הם התנגשו בעמוד במהירות של 137 קמ"ש-אז היא הבחינה באדם "מבהיק" עם זקן לבן…

הבטתי מחוץ לרכב וראיתי גבר..
הם התנגשו בעמוד במהירות של 137 קמ
האנטר ובת זוגו אריקה היו מעורבים בתאונת דרכים מחרידה שעל פי כל אמות מידה מציאותיות הייתה אמורה להרוג אותם במקום.
אך כשעמדו ליד ערימת המתכת המרוסקת שפעם הייתה רכבו של האנטר, היה להם סיפור אחר לגמרי לספר.

במקום זה, הם מחייכים ומשתפים את סיפורם המופלא שהותיר אותם כמעט ללא פגע בזמן שגופם "היה אמור להיחתך לשניים", כותבת אריקה.


היא שיתפה את סיפורם המדהים בפוסט בפייסבוק יחד עם התמונה הנדירה של האנטר רוכן מעליה בבית החולים, מה שכבש את לבבותיהם של מיליונים ברשת.

הם התנגשו בעמוד במהירות של 137 קמ


כשהתנגשו ישירות בעמוד חסר רחמים במהירות אדירה של כ-137 קמ"ש, קריאת סיכום סיפורה של אריקה יכול להיות מוסבר רק ע"י השגחתו העליונה של הבורא, יד האלוהים ומלאכיו השומרים:

"3 שניות. זה משך הזמן שחלף מהרגע בו סטינו מהדרך ועד לרגע בו הרכב פגע בעמוד במהירות של 137 קמ"ש. בשלוש שניות האנטר היה אמור להתמודד עם סיטואציה שתהרוג אותנו מיד או תציל את חיינו. הוא ממשיך להלקות את עצמו על הכאב שלי אך הוא הציל את חיי. הוא ממשיך לומר 'היה עלי להגן עליך ולא עשיתי זאת' אך הוא עשה בדיוק מה שהיה צריך לעשות כדי לוודא שחיי לא יסתיימו. כל הקטע של שחקן הבייסבול עזר לו מאוד… אם הוא יכול להכות בכדור במהירות של 153 קמ"ש הוא יכול לעשות הכל. הוא דאג לי. וכששכבנו יחד במיטה בחדר המיון הוא מצא דרך לגונן על ליבי ונתן לי חיבוק. אלוהים יודע שהייתי זקוקה לזה בדיוק כמו לבטיחות שלי".

"אני בהלם מהעובדה שהאנטר ואני ספגנו רק נזקים קלים בזמן שגופותינו היו צריכות להיות מנוסרות לשתיים. אני חשה יראת כבוד לנוכחותו של האל בזמן הסיטואציה. כל חלק מהחוויה הזו שעברנו מצביעות ישר אליו. הדרך בה האל עזר להאנטר להגיב בדיוק כמו שהגיב מאחורי ההגה, כשהסיט את הרכב בדיוק לאן שהיה צריך להיות מוסט כדי שנתנגש בעמוד בדיוק באמצע כך שהאנטר ואני נצא ללא פגע…דברים כאלה לא פשוט קורים. אלוהים לא מפזר את הגנתו ללא סיבה. הוא עושה זאת כי הוא לא גמר את הסיפור איתנו.

יש לי בעיות בקצב הלב שלי. כשאני נעשית עצבנית או דואגת לבי מרפרף נורא…מה שגורם לי להתקפי חרדה. הרגע בו התנגשנו והבנתי שאני בהכרה ושזה מה שקרה לי. חסרת נשימה ניסיתי להזיז את רגליי וצרחתי…הייתי מבועתת…צעקתי להאנטר שיגיד משהו. הייתי חייבת לדעת שהוא בסדר. הבטחתי במושב הנהג וכל שראיתי היה ראשו שחדר דרך השמשה הקדמית, פנים מלאות בדם, וגוף משותק. הבטחתי מחוץ לרכב וראיתי אדם…בוהק עם זקן לבן. אף רכב לא נראה באופק…רק האיש הזה. הוא היה המלאך השומר שלי. הוא ראה אותי ומיד אמר לי שהאמבולנס בדרך. קפצתי מהרכב, עברתי לצד של האנטר ובהיתי באותו אדם.

מהרגע הזה ועד לרגע בו האנטר חולץ מהרכב האמנתי בכל ליבי שמה שעזר לי,פשוטו כמשמעו, היה להביט באדם הזה כשהאנטר היה לצידי. אינני יודעת אם הייתה זו הזייה או אני שחולמת באופן לא מודע,או אולי הצצה קלה לגן עדן… אך כל שידעתי ברגע הזה היה שהאנטר בטוח לצידי. האיש הזה…להביט בו ולו לרגע קל…עזר לי לא לראות את האנטר "מקולף" מהרכב. האמנתי שאם אחזה בכך אקבל התקף לב. בדיוק כשהאנטר חולץ והיה לצידי, שאלתי את האיש אם האמבולנס בדרך. הוא אמר לי שהוא בדרך. הוא הלך, מצמצתי ופנס היה מכוון לפניי. הפרמדיקים עזרו לי ולהאנטר וטיפלו בחרדה ובדאגה שלי נוכח העלמותו של האדם,אך ידעתי שאנו בידיים טובות.

