הכירו את הרופאה המקועקעת שהולכת לשבור את המוסר הכפול שקיים בראשנו

שרה גריי, רופאה, ידועה גם בתואר ׳הרופאה המקועקעת ביותר׳ והוכחה חיה לכך שאל לנו לשפוט ספר לפי הכריכה ושהבעה עצמית בצורה יצירתית אין פירושה שאינך יכולה להיות רופאה טובה. יתרה מזאת, המראה הייחודי שלה עוזר לה לפעמים בעבודתה עם חולים.

צוות האתר שלנו שאב השראה רבן מן האישה הזו ואהבתה לאמנות גוף ורפואה שלא יכולנו אלא לשתף את זה אתכם.© rosesarered_23 / instagram

דוקטור שרה מגדירה עצמה כרופאה הצבעונית ביותר, והיא עובדת בבית החולים רויאל אדלייד. היא בדרכה להפוך למנתחת אורתופדית. בעבר היא אף דגמנה למגזינים של קעקועים נחשבים באוסטרליה וניו זילנד וזכתה בתואר מיס אוסטרליה המקועקעת. כך הפכה שרה לפופולרית לפני שנים ויש לה אלפי עוקבים ברשתות החברתיות.


בזמן ששרה דגמנה, היא גם הייתה סטודנטית לרפואה באוניברסיטת אדלייד, שם סיימה את לימודיה ב-2017. היא החלה להתעניין ברפואה כילדה בגלל שאביה הוא רופא וגם המודל לחיקוי הגדול ביותר עבורה.


© rosesarered_23 / instagram

דוקטור גריי משתפת כי עשתה את הקעקוע הראשון שלה כשהייתה בת 16 בלבד, וכעת היא מכוסה כמעט מכף רגל ועד ראש, פרט לפניה. שרה מתוודה כי לעולם לא תתקעקע כל כולה. במקור, הקעקועים מסמלים תקופה חשובה בחייה והכל מעשה ידיו של אמן ספציפי. אבל היא נסחפה מעט עם רעיון הביטוי העצמי מבחינה יצירתית באמצעות אמנות.


© rosesarered_23 / instagram

כשנשאלה על המראה יוצא הדופן שלה והשפעתו על עבודתה, שרה השיבה כי לפעמים זה יכול להיות יתרון, במיוחד עבור הדור הצעיר יותר – מאחר וזה עוזר לשבור את הקרח.


© rosesarered_23 / instagram


המדיניות התאגידית בשדה הרפואי אוסרת על קעקועים פוגעניים – אבל לשרה אין כאלה. ייתכן והחוקים הם שונים במרכזי רפואה פרטיים, אבל לדוקטור גריי יש קעקועים בולטים על ידיה, פרקי היד, וצווארה, וזהו איננו מכשול כשעובדים בבית חולים ציבורי.


© rosesarered_23 / instagram

בהתייחס למערכות היחסים עם הקולגות שלה, מודה דוקטור גריי שהיא מעולם לא חשה מופלית לרעה מאחר ובתחום הרפואה, הדבר החשוב ביותר הוא כמה אתה מצטיין בתחום ההתמחות שלך. יתרה מזאת, היא מתלמדת להפוך למנתחת, וליתר דיוק, מנתחת אורתופדית.


© rosesarered_23 / instagram

למרות שאיש מעולם לא נהג בדוקטור גריי באכזריות או בבריונות, היא משתפת בחוויית ההפליה האיומה ביותר שלה עד כה – שרה ובעלה תכננו לאכול ארוחת צהרים, אבל נתבקשו לעזוב את המקום בגלל מדיניות איסור על קעקועים בולטים שהתרחשה במספר מקומות באותו היום. הרופאה הצעירה הופתעה לגלות שבעולם המודרני, אנשים עדיין נשפטים על פי המראה שלהם.


© rosesarered_23 / instagram

שרה גריי היא אחת הדוגמניות המרשימות ביותר בקהילת המקועקעים האוסטרלית ומשמשת דוגמה חיובית לעובדה שגוף, המכוסה כמעט כולו בקעקועים, הוא איננו מכשול בדרך להפוך למנתחת מוצלחת.

אתם לא חייבים לוותר על היכולת להביע את עצמכם בצורה יצירתית עבור עבודה רצינית, אפילו אם לא עשיתם את זה בעבר! האם שמעתם על סיפורים דומים ומעוררי השראה? האם יש לכם קולגות בעלי מראה יוצא דופן?