הכירו את רוגר, כלב מאומץ שמלווה את חברו הטוב מיומו הראשון בבית הספר ועד לתום הלימודים

הזמן חולף כל כך מהר בימינו עד שזה מרגיש כאילו רק אתמול סיימתם את הלימודים בבית הספר התיכון. החיים מרגישים שונים לחלוטין כשיש לכם כלב שנמצא שם עבורכם כל אותם שנים. היום, יש לנו את רוגר, כלבלב שהיה שם כל הדרך עד לסיום הלימודים של חברו הטוב. ״לא משנה באיזו כיתה הייתי, תמיד יש לי זיכרונות בהן אני מגיע הביתה ורוגר מקבל את פניי בברכה בדלת״, מספר ריאן, בעליו של רוגר.

המשפחה אימצה את רוגר לפני יותר מעשור

© Corie Bliss / Facebook


רוגר היה בן משפחה אהוב ונערץ במשך למעלה מ-10 שנים, מאז היום בו אומץ. דילן היה אז ילד קטן כשרוגר הצטרף לחיק המשפחה; הוא היה רק גור כלבים קטן באותו הזמן. השניים הפכו קרובים זה לזה מיד.

הם ראו המון יחד מאז שנותיהם כצעירים

© Corie Bliss / Facebook


דילן ורוגר חלקו את ילדותם במשותף, ורוגר היה שם באירועים המשמעותיים ובחוויות החשובות שעיצבו את דילן הצעיר לגבר שהוא היום. רוגר היה גור כלבים ביומו הראשון של דילן בבית הספר, והשניים הצטלמו כדי לתעד את הרגע הזה.

יום אחד, דפדפה אימו של דילן בתמונות ישנות

© Corie Bliss / Facebook

בזמן דפדוף בתמונות ישנות, לקורי בליס, אימו של דילן, היה רעיון מעולה לשחזר תמונה אהובה מיומו הראשון של דילן בבית הספר כשסיים את בית הספר התיכון כמה שנים מאוחר יותר. התמונה יצאה נפלאה ומלאת אהבה, תשוקה, וכנראה גם קצת מתוקה-מרירה, כשהציגה את חלוף הזמן. דילן שמח על כך שיש לו תמונה שמייצגת את חשיבותו של רוגר בחייו ואת הנאמנות והחיבה בין השניים. קורי התרגשה מאוד כשהשוותה בין התמונות, זו לצד זו.

הם תמיד ראו בו בן משפחה

© Corie Bliss / Facebook

רוגר תמיד היה, ועודנו, בן משפחה של ממש. עם חלוף השנים, הוא לקח חלק באירועים מרגשים ובלתי נשכחים, והעניק למשפחה אינספור זיכרונות שערכן לא יסולא בפז. חייו של רוגר, למרבה הצער, יגיעו בקרוב לקיצם. הכלב הזקן נאבק במחלת הסרטן במשך זמן מה, ובמהרה יגיע זמנו לנוח על משכבו בשלום.

עד הסוף….

© Corie Bliss / Facebook

כעת, הם מפיקים את המרב מהזמן שעוד יש להם. רוגר המתוק ומשפחתו מנסים עדיין ליצור זיכרונות. בזמן שנותר, הם מתרכזים באהבתם האחד לשני וממצים את המרב מהזמן שבילו יחד.

כיצד אתם מרגישים כלפי רוגר? שתפו את המחשבות שלכם איתנו בתיבת התגובות בהמשך, אנחנו רוצים לדעת כיצד הרגשתם לאחר קריאת הכתבה הזו.