תכינו בעצמכן רצועות לנקבוביות, הסירו נקודות שחורות והיפטרו מנקבוביות פתוחות או סתומות

נפוצים ומעצבנים, "שחורים" נגרמים כתוצאה מנקבוביות סתומות עם עודף חלב (שמן שנוצר ע"י בלוטות החלב כדי לשמור על גמישות העור) ותאי עור מתים. ההבדל בין "שחורים" ו"לבנים" הוא פשוט האם הנקבובית פתוחה או סגורה.
לשפשף את הפנים שלכן באובססיביות היא אינה דרך טובה להיפטר מ"שחורים", וזה רק יחמיר את המצב כי תגרמו ליובש בעור שלכן, מה שיגרום ליותר שמן להיווצר כדי לחפות על כל מה שהסרתן. לכן, השתמשו ברצועות לנקבוביות כדי להיפטר מ"שחורים". רצועות לנקבובית עשויות מסוג מסויים של דבק, ומשהו להצמיד לעור. כשאתם מורידות את הרצועות הללו, אתן מושכות את ה"פקק" של החלב ותאי העור המתים מהנקבובית, והרי לכן! ה"שחורים" אינם. הדבר הנחמד הוא שאפשר להכין את הרצועות בבית ולחסוך סכום הגון של כסף, ואתם לא צריכות לדאוג לגבי תכשירים מסחריים על פניכן.

חומרים דרושים:
ג'לטין חסר טעם
חלב


הכנה:
שימו כף אחת של חלב וכף אחת של ג'לטין חסר טעם במיכל. ערבבו. לאחר מכן, שימו את התערובת במיקרוגל למשך 10 שניות. חכו עד שזה מתקרר. לאחר מכן, קחו מברשת ומרחו את התערובת על אפכן או בכל איזור, היכן שאתן מעוניינות להיפטר מלכלוך. לאחר שמרחתן, הניחו לזה להתייבש במשך 10 דקות. לאחר 10 דקות, תוכלו לקלף את זה. כשסיימתן, השתמשו בסרום איכותי כיוון שהנקבוביות שלכן נקיות ומסוגלות לספוג רכיבים טוב יותר.