הכירו את התאומות הזהות ביותר בעולם שיוצאות לדייטים עם אותו הגבר ורוצות להינשא לו ולהביא ילדים

אחד הדברים המסתוריים והקסומים ביותר בקרב תאומים הוא הקשר הייחודי ביניהם. הם קרובים יותר מאחים רגילים. לפעמים אנחנו מרגישים שבתאומים יש משהו יוצא דופן, איכויות כמעט טלפתיות. הגיבורות של היום לא רק נראות זהות, הן גם עושות הכל יחד, והן אפילו מאוהבות באותו הגבר.

התאומות הזהות הללו מרגישות רע כשמפרידים ביניהן

© annalucydecinque / Instagram© annalucydecinque / Instagram

אנה ולוסי דה סינק הן אחיות שזוכות לעתים קרובות בתיאור ״התאומות הזהות ביותר בעולם״. אבל לצמד יש הרבה יותר במשותף מאשר המראה שלהן.


האחיות חולקות הכל – החל מהבגדים שלהן ומיטה ענקית ועד לבן הזוג המשותף שלהן, בן. שתי האחיות גם כיכבו בתוכנית ברשת TLC, ׳אחיות באקסטרים׳ (Extreme Sisters), והודו שהן אפילו הולכות יחד לשירותים. אנה אמרה בראיון, ׳כשהיא הולכת לשירותים אני באה איתה; כשהיא הולכת להתקלח, אני באה איתה׳.

׳אנחנו עושות הכל יחד. אנחנו לעולם לא נפרדות׳. אני חושבת שאנחנו לא מתפקדות האחת בלי האחרת. יש לנו חרדת נטישה. אנחנו נועדנו זו לזו׳, מספרותה האחיות לעיתונות.

לפעמים, הן מתנהגות כאדם אחד

© annalucydecinque / Instagram


© annalucydecinque / Instagram

לפעמים התאומות הזהות מרחיקות לכד מעבר לקשר הטיפוסי. הן מתוודות שיש להן חרדה כשאינן יחד. הן לא יכולות לחיות רחוק האחת מהאחרת. הן אפילו מודדות את האוכל שהן צורכות כדי שיהיה שווה לחלוטין ויש להם גם טעם זהה.

״אנחנו מתקלחות יחד, מתאפרות יחד, והולכות לישון באותו הזמן, אוכלות יחד, רעבות יחד, הכל אותו הדבר. זה יכול להיות אובססיבי, אבל כך אנחנו חיות את החיים שלנו, אנחנו חיות כאדם אחד״, מספרות האחיות במהלך הסדרה.


הקשר החזק שלהם והאישיות הכפולה של כל אחת גורם להן לבלוט מבין כל היתר. אך חיי האהבה שלהן גורמים למהומה בקרב המעריצים.

האחיות רוצות לשמש כאימא זו לילדיה של האחרת

© annalucydecinque / Instagram


© annalucydecinque / Instagram

אנה ולוסי חשפו לאחרונה שהן מאורסות לאות הגבר ומתכננות ללדת ילדים באותו הזמן. החדשות הללו גרמו לדיון סוער ברשתות לאחר שציינו כי הן ישמשו אימא זו לילדיה של האחרת.

״אני בטח חושבת שמה ששלי שלך, ומה ששלך שלי, כך זה יהיה״, אומרת לוסית באחד הפרקים בסדרה.

אך בזמן שהתאומות בטוחות בהחלטתן, אימן מתנגדת לכך, ואומרת שלתינוק צריך להיות אימא אחת. בכל מקרה, הן מקבלות הרבה תמיכה מהמעריצים שלהן.

בן הזוג המשותף שלהן נאמן מאוד ותומך בהחלטותיהן של האחיות

© annalucydecinque / Instagram


© annalucydecinque / Instagram

עוד דווח שהחבר המשותף שלהן, בן, הציע לשתי האחיות בשנה שעברה. אך הן לא נישאו עדיין, מאחר ופוליגמיה היא אסורה בחוק האוסטרלי. בכל מקרה, בן והאחיות עדיין במערכת יחסים ומקבל את הקשר הייחודי ביניהן.

שתי האחיות מסרבות לדבר עם אנשים שמותחים ביקורת על אורח החיים ומערכת היחסים המאושרת שלהן. לוסי מסבירה, ״בן מבין את הקשר בינינו ולא שופט אותנו. כך זה היה מהיום הראשון. מעולם לא הייתה קנאה״.

היא מוסיפה, ״אני לא יודעת איך היו לנו בעבר בני זוג נפרדים. אנשים יכולים לשפוט אותנו איך שבא להם – אבל זה עובד לנו״.

האם אתם מאמינים שלתאומים זהים יש את אותו האופי? מה תהיה תגובתכם אילו אחיכם/אחותכם היו מתאהבים בבן/בת הזוג שלכם?