הנה החלק המופלא: ללא עצמות שבורות, זעזוע מוח קל שלא נמשך אפילו 24 שעות, ללא נזקים פנימיים, ורק כמה תפרים קלים בברך שלי ובפניו של האנטר. רק לאחר התאונה תהו הפרמדיקים כיצד לא נהרגנו במקום ורכב שנראה כאילו עבר במנסרת עצים. שנינו שוחררנו מבית החולים לאחר פחות מ-48 שעות מהרגע שבו נכנסנו אליו. כל החפצים שלנו במצב מצויין פרט לכמה פה ושם…והדבר היחיד שנותר מאחור בזירת התאונה היה התנ"ך הפתוח של האנטר, בעמוד בו מופיע פסוק שאומר לנו לפחד; ישו איתנו.


נדהמתי. נלקחתי תחת חסותו של אלוהים. כה אסירת תודה על ששלח לי מלאך. כה מלאת הערכה שהאנטר קיבל הזדמנות שנייה בחייו…בעבור כוחותיו המרפאים של אלוהים ובריאותו של האנטר. אנו כה ברי מזל שהמשפחות שלנו נסעו מאות רבות של קילומטרים רק כדי להיות איתנו. וכה אסירי תודה על המחשבות והתפילות של כולם עבורנו. כוח התפילה הוא אמיתי, והוא ריפא אותי ואת האנטר. אנו כואבים עקב פציעותינו, אז כל תפילות נוספות יתקבלו בברכה למען החלמתינו.

אך הלילה אני מתפללת בעבור כולכם. אם יש משהו שעליכם לקחת מהסיפור הזה שאני כותבת פה הוא זה: אני רוצה שכולם יכירו באהבתו ובכוחו של אלוהים. יש לו כוונה…והיא כה ברורה עד כדי כך ששום דבר…אפילו לא תאונת דרכים כמו זו תשנה את התכניות שלו עבורכם. שמים אותנו בכדור הארץ הנפלא הזה מסיבה מסויימת והסיבה הזו היא לסייע לאנשים להכיר אותו. נוצרנו כדי להראות ולחלוק את אהבתו. ואם נדרשת תאונת דרכים כמו שלי בכדי לעשות זאת אז הייתי עושה זאת שוב ושוב.

אני מתפללת שכל מי שקורא את זה יזכה להצצה לכוחו של אלוהים. הוא טוב. והוא עובד. והתכניות שלו עבורכם ועבור חייכם לא ישתנו בזמן הקרוב. טוב או רע, מה שתרצו או לא תרצו…זהו רצון האל. אלו הם תכניותיו במלוא תפארתם. ברכו על המאבקים ועל ההנאות בחיים האלה! ללא כל ספק זהו נס שאנו בחיים, אך יותר מכך אלו הם תכניותיו של אלוהים עבורנו. אנו אסירי תודה על התאונה ועל כל מה שהיא עשתה לחיינו. בורכנו על מצבנו. ובעזרת אהבתו המדהימה של אלוהים נשרת אותו באהבה.

הם התנגשו בעמוד במהירות של 137 קמ

וואו. סיפורים כאלו בדיוק גורמים לנו לקחת צעד אחורה וליפול על ברכינו בפני האל הכל יכול ואהבתו,אותו אנו משרתים.

זה דבר אחד לקרוא פסוק כמו ג'רמיה 29:11: 'כי אני יודע שהתכניות שיש לי עבורך',מכריז אלוהים,'תכניות שתשגשג ולא תפגע, תכניות שיתנו לך תקווה ועתיד…אך זה דבר אחר לגמרי לראות את זה ממקור ראשון, חי, בצבעים נושמים.

אריקה והאנטר ידעו שהתכניות שיש לאלוהים עבורם הם טובות, ואפילו לא מכונית שמתנגשת בעוצמה כבירה בעמוד תוכל לעצור את מה שיש לו בשרוול. כפי שכתבה אריקה "יש לו מטרה…וזה כה ברור ששום דבר…אפילו לא תאונת דרכים כמו זו תוכל לגרום לתכניות שלו להשתנות"
יתרה מזאת, זה יפהפה לראות כיצד טרגדיות כאלה הופכות עורן כדי לגרום לאנשים כמו הזוג הצעיר הזה לקרב אליו עוד מאמינים
.

מי יתן ואלוהים ישתמש באריקה והאנטר לקדם את מלכותו, ומי יתן ויהיו מבורכים בעודם חיים את שארית סיפורם. אני מתרגש לראות מה טומן העתיד בחובו עבור הזוג העוצמתי הזה. אלוהים לא סיים איתם עדיין. וכדאי שתאמינו שיש לו דברים רבים וטובים במחסנית!

מד-הים ♥

שתפו את הסיפור על חסדו המופלא של אלוהים והגנתו עם חבריכם, אם אתם מסכימים!