הכירו את הזוג שהוריד יחדיו למעלה מ-180 ק״ג: ״החיים שלנו השתנו לחלוטין״

בעוד שרוב האנשים בוחרים במסלול האיטי אך הבטוח להורדה במשקל, לקסי ריד, בת 30, ובעלה, דני ריד, בן 33, עשו אתחול מוחלט לסגנון החיים שלהם.

כחלק מהחלטה שקיבלו לפני בוא השנה החדשה ב-2016, החליט הזוג על חוק בן 5 חלקים: לא אוכלים בחוץ, לא מרמים בארוחות, לא שותים משקאות קלים, ולא שותים אלכוהול. בנוסף הם גם התחייבו לערוך אימון גופני בן 30 דקות בשבוע.


הזוג נדר את נדרי החתונה שלו באוקטובר 2015. לקבי שקלה 219 ק״ג בשיאה, ומשקל השיא של דני עמד על 127 ק״ג.


© Danny Reed / Instagram


הם החליטו לשמור על ההבטחות שקיבלו לשנה החדשה למשך חודש אחד בלבד אך בסוף דבקו בהם לתמיד. היום, לקסי ודני השילו יותר מ-180 ק״ג ממשקלם במשותף.

הרגע בו ׳הכל התחבר׳ לדבריו של דני, הגיע כשלא הצליח לעמוד בקצב של חבריו בעת טיול. הם המשיכו להביט לאחור ושאלו אותו אם הוא בסדר והאם הוא זקוק לעזרה.

״הרגע הזה לא עזב אותי. זו הייתה סיבה משמעותית לשינוי״, הוא משחזר.


© Danny Reed / Instagram

עבור לקסי, הרגע הזה הגיעה בעודה עובדת בחברה משפטית, וסייעה לאנשים לקבל הכרה מהביטוח הלאומי. היא הייתה מקשיבה לאנשים מדברים על הבעיות הבריאותיות שלהם והבינה שהיא יכולה להפוך לאחד האנשים הללו אם לא תטפל בעצמה.

למרות שאובחנה בלוקה בבעיות רפואיות רבות בשל משקלה, היו לה כאבי פרקים והיא התקשתה לנשום.


לקסי סבלה מעודף משקל כל חייה. בכל פעם שניסתה להוריד במשקל, היא הייתה צוברת אותו בחזרה בגלל שבחרה בהרגלי תזונה בלתי ניתנים לתיחזוק. היא הייתה מדלגת על ארוחת הבוקר ואוכלת ארוחת צהרים כענקית.

בימים רגילים הייתה אוכלת ארוחת בוקר במקדונלד׳ס שכללה נקניקייה, קרקר גבינה, ביצה, תפוח אדמה מבושלים, וקולה גדולה.

כשהיה צעיר יותר, דני היה סקייטר ועסק בענפי ספורט שונים, מה שאפשר לו לווסת את משקלו. אך ברגע שחדל מאותם ענפי ספורט, הוא החל לעלות במשקל. לאחר שהוא ולקסי הרגישו נוח במערכת היחסים שלהם, המשקל החל להצטבר.


© Danny Reed / Instagram

לפני 2016, הזוג העביר את רוב הערבים שלו על הספה, בצפייה ב׳נטפליקס׳, לגימת משקאות קלים, פיצה, וג׳אנק פוד אחר.

״היינו פשוט יושבים, צופים בטלוויזיה, לא מטפלים בעצמנו. שקלנו יחד יותר מ-346 ק״ג״, אומרת לקסי.

תחילת המסע שלהם היה קשה, אבל העובדה שהיו שם אחד בשביל השנייה הקלה על האתגר. הם החלו לראות התקדמות, ונתנו מוטיבציה האחד לשנייה.

״שנינו הבנו שאנחנו חייבים להוריד במשקל אם אנחנו רוצים להיות בריאים למען העתיד שלנו״, אמר דני. ״התאהבנו בדאגה העצמית ובאימונים, והתוצאות החיוביות לא בוששו מלהגיע. ראינו תוצאות״


© Danny Reed / Instagram

לקסי ודני אכלו יותר חלבון וירקות. הם גם הצליחו לצמצם בצריכת הפחמימות שלהם ויצרו גרסאות בריאות יותר למזונות החביבים עליהם. במקום לאכול פיצה בעלת קרום ממולא, הם היו מכינים את זה על טורטייה. במקום לאכול ב׳טאקו בל׳, הם היו מכינים בעצמם סלט טאקו טעים בביתם.

הם היו הולכים לחדר הכושר יחד 6 פעמים בשבוע. דני היה עושה 20 או 30 דקות של אימוני סיבולת לב ריאה ולאחר מכן אימוני משקולות בעוד שלקסי הייתה עולה על המכשיר האליפטי במשך 30 דקות. היא גם השתתפה בשיעורי זומבה פעמיים או שלוש בשבוע והשתמשה במכשיר המדרגות והרימה משקולות בחדר הכושר.

כדי להראות מחויבות – ולא כדי לעצבן את החברים שלהם בפייסבוק – לקסי הקימה חשבון אינסטגרם. הוא הפך ללהיט מאחר ואנשים רבים השתמשו בו כמקור השראה לירידה במשקל. כעת, לדף יש יותר מ-1.2 מיליון עוקבים!

עד כה, לקסי הורידה יותר מ-141 ק״ג מאז 2016, בעוד שדני השיל ממשקל גופו 43 ק״ג.


© Danny Reed / Instagram

חייהם של הזוג השתנו לטובה בזכות הירידה העצומה שלהם במשקל. לקסי יכולה כעת לטוס, לעלות על רכבת ההרים, לנסוע מבלי שהבטן שלה תיגע בהגה, ולשוט בקייאק או בקאנו – דברים שלא הייתה יכולה לעשות לפני שהורידה במשקל.

״אני יכולה לעשות כל מיני פעילויות עם בעלי״, אמרה. ״לפני, היינו פשוט יושבים על הספה. בקושי יכולתי ללכת רחוב אחד או לטפס מדרגות מבלי להיות מחוסרת אוויר. כעת אנחנו חווים את כל הדברים החדשים הללו. אלו הם בהחלט חיים חדשים לחלוטין״.

דני כבר לא מתקשה לעמוד בקצב של חבריו בעת טיולים., והוא יכול לרכב על אופני הרים למרחקים ארוכים.
״הכל טוב יותר וקל יותר״, הוא אומר.

ברכותינו לקסי ודני! אפשר למצוא את לקסי ב- @fatgirlfedup ואת דני ב – @discoveringdanny כדי לראות עוד מהפוסטים מעוררי ההשראה שלהם.