היא סוחטת מהוריה 1400$ כל חודש כדי להיראות כמו בובת ברבי אנושית

בחורה בת 18 מוציאה 1,400$ בחודש מכספי ההורים שלה כדי להיראות כמו בובת ברבי אנושית.

גבריאלה ז'ירקובה, מצ'כיה במקור, עברה את הניתוח הקוסמטי הראשון שלה בגיל 16, כשעברה הגדלת חזה מ-C ל-G, ניתוח שעלה 4500$.


היא סומכת על ההורים שלה בכל הנוגע למימון ההליכים הקוסמיים שלה, שכוללים בין היתר תוספות שיער בלונדיניות, ריסים עצומים, איפור קבוע ומילויים כמו בוטוקס.


ז'ירקובה אומרת שהיא שואבת את ההשראה שלה מנשים אחרות שעוברות ניתוחים דומים כדי להיראות כמו בובת ברבי אנושיות. המתבגרת הזו אומרת שהיא אוספת ברביות מאז הייתה ילדה קטנה, וכעת יש באמתחתה אוסף מטורף של 300 בובות.

"כשראיתי לראשונה בובות ברבי אנושיות, הרגשתי משהו יוצא דופן. תמיד רציתי להתבלט וחשבתי שזה יתאים לי", משחזרת ז'ירקבוה בפני Barcroft TV. "אני לא מאמינה במראה טבעי. אני חושבת שום דבר לא טבעי בימינו".

2

למרות שבאמתחתה כבר רשימת ניתוחים ארוכה מאוד, ז'ירקובה מתכננת עוד רבים. זה כולל שתלים בישבן, הסרת הצלעות ואפילו ניתוח נוסף להגדלת החזה.

"זה התחיל עם כמה כוונונים קלים, כמו השיער, ואז פשוט רציתי עוד ועוד", אומרת המתבגרת.

"זה לא שלא הייתי מאושרת עם עצמי באיזושהי נקודה. תמיד הייתי שמחה. העובדה שאני תומכת ביופי מלאכותי לא אומרת שיש לי הערכה עצמית נמוכה", היא מוסיפה.

בכל אופן, ז'ירקובה אומרת שלמראה שלה יש גם כמה חסרונות.

"אני מבלה 3 וחצי שעות בכל יום כדי להתכונן. סגנון החיים הזה אינו קל לתחזוק כלל וכלל. התחזוקה אינה קלה בכל המובנים, הכלכלי, הפיזי והמנטלי", היא מסבירה.

אבל כעת, אמה של ז'ירקובה מתחילה להבין את היקף ההתמכרות של בתה, מה שגורם לה לרגשות מעורבים.

"היא הכינה אותנו לכך באיטיות אבל לא הבנו כמה חמור המצב", אומרת רומנה ז'ירקובה.

"אני מודאגת לגבי מצבה הבריאותי, אין ספק, אבל רחוק ככל שתלך עם הבחירות שלה – אנחנו נכבד את זה", אומרת אמה של ז'ירקובה. "אני חושבת שהיא יפה מטבעה ואפילו שהיא רוצה לעבור ניתוחים קוסמיטיים אני מכבדת את זה".

"היא תמיד תהיה יפה, ואני תמיד אלך לצדה. מה חשוב הוא שהיא מאושרת ומגשימה את החלום שלה", היא מסכמת.

ז'ירקובה אומרת שהיא זכתה לתגובות עוינות ברשת, והיא מאמינה שהיא משמשת כמודל חיובי לחיקוי ולעולם לא תנסה להשפיע על המעריצים שלה, כדי שישכפלו את המראה שלה וינסו להידמות לה.

"אנשים רבים מחרימים אותי כי הם טוענים שאני השראה שלילית על הילדים שלהם, ושאני משמשת דוגמה שלילית", מסבירה ז'ירקובה. "אני מאמינה שאני דוגמה טובה יותר משאר הסלבריטאים, שעושים שמים, מחליפים בני זוג, או אפילו מעורבים בסקנדלים".

"ההיפך הוא הנכון. אני תמיד מעודדת אחרים לעשות מה שהם רוצים ולנסות כמיטב יכולתם להפוך למי שהם רוצים. זה המסר שאני משתדלת להפיץ", היא מסבירה.

3

ז'ירקובה אומרת שהחלום שלה הוא לעבור ללוס אנג'לס ולשמש ככפילה של ברבי. היא מוסיפה שהמראה שלה כבר מזמן הפך לסגנון חיים, בניגוד למטרה קצרת טווח.

"אני עדיין רוצה לעבור כמה ניתוחים קוסמטיים נוספים. אני חייבת לומר שאני הופכת מאושרת יותר ויותר עם כל ניתוח, אבל אני עוד לא שם", היא אומרת.

"כשמישהו מחליט לעשות את זה, לוקחים כמה שנים ואפילו חיים שלמים. אני רוצה לעשות שינוי תוך שבוע, לכן אני נצמדת לתכנית", מסכמת ז'ירקובה. "אין ספק שאמשיך בסגנון החיים שלי, זו לא מטרה קצרת טווח".

מה אתם חושבים על המראה של ז'ירקובה?

שתפו את כל בני המשפחה והחברים שלכם!