היא מפזרת אלכוהול על כל המיטה. 30 דקות אחרי זה , קורה משהו מדהים

ישנם שימושים רבים לאלכוהול, אבל הנפוץ בהם הוא ללא ספק משמש לחיטוי. אנשים משתמשים בו גם להסרת דבק. בכל מקרה, השימושים של המוצר המגוון הזה אותו ניתן לרכוש בכל חנות הם מעבר לכל דמיון. קראו את זה וגלו כיצד תוכלו להפיק ממנו את המירב.

#1 מחסל כינים
אלכוהול עושה פלאים כשמדובר בהסרת כינים. מה שעליכם לעשות הוא למלא בקבוק תרסיס בקצת אלכוהול ולהוסיף כמה טיפות של שמן לוונדר. רססו את התערובת בנדיבות על הקרקפת והשיער שלכם. וודאו שאתם משתמשים באלכוהול מחוץ לבית. הסירו את הכינים המתות ע"י סירוק השיער שלכם. לבסוף, השרו את המספר בתערובת למשך שעה אחת לפחות.


#2 נקו את האוזניים שלכם
למרות שקיסמי אוזניים מכותנה הם הכלי הנפוץ ביותר לניקוי האוזניים שלכם, הם למעשה מסוכנים נוכח העובדה שהם דוחפים את השעווה עמוק יותר לתעלות האוזן שלכם. אלכוהול הוא אלטרנטיבה טובה יותר עבור זה. בכוס, ערבבו קצת חומץ לבן ואלכוהול וטפטפו כמה טיפות בכל אוזן. תוכלו להיעזר במקל אוזניים בשביל זה. השעווה תוסר מעצמה.


#3 היפטרו מפשפשי המיטה
פשפשי מיטה הם מטרד אמיתי, במיוחד בגלל שהם גורמים לגירוי בעור ולאלרגיות. למרבה המזל, כל מה שאתם צריכים כדי להיפטר מהמזיקים האלו הוא אלכוהול. מלאו בקבוק תרסיס באלכוהול ורססו בנדיבות מעל הכריות והמזרון שלכם. בגלל שפשפשי מיטה מטילים ביצים, חשוב מאוד לחזור על הפעולה לקבלת תוצאות מקסימליות.

#4 תחליף לדאודורנט
אלכוהול הוא אפקטיבי במיוחד בחיסול בקטריה שגורמת לריח גוף רע וניתן להשיגו בכל ערכה לעזרה ראשונה.
לכן, אם אתם מוצאים את עצמכם רחוקים מהבית וללא דיאודורנט, אלכוהול הוא כל מה שאתם צריכים. בכל מקרה, אל תשתמשו בזה בטווח הארוך כי חשיפה לאלכוהול עשויה לגרום גירוי לעור שלכם.

#5 משטח קירור תוצרת בית
כולם יודעים שאי אפשר להקפיא אלכוהול. במקום, הוא הופך למסה קרה ועבה. ובגלל הסיבה הזו תוכלו להשתמש באלכוהול כדי להכין משטח קירור בעצמכם. עבור זה, תזדקקו לאלכוהול ומים ביחס של 1:2 ושימו את התערובת בתוך שקית אטומה. חשוב להוציא כמה שיותר אוויר לפני ששמים את השקית במקרר. המתינו במשך שעה לפני שתשמשו בזה כמשטח קירור עבור פציעה או כדי לקרר את ארוחת הצהריים שלכם בזמן שאתם מטיילים, לדוגמא.

#6 הסירו לק מהציפורניים
אם אתם רוצים להימנע מהכימיקלים המסוכנים הנמצאים במסירי הלק התעשייתיים, השתמשו באלכוהול במקום. זה עשוי לקחת קצת יותר זמן כדי להסיר לחלוטין את הלק, אבל כך תגנו על הציפורניים שלכם.

#7 לא עוד שיער שצומח פנימה
שיער שצומח פנימה יכול להיות מטרד רציני בגלל העור המגורה והאדום, אבל גם בגלל שזה נראה מכוער. שימו קצת על העור ותרגישו בהבדל משמעותי. העור שלכם יהפוך שוב לחלק.

#8 מנקה את העור שלכם
רוב הקרמים והמשחות שנלחמים באקנה מכילים בנזויל פרוקסייד. בכל אופן, שימוש באלכוהול ייתן את אוטו האפקט בזכות מאפייניו האנטי דלקתיים ומחליקי העור. השתמשו במוצר הזה כדי לחטא כל חצ'קון ואקנה, אבל השתמשו בו גם כדי להחליק את העור מסביב ולמנוע התפרצות אקנה. כשאתם משתמשים באלכוהול על הפנים שלכם, השתמשו בו רק על העור הנגוע כיוון שזה יכול להזיק לעור בריא.

#9 הרפס
הרפס מתפרץ אצל חלק גדול מהאוכלוסייה. למרות ש-85% מהאנשים נושאים זאת, רק מעטים יחוו התפרצות. אם אתם חווים מקרה כזה, השתמשו ב-70% אלכוהול איסופרופיל על ההרפס. זה יאיץ את תהליך ההחלמה, על פי אוניברסיטת מישיגן.

#10 תכשיר חיטוי לידיים
תוכלו להכין תכשיר חיטוי לידיים יעיל במיוחד בעזרת אלכוהול. כל שעליכם לעשות הוא לערבב כ-120 מ"ג של ג'ל אלוורה, 1/2 כפית של אלכוהול איסופרופיל וכמה טיפות של שמן עץ התה. אחסנו את התערובת בבקבוק אטום. כדי לקבל יותר פרטים, צפו בסרטון הבא: