כדי להרגיע את החרדה ואת המחשבות הטורדניות, ואולי תוכלו גם לעזור לאחרים.

שתפו את האהבה והעבירו הלאה!