הם חשבו שהתינוקת שלהם סתם עייפה וזועפת, אבל אז הם הביטו בבוהן שלה

כשהתינוקת של סקוט וג'סיקה ווקר הפכה חסרת מנוחה בארוחת הצהריים, אף אחד מהם לא הרגיש. בכל אופן, רק הורים מעטים יודעים כי בתם מולי הייתה למעשה בסכנה.

הם חשבו שהתינוקת שלהם סתם עייפה וזועפת,אבל אז הם הביטו בבוהן שלה!


הכל נראה נורמלי…

משפחת ווקר אכלה במסעדה כשבתם בת ה-4 חודשים הפכה עצבנית. בתחילה, סקוט וג'סיקה חשבו כי הסיבה לכך הייתה עייפות וזעף שגרתי (שלא היו שום דבר מיוחד). אבל אז- היה נראה כאילו התינוקת מתאמצת כל כך חזק עד שחום גופה עלה באופן קיצוני…


הם חשבו שהתינוקת שלהם סתם עייפה וזועפת,אבל אז הם הביטו בבוהן שלה!

התגלית המחרידה

בכדי לעזור לקרר את מולי, הסירה ג'סיקה את גרביה של העוללה. זה היה בדיוק ברגע שהיא הבחינה כי משהו לא בסדר עם הבוהן ברגלה. משהביטה בה, ראתה כי שערה בודדת עטפה את הבוהן, והיה נראה כאילו היא חותכת בבשרה ומונעת זרימה של דם.

למרבה מזל, ג'סיקה השתמשה בזכוכית מגדלת ובפינצטה בכדי להסיר את השערה מהבוהן הזעירה של בתה. למרות שהצליחה לעשות זאת תוך דקות ספורות, הנזק הקל כבר נעשה. השערה חדרה כל הדרך סביב בשר הבוהן.

הם חשבו שהתינוקת שלהם סתם עייפה וזועפת,אבל אז הם הביטו בבוהן שלה!

תינוקת קטנה וברת מזל


מה שקרה למולי ידוע גם בשם "סינדרום השיערה חוסמת העורקים". זה נגרם כששערה מתהדקת בחוזקה סביב איבריו של אדם. לתופעה זו הפוטנציאל לחסום את מחזור הדם ולגרום לנזק. עיקר תפוצת הסינדרום הוא אצל תינוקות צעירים. לעתים קרובות הורים לא יבחינו שהשערה מתלפפת סביב גרבי ילדיהם ואז תוך כדי תנועה-נוצרת חבורה סביב הבוהן.

למזלם של הווקר'ס, מולי יצאה מזה בקלות…

הם חשבו שהתינוקת שלהם סתם עייפה וזועפת,אבל אז הם הביטו בבוהן שלה!

ההודעה שלו להורים

למרות ש"סינדרום השערה חוסמת העורקים" אינו נפוץ במיוחד-זה עדיין עלול לקרות. מהסיבה הזו, סקוט החליט לפרסם בפוסט את פחדיו והתנסויותיו עם בתו מולי בפייסבוק. הוא חתם את הודעתו באומרו:

"הרופא אמר לי, שאדע לבאות, תמיד לבדוק שבהונותיה של התינוקות חפים ונקיים מכל דבר. אז רק לידיעתכם, הורים שרוצים לשמור על חיי ילדכם".

מאז פרסם סקוט את אותו פוסט בפייסבוק, הוא הפך לויראלי-כשברשותו למעלה מ-31,000 לייקים ו-19,000 שיתופים. תוכלו לקרוא את ההודעה כולה בקישור הבא.

תמיד שווה לבדוק…

הודות לסקוט ולשיתוף החוויה אותה עבר, יותר הורים מודעים כעת ל"סינדרום השיערה חוסמת העורקים"-ובתקווה כי יבדקו את תינוקותיהם בחיפוש אחר שיערות סוררות. בנוסף, הסיפור שלו הוא תזכורת עבור כולנו לשים עין על תינוק בוכה. אחרי הכל, יכול להיות שמדובר במשהו יותר רציני משאתם חושבים.