היא שכחה לשנות את התמונה מקורות החיים לדוגמה בהם השתמשה, ושלחה את זה למעסיק שלה

החיים יכולים להיות די בלתי הוגנים לפעמים וכולנו כבר יודעים זאת. מגיע זמן ובו אנחנו כושלים כישלון חרוץ ומתחרטים על כך מיד. אולי אנחנו אומרים משהו שגוי בזמן הלא נכון, או עושים משהו מאוד מביך. זה בדיוק שיעור החיים שקיבלה מריסה סיידוול לאחר המקרה הבא.

מריסה בדיוק סיימה את לימודיה באוניברסיטה והחלה לשלוח קורות חיים. לאחר ששלחה אחד מהם, קלטה במהרה את טעות שעשתה. מריסה שכחה לשנות את התמנוה בקורות החיים לדוגמה בהם השתמשה כדי ליצור את שלה. אז בסוף היא שלחה קורות חיים עם תמונה שאיננה היא, בלשון המעטה. ביא צילמה את כל המאורע ונראתה בהלם מוחלט.


מריסה סיידוול עשתה טעות קטנה בזמן ששלחה קורות חיים לעבודה חדשה

© marissasid21

מריסה היא בת 21, וסיימה זה עתה את לימודיה באוניברסיטת פלורידה. היא התרגשה לקראת תחילת הקריירה שלה ולצבירת הניסיון. אבל כמובן, החיים החליטו למתוח קצת את מריסה המסכנה. לפחות כעת היא תשים לב לקורות החיים שלה, וזה גם שיעור מעולה לחיים.


היא שכחה לשנות את התמונה בקורות החיים שלה, לאחר שהשתמשה בשבלונה

© marissasid21

לאחר שפורסם בטיק טוק, צבר הסרטון של מריסה כ-3 מיליון צפיות; בכל מקרה, היא הייתה חייבת לפרסם את זה מחדש מכיוון ששכחה לטשטש את מספר הטלפון שלה. אנשים התבדחו על כך וניסו לעודד את מריסה, באומרם כי אם המעסיק שלה לא יבחר בה לתפקיד, היא לא צריכה לעבוד שם בכלל, כי אין להם חוש הומור. אנשים רבים אמרו שאפילו לא צריך יותר לצרף תמונה לקורות החיים. הדבר החשוב ביותר הוא שמריסה צחקה על כך ונהנתה מהבדיחות בתגובות.

מריסה פרסמה סרטון בטיקטוק עם הכיתוב, ״חושבים שעובר עליכם יום רע? זה עתה שלחתי את קורות החיים שלי מבלי להחליף את התמונה לדוגמה״

© marissasid21

נכון לעכשיו, הסרטון של מריסה צבר 4 מיליון צפיות, כמעט חצי מיליון לייקים, וכ-9000 תגובות. היא יוצרת סרטונים בהתבסס על טרנדים בטיקטוק. בדרך כלל, הסרטונים שלה מצחיקים, קלילים, ומתוקים.

זה קיבל כמעט 4 מיליון צפיות והפך לוויראלי; ובכל מקרה, היה עליה לפרסם מחדש את הסרטון המקורי, מאחר ושכחה לטשטש את מספר הטלפון שלה

© marissasid21


© marissasid21


מריסה בטח תתחיל לשים לב למה שהיא שולחת למעסיקים העתידיים שלה

© marissasid21

הראו את תמיכתם ועקבו אחריה ברשתות החברתיות! זה מאוד אמיץ מצידה, לשתף כך בטעות שלה מיליוני אנשים. לא לכולנו יש אומץ להודות בטעויות שלנו!

מה דעתכם על הסיפור? איזו עצה הייתם נותנים למריסה? האם משהו דומה קרה לכם? ספרו לנו על כך בתיבת התגובות בהמשך! ובנוגע למריסה, אנחנו מקווים שהיא התקבלה לעבודה!