היא נמצאת במשפחת אומנה בזמן שאמה בכלא. 20 שנים אחרי זה קורה דבר לא יאומן…

זהו סיפור על אהבה, משפחה, וחוסן נפשי בעתות מצוקה. בזמן שמליסה גדלה במשפחת אומנה, אמה הייתה בבית הסוהר. כעת, 21 שנים מאוחר יותר, מליסה במרינס. היא הפיקה את המירב מחייה, בעוד שקיבלה כה מעט מן החיים. האחרונה משלושת אחיה, מליסה לא זכתה לגדול בקרב אחיה ג'יי.ג'יי וכריסטיאן. הם תמיד פוזרו במשפחות שונות. למעשה, מליסה לא ראתה את אחיה במשך 6 שנים ארוכות. עם הידיעה שאמם נבדקה כדי לראות אם היא משתמשת בקריסטל מת', בדיקה שיצאה חיובית, היא מנסה לעשות את הבלתי אפשרי: לקבל אפוטרופסות מלאה על אחיה.

מליסה מבועתת שהשופטת תאמר שהיא צעירה מדי, שהיא בקושי יכולה לשלם את שכר הדירה, או שמשפחת האומנה תוכל לטפל בהם בצורה טובה יותר. עדיין, היא החליטה לצאת לנסיעה של למעלה מ-3,000 קילומטרים לאלבמה ולהתייצב בפני השופטת, בתקווה שתקח את אחיה הביתה לאחר מכן. וכאן מגיעה ההפתעה. Prank It FWD החליטו לשלם עבור הוצאות הדלק של מליסה, חודש שכירות אחד, ואפילו מזון למסע המתוכנן שלה.


אבל יש עוד. צפו במליסה מפתיעה את אחיה עם החדשות – השופטת אומרת כן – ואז חוזרת הביתה להפתעה גדולה עוד יותר. Prank It FWD נתנו למליסה רכב מסוג toyota חדשה לגמרי כדי להסיע את אחיה לאן שיצטרכו. לא היה לה מושג. בעזרת טוב לב ועבודה קשה, מליסה ואחיה זוכים להתחלה חדשה כעת.

על כל 1,000 צפיות, Prank It FWD יתרמו דולר אחד ל-DoSomething.org. פירוש הדבר של מיליון צפיות, הם יקבלו 1,000$ כדי לסייע להם במצוקתם!


נא שתפו את הסרטון הזה ועזרו לעבור את רף 10 מיליון הצפיות לתרומה של 10,000$