נמאס לה מהשיער של חיות המחמד על הבגדים בכביסה. הפתרון שלה גאוני…

כן, כולנו אוהבים את הכלבים והחתולים שלנו. יודעים מה אנחנו פחות אוהבים? את כל השיער הנוסף שמפוזר לנו בבית. אני לא יודע מה אתכם, אבל אני מוצא שיער של חיית המחמד שלי במקומות אקראיים אם אינני מנקה ביסודיות מספקת. אני מרגישה בכנות כי אין שום פתרון לשמור על נקיון הבית שלי כשחיות מחמד מתרוצצות סביב.

ובכן, אני ואתם אינם בעלי חיות המחמד היחידים שנאבקים כדי למצוא דרך לשמור על הבית נקי. ערוץ היוטיוב, Clean My Space, החליט ליצור סרטון וידאו שמציג אסטרטגיות בהם תוכלו להשתמש כדי לנקות את שיער חיות המחמד שלכם, ואיך לנקות אחריהם באופן כללי. זהו סרטון ארוך במעט, אך תנו לי לספר לכם, זה שווה כל דקה. מי ידע שסודה לשתייה יכולה לסייע בהסרת שיער חיות המחמד שלנו מסיבי השטיח וגם להעניק ניחוח נעים לרצפות באותו הזמן?


אז עקבו אחר מליסה בעודה מלווה אתכם דרך הסרטון המראה שיטות אותן בדקה בעצמה כדי לנקות את שיער חיות המחמד שלכם. לא משנה אם הכלב או החתול שלכם משירים שיער כאילו אין מחר, הטיפים הללו יחסכו לכם כאב ראש (או כדור שיער) של צרות!


מה אתם חושבים על האסטרטגיות הללו לנקיון שיער חיות המחמד? איזו מהן חדשה לכם? איזו מהם תרצו לנסות? כמו תמיד, אנו מעוניינים בתגובות שלכם, אז שתפו אותנו בתיבת התגובות למטה!

נא שתפו את השיטות הללו לניקוי שיער חיות המחמד עם חבריכם ובני המשפחה.