הילד הקטן שתמונתו הפכה לויראלית בעודו נאבק בסרטן, הבריא ושב כעת לספסל הלימודים

קייטלין בורג׳, אם לילד שאובחן כלוקה בסרטן, פרסמה תמונה מכמירת לב של בנה אשר אחותו הגדולה מנחמת אותו בעודו עובר טיפולי כימותרפיה. זה היה לפני שנתיים, ולאחר מאבק קשה, ארוך, ומתיש, בקט הקטן הבריא והולך לבית הספר.

צוות האתר שלנו היה בעננים למשמע החדשות כי הילד כעת הבריא מלוקמיה, ואנחנו מקווים שהסיפור הזה יעזור לאנשים שמתמודדים עם זמנים קשים, לזכור שתמיד ישנה תקווה.


זה היה קשה עבור כולם
בקט אובחן עם לוקמיה לימפוציטית חריפה ב-25 באפריל, 2018, בגיל שנתיים. שני האחים, אשר 15 חודשים מפרידים ביניהם, עברו ממשחקים מהנים בביתם לחדר קריר בבית החולים. אחותו של בקט, אוברי, אז רק בת 4, השגיחה על אחיה שהתקשה ללכת ולשחק.


© Beckett Strong / Facebook


המצב היה קשה עבור כולם, והכה בהלם את המשפחה. אבל כפי שקייטלין אמרה באופן רשמי לאתר גדול, הם לא משו זה מצדו של האחר, סמכו האחד על השנייה, וניסו לצלוח יום ביומו.


© Beckett Strong / Facebook

בילה 35 ימים ללא אחותו
כפי שאמרה קייטלין לאתר גדול, אוברי עברה תקופה קשה. בקט היה ועודנו, חברה הטוב ביותר. 35 הימים שבילה בבית החולים היו 35 ימים שבילתה ללא אחיה. היא לא הייתה בטוחה מה קורה. כל שידעה היא שמשהו לא בסדר עם אחיה, חברה הטוב ביותר.


© Beckett Strong / Facebook

כפי שכולם היו מצפים, דברים היו די קשים עבור כל המשפחה. קייטלין כתבה את הדברים הבאים ככותרת לתמונה שמעל: ״צפיתי בבני היחיד עובר כל כך הרבה וממשיך לחייך בכל זאת. צפיתי באוברי המתוקה שלי עוברת תקופה קשה והופכת לכה עצמאית. היא ראתה את חברה הטוב ביותר/אחיה במצב שאף אח/אחות לא צריכים לחוות״

בקט ניצח את הסרטן כמו לוחם אמיתי
עם עליות ומורדות קשים, המסע היה קשה, אבל בקט ניצח. לאחר שנתיים שלמות של כאב, סבל, והמון מאבקים, בקט הבריא מהסרטן והולך כעת לבית הספר. כפי שקייטלין אמרה בראיון, ״הוא מרגיש מעולה, הוא סיים עם הטיפולים שלו, שב לבית הספר, וכעת לומד בכיתה א׳״.© Beckett Strong / Facebook

הטיפול האחרון שלו היה ב-8 באוגוסט, 2021, וכעת הוא נהנה מבריאות שלמה. היום, בקט הוא בן 6, ואחותו בת ה-7 עדיין ניצבת לצידו. הקשר בין האחים התחזק עוד יותר במהלך המחלה של בקט.


© Beckett Strong / Facebook

יחד באש ובמים

© Beckett Strong / Facebook

המסע של בקט היה מתיש, אבל אנחנו יודעים שישנם אנשים נוספים שעוברים דרך דומה. כשנתבקשה קייטלין לשתף בכמה מילות עידוד לאנשים שעוברים מאבק דומה, היא אמרה שחשוב לשמור על ראש מורם, לצלוח יום ביומו, ולא לחשוש לבקש עזרה. זכרו כי זהו רק פרק אחד בחייכם, ואתם יכולים למצוא את הרצון לעבור את זה.


© Beckett Strong / Facebook

האם אתם חושבים שאהבתה חסרת התנאים של אוברי עזרה לבקט במסע ההחלמה שלו? שתפו אותנו בדעתכם בתיבת התגובות בהמשך!