היא מרסקת אספירין, ומשתמשת בזה בדרך שימושית שיכולה לעזור להרבה אנשים

שימושים חדשים לאספירין שמעולם לא שמעתם עליהם
בדרך כלל כשאתם לוקחים אספירין, זה בגלל שיש לכם כאב ראש או חלק אחר בגופכם כואב. למרות זאת, ישנם שימושים רבים לגלולה הזו מעבר לשיכוך כאבים. קבלו את הדרכים המדהימות האלו להשתמש באספירין.

פילינג כימי עדין
פילינג כימי אמיתי מבוצע בדרך כלל ע"י מקצוענים שעברו הכשרה לכך, אבל ישנם תחליפים רבים שיכולים לספק פילינג כימי עדין אפילו בבית. כדי להכין את הפילינג הזה, רסקו 3 כדורי אספירין ללא הציפוי ותנו להם לשהות בתוך מיץ לימון עד שנוצרת משחה. מרחו את המשחה על פניכם ותנו לזה לעבוד במשך 10 או 15 דקות. שטפו זאת, ומרחו משחה ממים וסודה לשתייה על פניכם כדי לנטרל את החומציות. התהליך יגרום לעור חדש כשל תינוק להופיע, לאחר שהסתתר מאחורי תאי העור המתים שלכם.


מעלים נשיכות ועקיצות חרקים
נשיכות ועקיצות חרקים יותירו אתכם מתגרדים ואף מלאי חרטה שהיצורים הקטנים הללו בכלל קיימים. כדי להלחם באדמומיות ובדלקתיות הקלה של עקיצת חרק או דבורה, לא תצטרכו יותר מאספירין. זה מכיל חומר אנטי דלקתי שידוע גם בשם "חומצה אסטילסיצית". אבל, אל תבלעו את הגלולה. במקום, רסקו אותה לאבקה והכינו ממנה משחה ע"י הוספה של מעט מים. מרחו זאת על העקיצה/נשיכה, והאדמומיות תיעלם. כעת, נשאר לקוות שגם המזיקים המעצבנים הללו ייעלמו…

מים פנים לבעיות אקנה
שלטו על בעיות האקנה שלכם בעזרת מי פנים המכילים חומצה סליצילית. חומצה זו היא אותו חומר פעיל שמצוי במשחות שניתן לרכוש בקלות בבית מרקחת להקלה על אקנה ופצעי בגרות. כדי להכין את הגרסה הביתית של התכשיר העוצמתי הזה, רסקו 5 טבליות אספירין ללא ציפוי ושימו זאת בבקבוק תרסיס קטן. הוסיפו כ-88 מ"ל של מים מזוקקים וכף אחת של חומץ תפוחים לבקבוק. בצעו התזת מבחן על היד שלכם לפני שתשימו זאת על הפנים, כדי לבדוק אם ישנן רגישויות מסויימות.


משהו לכפות הרגליים שלכם
כפות הרגליים היבשות ועמוסות היבלת שלכם יכולים לזכות להקלה משמעותית בעזרת אספירין ומיץ לימון. ערבבו את שתי הרכיבים הללו יחדיו עד לקבלת משחה, ושפשפו זאת כנגד האיזור הנגוע. לאחר 10 דקות, שטפו זאת באמבטיה או במקלחת. זה יעזור לכם להיפטר מהעור הגס במשטח התחתון של כף הרגל.

היפטרו מכתמי הזיעה
אספירין הוא נהדר כדי להיפטר מכתמי הזיעה על החולצה הלבנה האהובה עליכם! רסקו 4 כדורי אספירין לא מצופים וערבבו עם מים. מרחו את המשחה על בית השחי ותנו לזה לעבוד במשך 5 דקות, או עד שעתיים לכתמים עיקשים במיוחד. לאחר מכן שטפו את הבד כפי שאתם עושים בדרך כלל.

החזירו את הרעננות לצמחים
פרחים טריים שזה עתה נגזמו יכולים להאריך חיים אם תאכילו אותם באספירין. הוסיפו טבליה אחת של אספירין לאגרטל הפרחים, וזה יתמוסס מאליו במים.

השיבו את מצבר הרכב שלכם לחיים
בהנחה שמצבר הרכב שלכם לא נהרס לחלוטין, תוכלו להשיבו לחיים! הסירו את מכסה המצבר וזרקו 2 טבליות אספירין לתוך תא, ובדקו אם תוכלו להוציא לפחות טעינה אחת מממנו. החומצה הסיליצילית באספירין תיצור תגובה כימית עם החומצה הגופריתית במצבר, אך זה יעבוד רק ברגע שתסובבו את המפתח, אז קחו זאת בחשבון! אם יש לכם מזל וזה מניע, כדאי שתסעו עם הרכב למוסך הקרוב ותחליפו את הסוללה שלכם.

היפטרו מכתמי ביצים
לא כל כך מעניין אותנו איך הגיע חלמון ביצה לחולצה שלכם, אבל אם זה כבר שם, דעו שזה יכול להיות קצת קשה להסרה. ערבבו אספירין לאחר שכתשתם אותו לאבקה וקרם טרטר עם מים חמים כדי להכין משחה. שפשפו את זה כנגד הכתם ותנו לזה לשבת לפחות 30 דקות. לאחר מכן, כבסו את החולצה כבדרך כלל.

טפלו בשיער כלורי
שחייה בבריכה היא אחת מפעילויות הקיץ האהובות עלינו, אבל הכלור עשוי לגרום נזק לשיער שלכם. כדי להיפטר מאותם כתמים ירוקים , שימו 6 טבליות של אספירין בכוס של מים חמים ומרחו על השיער. תנו לזה לשבת על הראש למשך 15 דקות לפני שתשטפו את זה. השיער שלכם אמור לקבל את הזוהר הטבעי שלו.


שלטו בקשקשים
קשקשים נגרמים כשתאי עור חיים מהר, מתים ואז נושרים כמו פתיתי שלג על הכתפיים שלכם. בכל מקרה, ע"י טיפול בקרקפת עם חומצה סליצילית שמצויה באספירין, תוכלו להפוך את עונת השלג לנחלת העבר! מעכו כמה כדורי אספירין בידכם עם שמפו, ושטפו את שיערכם כפי שהייתם עושים בדרך כלל. תנו לזה לעבור במשך כמה דקות לפני השטיפה.

מחסל פטריות בצמחים
אספירין יכול לשחק תפקיד גם בגינה שלכם. צמחים מפיקים חומצה סליצילית כשמצויים תחת לחץ, וע"י מתן מים המכילים אספירין, תוכלו לעזור להם ולהאיץ את המערכת החיזוניםת שלהם. ערבבו כדור אספירין שריסקתם לאבקה יחד עם ליטר של מים ושימו על האדמה שמסביב לצמח.

לא רק לכאבי ראש
כפי שאנו יכולים לראות, לאספירין יש שימושים רבים מעבר למתן סיוע לכאבים שונים בגוף. החל מהאצת המערכת החיסונית של הצמחים שלכם ועד להכנת פילינג כימי, זהו אחד הרכיבים שאתם חייבים שיהיה לכם בבית אפילו אם אינכם סובלים מכאבי ראש!