אזהרה! 10 סוגי המזון האלו מתוצרת סין מלאים בחומרי הדברה, פלסטיק וכימיקלים מסרטנים

מדהים עד כמה שזה יישמע, מאמר שפורסם לפני זמן מה מדבר על ייצור של אורז מזויף בסין, שעשוי מפלסטיק! מה שאפילו יותר מדהים היא העובדה שאף אחד לא עושה שום דבר כדי למנוע את זה!
אפילו כמות קטנה של פלסטיק יכולה לגרום נזק רציני למערכת העיכול, כמו גם להורמונים. ה-BPA (כימיקל) בפלסטיק מחקה את פעולת האסטרוגן ורמות ההורמונים בגוף עולים באופן משמעותי כאשר BPA מתעכל.
זהו רק ממצא אחד שאמור לגרום לכם לשים לב לגבי ייצור המזון בסין. בכל מקרה, למרות החדשנות הקשורה בתהליך ייצור המזון הסיני והטכנולוגיה בה הם משתמשים כדי ליצור מוצרים זולים, צעצועים ושאר מוצרי צריכה, אנו מאמינים שזה מסוכן אפילו לחשוב על צריכת מזון המגיע משם.
סין היא ללא ספק אחת המקומות המזוהמים בעולם ומייצרת יותר חומרי הדברה מכל מדינה בעולם, ופירוש הדבר שרוב הסיכויים שלאוכל שלכם "התפלקה" כמות מסויימת של קוטלי חרקים. ראשית, זוהי עובדה ידועה שהאוויר בסין מזוהם ומסוכן. מחקרים גילו שהעיר בייג'ינג בסין, היא כל כך מזוהמת שאפילו לנשום את האוויר שם גורם נזק כמו לעשן 40 סיגריות ביום.
70% מהנהרות בסין מזוהמים גם כן, וחלק גדול בתהליך ייצור המוצרים משאיר פסולת רעילה ותוצרי לוואי של פסולת מזהמת. זה "זולג" לתוך האוויר ומזהם אותו ללא הכר.
אלו הם רק מספר סימנים שהמזון המיוצר בסין הוא כנראה הבחירה הגרועה ביותר שאתם יכולים לעשות, כיוון שהם יכולים לגרום נזק חמור לבריאות שלכם.

זוהי רשימה המכילה 10 מזונות מסין שאסור לכם לשלב אותם בתפריט שלכם:
אורז מפלסטיק
אכן, אורז מפלסטיק הוא דבר אמיתי ויש המאמינים כי האורז הזה עלול לגרום לסרטן. נטען כי האורז מיוצר מתפוחי אדמה ושרף סינטתי מזויף, אבל זה לא מתבשל כמו אורז, ונשאר נוקשה לאחר ההרתחה.


דג אמנון
אמנון הוא דג נפוץ הגדל בתנאי חווה, ו-80% מדג האמנון בארצות הברית מגיע מסין. זהו אחד הגרועים שבהם, אחד הרעילים ואולי אחד הדגים הכי לא בריאים שתיתקלו בהם. גידול הדגים הללו בתנאי חווה מותיר את הדגים בתנאים רעים באופן קיצוני, כיוון שהם גדלים בבריכות קטנות המלאות במי שופכין, והם למעשה אוכלים הכל במשך תהליך ההתפתחות שלהם. מאחר והחוואים מודעים לזה, הם לא נותנים לילדים שלהם לאכול את המזון הימי אותו הם מגדלים.

פטריות מעובדות
34% מהפטריות המעובדות מגיעות מסין, וחוקרים אמריקאים גילו שהפטריות האלו מסוכנות מאוד. יתרה מזאת, ישנם אפילו יצרנים בסין שהרחיקו לכת עד כד שכך שהם מתייגים את הפטריות שלהם כאורגניות רק כדי למקסם רווחים.


עוף
המציאות היא שסין מייצרת יותר חומרי הדברה מכל מדינה אחרת בעולם והיא מזוהמת לא רק מהסיבה הזו, אלא גם בגלל תעשיית הייצור ההמוני שבה.
בנוסף, בהתייחס לעובדה שסין היא מדינה בה נפוצות שפעת העופות והרעלת מזון, מספר מומחי מזון מודאגים לגבי איכות העוף שלהם. עדיין, מכירת והפצת עוף מסין אושרה ע"י משרד החקלאות האמריקני ב-2013.

אפונה
פעם נוספת, הימנעו ממזון המגיע מסין. ייצור מזויף של אפונה מסין התגלה ב-2005, אבל כנראה שהוא עדיין קיים גם היום. האפונים המזוייפות האלו (שעשויות מאפוני שלג, פולי סויה, יחד עם צבע ירוק מלאכותי וסודיום מטביסולפיט – כימיקל בו נעשה שימוש בייצור חומרי הלבנה כחומר משמר).

השימוש בצבע המלאכותי הזה נאסר כיוון שהוא גורם לסרטן, ובולם את היכולת הטבעית של הגוף לספוג סידן. ממש כמו האורז המזויף, האפונים הירוקות האלו לא מתרככות כשהן מורתחות והמים הופכים ירוקים באופן בלתי טבעי.

דג בקלה
מחקרים מצאו כי למעלה מ-50% מדג הבקלה שנמכר בארצות הברית מגי מסין. בקלה הוא מסוכן לבריאות מאחר והוא חי במי שופכין.

בוץ (נמכר כפלפל שחור)
סין היא יצרנית חומרי ההדברה הגדולה בעולם והנחת יסוד היא כי הם משתמשים בפסולת כימית ובחומרי ההדברה על המזון. לסינים אין הרבה פיקוח במערכת בטיחות המזון שלהם, וכתוצאה מכך, מקורות המזון ותכולתו נשארות מעורפלות לעתים קרובות.

תאמינו או לא, מוכר בסין אסף בוץ ומכר את זה כפלפל שחור, ואפילו לקח קמח ומכר את זה כפלפל לבן. לכן, במטרה להגן על עצמכם ועל המשפחה שלכם מתופעות לוואי לא רצויות, עשו את מירב המאמצים כדי לדעת מהו מקור המזון אותו אתם צורכים, והשתדלו לקנות בחנות מקומית לממכר מזון אורגני.


מלח תעשייתי
יש להימנע ממלח תעשייתי, מאחר והוכח כי הוא אינו מתאים לצריכה אנושית ע"י מחקרים מדעיים. הוא עשוי לגרום לתחלואים פיזיים ומנטלים, לתת פעילות של בלוטת התריס, ולהפרעות במערכת הפוריות.

שום סיני
פרט לפטריות מזוהמות, חוקרים בארצות הברית מצאו גם שום מזוהם מיוצר בסין ונמכר לשאר העולם. השום הזה מרוסס בכמויות עצומות ומותיר טעם לוואי נוראי, כתוצאה מהתמהיל הכימי המרוסס עליו. אם לדבר במספרים, 31% מהשום שנמכר בארצות הברית מגיע מסין.

מיץ תפוחים סיני
בגלל כמויות קוטלי החרקים העצומות שמיוצרות בסין, עדיף להמנע ממיץ תפוחים לחלוטין, מאחר ו-50% ממית התפוחים שנמכר בארצות הברית מגיע משם.
עדיין, קצת קשה לדעת אם מקורו של מזון מסויים או מסין או לא. לכן, יהיה עדיף, אם אפשרי, לגדל בעצמכם מזון אורגני או למצוא חנות מקומית או חוואי אמין, שם תוכלו לרכוש את מוצרי המזון שלכם בראש שקט.