היא צילמה תמונה של משפחה אקראית נהנית מגלידה. כמה ימים מאוחר יותר, הגיעה הודעת טקסט מצמררת

נראה כי העולם הסובב אותנו רק הולך ונהיה עגמומי יותר ויותר. קשה מאוד לשמור על מוטיבציה ואופטימיות, שהרי, מה אנחנו יכולים לעשות נוכח הבעיות האימתניות של כדור הארץ והאנושות?

ובכן, כנראה שיש מה לעשות: לבוא מאהבה, ולנהוג באחרים כפי שהיינו רוצים שינהגו בנו.


מעשים קלים של אדיבות יכולים לחולל שינוי גדול יותר מכפי שאתם חושבים. למשל, הסיפור שתכף נביא בפניכם אודות אישה שפגשה משפחה נחמדה והחליטה לעשות עבורם מעשה אדיב. כנראה שלא היה לה מושג איזו משמעות אדירה תהיה למחווה שעשתה למענם.

כולנו תקווה שהסיפור הזה יעורר השראה בקרב קהל קוראינו, כדי שתעזרו לבני המשפחה, לחברים, ואפילו לזרים מוחלטים. גם המעשה הקטן ביותר, עשוי לחולל הבדל של ממש.


ג׳ויס ריינהרט לקחה את בנה לאכול גלידה טעימה. כאשר בלייק, נכדה, והיא, עמדו לעזוב את המקום, הבחינה ג׳ויס במשפחה רגילה למדי אוכלת יחד גלידה על ספסל.

״הרגשתי דחף עז לשאול אותם אם אוכל לצלם אותם, מספרת ג׳ויס בפוסט בפייסבוק.

אז היא צילמה אותם באמצעות הטלפון שלה, ואז נתנה את המכשיר לאחת מבנות המשפחה כדי שתוכל לשלוח לעצמה את התמונה.

המשפחה הודתה לג׳ויס והסיפור נשכח מעליה לאחר שהורידה את נכדה בביתו.

אך הסיפור לא תם. ימים מספר לאחר מכן, ג׳ויס מקבלת הודעת טקסט ממספר בלתי מוכר. כאשר קראה את ההודעה, דמעות נקוו בעיניה.


״גבירתי היקרה, צילמת אותנו מחוץ לגלידרייה ב-8 ביוני. אתמול, אשתי נפטרה וזוהי התמונה המשפחתית האחרונה שלנו. קבלי בבקשה את תודתנו מעומק הלב. אינך יודעת איזו משמעות טמונה בתמונה הזו עבורי ועבור משפחתי. תודה מקרב לב״

מבינים? לעולם אל תמעיטו בערכו של מעשה קטן וטוב. אין לדעת, ייתכן ועבור האדם המקבל, מדובר במשמעות אדירה.

מעניין מניין נבע הדחף הזה של ג׳ויס לצלם את בני המשפחה. ייתכן והמעשה היה נתפס כמחוצף עבור אנשים מסוימים, אבל כנראה שדברים אכן קורים מסיבה כלשהי. כעת יצרה ג׳ויס את הזיכרון המשותף האחרון שיש לבני המשפחה הללו מאימם.

נסתרות דרכיו של האל, ולעולם אין לדעת כיצד הוא בוחר להצליב בין דרכיהם של אנשים. גם אם זה נראה משונה לעתים, כנראה שיש סיבה לכל דבר

בבקשה, שתפו את הכתבה הזו עם כל בני המשפחה והחברים שלכם עוד היום!