היא קנתה להומלס כוס קפה, ואז הוא נתן לה פתק עם וידוי מצמרר

הוא הגיש לה פיסת נייר מקומטת…והלך.
כשהסטונדטית קייסי פישר הלכה ל"דאנקין דונאטס" בוקר אחד לקנות לעצמה קפה, היא לא ציפתה למפגש מזדמן עם זר שישנה את חיי שניהם.
היא ראתה אדם שר על אחת המדרכות ומקבץ נדבות. לאחר מכן, היא הבחינה באותו האיש נכנס ל"דאנקין" וסופר את העודף שאסף כדי לראות אם זה מספיק לקנות משהו. מראהו,המקושש מספיק עודף כדי לקנות כוס קפה פשוטה היה שובר לב.

קייסי תיארה עצמה כ"סופר מעצבנת" כשניסתה ליזום שיחה עם הבחור, שללא ספק לא היה מעוניין שיפנו אליו, אך היא המשיכה לנסות בכל אופן. היא גילתה ששמו הוא כריס.


היא קנתה לכריס בייגל וקפה וביקשה ממנו לשבת עמה ולשוחח.


המום מנדיבותה, הוא החל לפתוח את ליבו בפני קייסי ולספר לה שבדרך כלל אנשים אכזריים אליו בגלל שהוא חסר בית.

במהלך השיחה שלהם, שנמשכה כשעה נוספת, הוא שפך את ליבו וסיפר כיצד לא הכיר את אביו ואיבד את אמו כתוצאה ממחלת הסרטן. הוא הודה שכל מה שהוא רוצה זה להפוך לאדם שאמו תוכל להתגאות בו.

אבודה בסיפורו, הבינה קייסי כי היא חייבת לחזור לכיתה, אבל כריס ביקש ממנה עוד רגע כדי שיוכל לכתוב משהו במהרה.

הוא התנצל על כתב ידו הלא ברור ומסר לה את הפתק בחיוך.

קייסי הייתה בהלם כשהיא ראתה מה השאיר מאחוריו על גבי פיסת הנייר המקומטת.

היא קנתה להומלס כוס קפה-אבל אז הוא הגניב לה פתק עם סוד מחריד.

נאמר בפתק:"רציתי להרוג את עצמי היום. בגללך,עכשיו לא אעשה זאת. תודה לך, אדם יפה"

לולא המעשה הפשוט של קייסי, מעשה המלא בנדיבות והקדשת זמן לאדם זר, ייתכן ולא היה פה היום. היא לא בדיוק יודעת למה היא רצתה לשוחח עם האיש הזה, אך שמחה שעשתה זאת.

קראו את הסיפור המלא של קייסי,בליווי הפתק בפייסבוק:

היא קנתה להומלס כוס קפה-אבל אז הוא הגניב לה פתק עם סוד מחריד.

"היום הלכתי ל'דאנקין' וראיתי אדם חסר בית שר בצד הדרך ומקבץ נדבות. לבסוף ראיתי אותו נכנס ל'דאנקין'.בעודו סופר את העודף כדי לקנות משהו,הפריע לי הדבר מאוד וניסיתי לדבר איתו שוב ושוב בזמן שהוא לא כל כך רצה לשוחח. מאחר והיה ברשותו רק 1$ קניתי לו קפה ובייגל וביקשתי ממנו שישב וישוחח איתי קצת. הוא סיפר לי רבות כיצד אנשים בדרך כלל מאוד אכזריים אליו, כיצד סמים הפכו אותו לאדם שהוא מתעב,שאיבד את אמו לסרטן,ומעולם לא פגש את אביו וכל מה שרצה היה להפוך למישהו שיגרום לאמו להתגאות בו (בין יתר הדברים שנאמרו בשעות ארוכות של שיחה). שמו של האיש הזה הוא כריס וכריס הוא אחד האנשים הכנים והיקרים שפגשתי מעודי. לאחר שהבנתי כי אני חייבת לחזור לכיתה כריס ביקש ממני להמתין כדי שיוכל לכתוב עבורי משהו. הוא הגיש לי פיסת נייר מקבלה מקומטת והתנצל על כתב ידו הלא ברור עקב ידיו הרועדות,חייך ועזב. פתחתי את המכתב וכך היה כתוב. "רציתי להרוג את עצמי היום אבל בגללך לא אעשה זאת עכשיו. תודה רבה לך, אדם יפה"

המפגש המקרי של קייטי נגע לליבם של אלפים. רק בעמוד הפייסבוק love what matters הסיפור שותף מעל 160,000 פעמים.

בואו נמשיך כולנו להראות כי רק האהבה היא החשובה ולשתף את הסיפור הזה עם חברינו. קל מאוד להמעיט בערכו של מעשה קטן של נדיבות, אבל הסיפור של קייסי מוכיח שלפעמים כוס קפה שעולה 3$ יכולה להציל חיים.

לא תמיד אנו יודעים מה מתרחש מתחת לפני השטח כשאנו פוגשים אנשים ברחוב, אך אנו יכולים להיות בטוחים שלא נתחרט על נדיבותנו כלפיהם.

מחוסרי דיור במיוחד סובלים מדיכאון ומהתאבדויות. אז במקום לשפוט אותם כיצד הגיעו למצב בו הם נמצאים, בואו נאהב אותם, עם בייגל,קפה…או סתם טפיחה ידידותית על השכם שאומרת "היי,אני שמח שאתה פה"