הכירו את לור הסו, 47, שהפכה לסנסציית רשת בשל המראה הצעיר שלה

אנשים רבים מאמינים שעם רוח בריאה, אדם יכול לחיות את חייו ולשכוח מגילו. וישנם אנשים שנראה כי הם עדות לאופן חשיבה שכזה.

הגיבורה שלנו היום, לור הסו (Lure Hsu), אשר תמונותיה מסתובבות ברשת, וחשבון האינסטגרם שלה כבר צבר למעלה מ-800,000 עוקבים. הכל בגלל המראה הנערי שלה שהיא מצליחה לתחזק בגיל 47. בואו נגלה עוד אודות האישה הזו.


לור נמצאת תחת אור הזרקורים לגמרי במקרב

© lurehsu / Instagram


© lurehsu / Instagram© lurehsu / Instagram

לור הסו עובדת כמעצבת פנים, אך פעילותה באינסטגרם היא שתפסה את תשומת לבם של כולם. היא אחותה של השחקנית שרון הסו, אז היא זכתה לפופולריות בשל קרבת הדם שלה לאדם מפורסם.

איש לא יכול היה להאמין כששרון חשפה שלא במתכוון את גילה של לור באחד הפוסטים שלה. אנשים היו המומים לגלות שלור, שנראתה כמו סטודנטית בת 20, חגגה למעשה את יום הולדתה ה-47 באוגוסט!

לור היא לא היחידה במשפחה שבורכה במראה צעיר

© lurehsu / Instagram


© lurehsu / Instagram


© lurehsu / Instagram


לור הסו היא לא היחידה שהדהימה מיליוני אנשים בשל מראה הנערי. האישה, כך מסתבר, מגיעה ממשפחה בה הגנים ניצחו את המשחק לחלוטין.

שתי אחיותיה של לור הם בנות יותר מ-40 כעת, והן בהחלט נראות מחצית מכפי גילן. אך היהלום האמיתי במשפחה היא אימן, שנמצאת בשנות ה-60 המאוחרות לחייה ואפשר לחשוב בקלות שהיא בת 30 אם לא צעירה מכך. אימן של הנשים הללו בעלות המראה הצעיר הייתה מורה למחול וצוברת הערצה רבה על היותה חטובה.

המראה המבלבל של משפחתה של לור הסו הוביל לכינוי ״משפחת הגילאים שקפאו״ בקרב המדיה.

הסוד לנעורים הנצחיים נראה פשוט מאוד

© lurehsu / Instagram


© lurehsu / Instagram

השאלה הגדולה ביותר בקרב מעריציה של לור הסו היא תמיד אותו הדבר: ״כיצד היא עושה זאת? כיצד האישה הזו מצליחה להיראות כה צעירה? היכן נמצא מעיין הנעורים אשר ממנו היא שותה בגניבה?״

לור חשפה את שגרת היופי הפשוטה שלה בראיון: ״הענקת הלחות היא החשובה מכל – למעשה, הזדקנות, חריצים, ושאר בעיות עור, ניתן לצמצם באמצעות לחות״.

היא ממשיכה, ״בנוסך, כדי לשמור על עור בריא, שמש היא חשובה מאוד, אך לא חשיפה ממושכת מדי – במיוחד בקיץ״. היא גם מדברת תמיד על החשיבות בשימוש במקדם הגנה.


© lurehsu / Instagram


© lurehsu / Instagram

לור גם מאמינה ששתיית מים מרובה ואכילת ירקות עוזרת לה להישאר צעירה.

באחד הראיונות שלה, לור אמרה שהיא תמיד נמנעה ממשקאות מסוכרים ושהיא שותה רק מים וקפה בבוקר. היא גם הורידה את הבשר מהדיאטה שלה.

שאר בני המשפחה של לור הסו הם בעלי שגרה דומה, ונראה ששתיית כוס גדולה של מים פושרים בכל בוקר היא מסורת משפחתית, וזהו הרי הרגל שקל לאמץ ולתחזק.

אתם מכירים מישהו שלא נראה כפי גילו? באיזה גיל לדעתכם, אתם נדמים בעיני אנשים אחרים?