היא סבלה מאקנה במשך שנים – עד שלמדה כיצד להשתמש במוצר הטבעי, הזול והטעים הזה!

כנראה שאקנה היא אחת ממחלות העור הנפוצות ביותר בקרב מתבגרים. הפגם הקוסמטי הזה נגרם ע"י הפרעה שעלולה להוביל לחרדה ודיכאון אותה יש להסתיר תחת שכבה עבה של מייקאפ.

ישנן מאות תכשירים כימיים שמבטיחים לכם כי יעזרו לכם להיפטר מהאקנה, אבל לעתים קרובות אינם פועלים, או שהם יקרים בטירוף. הדרך הטובה ביותר להיפטר מהבעיה המעצבנת הזו היא להשתמש במוצר טבעי – קליפת בננה.


היא סבלה מאקנה במשך שנים - עד שלמדה כיצד להשתמש במוצר הטבעי, הזול והטעים הזה!


החלב הלבן בקליפת הבננה מכיל כמות גדולה של "וויטמיני יופי" כמו A, B, C ו-E.
בנוסף לוויטמינים, הקליפה עשירה באבץ, ברזל ומנגן – מינרלים בעלי מאפיינים אנטי דלקתיים.

כיצד להשתמש בקליפה עבור הפנים שלכם

היא סבלה מאקנה במשך שנים - עד שלמדה כיצד להשתמש במוצר הטבעי, הזול והטעים הזה!

קליפת בננה בצורתה הטבעית

ראשית, שטפו את הפנים במים וסבון. לאחר 10 דקות, נגבו את העור בעזרת קליפת בננה. אחרי 20 דקות, שטפו את הפנים במים חמים שוב. יש לחזור על התהליך 2-3 פעמים ביום. דרך מעולה לבלות את סוף השבוע שלכם כחלק מטיפול יופי!

קליפת בננה ושבבי שיבולת שועל

שימו בננה אחת שטופה בבלנדר. הוסיפו 2 כפות דבש ו-1/3 כוס שיבולת שועל. טחנו את כל הרכיבים עד לקבלת משחה חלקה. מרחו את המשחה על עור נקי בתנועות עיסוי קלות, פרט לעור שסביב העיניים. לאחר 10 דקות, שטפו במים חמים ומרחו קרם לחות אך לא תכשיר שומני.

היא סבלה מאקנה במשך שנים - עד שלמדה כיצד להשתמש במוצר הטבעי, הזול והטעים הזה!

קליפת בננה עם כורכום

העובדה שכורכום הוא מוצר קוסמטי חזק אפקטיבי במיוחד, היא עובדה ידועה מזה זמן רב. האפקט האנטי דלקתי שלו מאפשר שימוש בו גם במקרים של אקנה! קחו קליפת בננה, שטפו וטחנו אותה. ערבבו עם כורכום ביחס של 1:1 והוסיפו מעט מים. מרחו את התערובת על עור נקי, ותנו לזה לעבוד במשך 15 דקות. לאחר מכן, שטפו במים חמים ושימו קרם לחות דל שומן.

קליפת בננה ומיץ לימון

חומצת לימון טבעית היא בעלת יכולת לא רק לחסל בקטריה אלא גם להלבין את העור ולצמצם את סימני הצלקות. כדי להכין את משחת הלימון-בננה, ערבבו קליפת בננה מעוכה ומיץ לימון סחוט ביחס של 1:1. מרחו את התערובת בעזרת מברשת, שטפו את המסכה לאחר 15 דקות והעניקו לחות לעור בעזרת התחליב החביב עליכם.

קליפת בננה ודבש

היא סבלה מאקנה במשך שנים - עד שלמדה כיצד להשתמש במוצר הטבעי, הזול והטעים הזה!

ערבבו קליפת בננה מעוכה ו-1/2 כפית של דבש נוזלי – ומסכת הלחות בעלת היכולות האנטי בקטריאליות הזו מוכנה. מרחו בעזרת צמר גפן והשאירו על העור במשך 15 דקות. לאחר מכן, שטפו במים חמים, ושימו קרם לחות.

למסיכות הבננה המוצעות בפניכם אין תופעות לוואי, לכן אפשר להשתמש בהן בכל יום. אם אתם לא אלרגיים לאף אחד מהרכיבים הרשומים, הרגישו חופשי להשתמש במתכונים האלו, ולשתף אותם עם חבריכם!