הכירו את הפעילה למען דימוי גוף חיובי, המלמדת נשים לאהוב את שיער גופן ויופיין הטבעי

תחום הסרת השיער מוערך ב-2.51$ מיליארד עד שנת 2031, עבור טיפולי לייזר לבדם. בעוד שטיפוח הגוף הופך נפוץ יותר ויותר, הלחץ על נשים להיות בעלות עור חלק כחמאה ובאופן תמידי, רק הולך ועולה כל הזמן.

בעוד שאין שום דבר נורא בלרצות להשיר את שיער הגוף או להחליט להשאירו כפי שהוא, האמנית והפעילה אסתר קלישטה-באי רוצה לנרמל את יופיין הטבעי של נשים ומפיצה את ההודעה בצורה גאה וקולנית: מלא כל הנשים נראות אותו הדבר, ואינן חייבות להיראות כך.


קבלה עצמית הייתה הצעד הראשון

© queen_esie / Instagram

אסתר, המוכרת יותר כפעילה החברתית לדימוי גוף חיובי בשם קווין אסי, הרגישה את הלחץ לגלח את שיער גופה עד לשנת 2018. היא חושפת כי הגילחה כל ס״מ בגופה למען צילומי מגזין והרגישה חסרת ביטחון בשל כל היבלות והשיער שגדל פנימה לאחר מכן.


״שנאתי להיות שעירה ועל כך שעלי לבזבז זמן כה רב בהסרת שיער גופי״, היא משתפת בפוסט באינסטגרם. כשהתעייפה מכל זה, למדה אסי לאהוב את שיער הגוף שלה ואת יופיה הטבעי.

אסי החליטה לאתגר את הסטנדרטים העתיקים של היופי

© queen_esie / Instagram

לדבריה של אסי, תעשיית היופי רוצה שנשים ייראו בצורה מסוימת ומקדמות טיפולים להסרת שיער בשם ההיגיינה. האמנית ממונטריאול מושקעת כל כולה באהבה עצמית וקבלה, ואומרת, ״איתגרתי את עצמי ללכת כך לחוף הים בפעם הראשונה. שיער כיסה כמעט כל ס״מ בגופי. הרגשתי גאה וחופשייה!״

כפעילה למען דימוי גוף חיובי, היא מקווה שכולנו נלמד לאהוב את הגוף שלנו

© queen_esie / Instagram

ראוי שכולנו נאהב את הגוף שלנו, בין אם הוא שעיר ובין אם לאו. אסי מאמינה שהבחירה לרצות להסיר את שיער הגוף או לא צריכה להינתן לנשים ללא השלכות. ״אני רוצה להראות לנשים שהן יכולות ללכת לאירוע מפונפן עם חזה שיער או רגליים שעירות, ולהציג זאת לראווה״.

היא משתמשת באמנות שלה כקול ליופי הנשי באשר הוא

© queen_esie / Instagram© queen_esie / Instagram

הייצוג משנה, וכשהייתה ילדה, אסי לא ראתה נשים כמותה, לכן החליטה לדבר דרך האמנות שלה. כעת היא מציגה את האמנות שלה באמצעות נשים שעירות בתערוכות, ומקווה להשפיע על הדור הצעיר כך שירגיש יותר בנוח עם הגוף שלו.

כיצד אתם מעדיפים להתמודד עם שיער הגוף שלכם?