מפחיד: היא עוצרת לתדלק בתחנת דלק. רגעים לאחר מכן, המצלמה מתעדת משהו מחריד…

העולם יכול להיות מקום מפחיד עבור נשים. זה מצער, אבל זו גם האמת. נשים אשר מסתובבות לבד הן פגיעות, וקשוחות ככל שיהיו. בכל מקרה, כשתצפו בסרטון הזה של אישה צעירה שמביסה את אלו שמנסים לשדוד את רכב שלה, בהחלט תרגישו חזקים יותר.
ג'סמין וורן רק עצרה לתדלק את הרכב שלה בתחנת הדלק Exxon באטלנטה כשניצבה בפני איום רציני. היא התרחקה מהרכב שלה לאחר ששלמה את החשבון בפנים, לחצה על השלט רחוק כדי לנעול את הרכב, ואז שני גברים חבושים בברדסים ניסו לחטוף מהידיים שלה את המפתחות לרכב. לאחד הגברים היה נשק והוא כיוון אותו לפנים של ג'סמין.
שתי הגנבים מנעו מג'סמין להיכנס פנימה ולהזעיק עזרה, וברגע שהשיגו את המפתחות, הם ניסו להימלט עם הרכב. אבל ג'סמין לא התכוונה להניח להם לצאת מזה בקלות. היא פתחה את דלת הנהג והתחילה למשוך החוצה את הגבר שישב במושב הקדמי. הוא נאבק בכל הכוח, ואפילו הכה אותה, אבל היא לא התכוונה לסגת. הבחור הצעיר השני הגיע מסביב כדי להוריד את הידיים שלה מהחבר שלו, אבל הם לא יכלו למנוע מג'סמין להילחם.

בנקודה מסויימת, הגבר נכנס לרכב והתחיל לנסוע ברוורס ולהתרחק, אבל רכב אחר חסם אותם. ג'סמין הצליחה להשיב לעצמה את המפתחות לבסוף, והגנבים הפחדנים ברחו. ג'סמין אומרת שהגברים לא היו קשוחים כפי שהם נראו. "הם היו מפוחדים בדיוק כמוני. כשהסתכלתי בעיניים של הילד הקטן הוא היה מבוהל בדיוק כמוני", היא אומרת, "הוא בקושי נגע בי, אבל זה היה מספיק".


היא עוצרת לתדלק בתחנת דלק. רגעים לאחר מכן, המצלמה מתעדת משהו מחריד.


למעשה ג'סמין סלחה לגברים ההם. בכל מקרה, בהצהרה שמכוונת אליהם, היא אומרת, "טעיתם כשניסיתם לשדוד אותי. זה לא סוף העולם עבורכם. אין זה אומר שלא תוכלו לעשות שינוי בחיים שלכם. זה תלוי בכם ואני מוכנה לעזור לכם לעשות את השינוי הזה. זה לא הופך אתכם לאנשים רעים. עשיתם משהו רע אבל תמיד תוכלו לקבל מחילה על זה".

היא עוצרת לתדלק בתחנת דלק. רגעים לאחר מכן, המצלמה מתעדת משהו מחריד.

איזו מחווה נהדרת של חמלה! ארגונים שונים למניעת פשיעה מציעים פרס של 2,000$ לכל מי שיביא למידע שיסייע בלכידת שני החשודים.