הם נראים כמו משפחה מאושרת. אבל הסיפור שמסתתר מאחור הוא מחריד, והסוף שלו…

ככל שזה היה נוגע ללורה וריקו רופינו, המשפחה שלהם הייתה שלמה ומושלמת. הם היו הורים מאושרים לשתי בנות וניהלו חיים מלאי שמחה ואושר. אותו הדבר היה תקף גם לחברתם, אליזבת דיאמונד, אם חד הורית לארבע ומאמנת חדורת מוטיבציה שהתפרנסה כסופרת. לורה ואליזבת נפגשו כשהיו בכיתה ה' ונשארו חברות מאז.

לשתי הנשים היו חיים נפלאים. אבל בקיץ 2014, תם המזל של אליזבת.


Posted by Kristen M. Quinn on Friday, June 19, 2015


האם לארבעה קיבלה חדשות איומות בגיל 40: היה לה גידול במוח ובמצב מתקדם מאוד. אליזבת לחמה בגבורה נגד הסרטן אבל היה עליה גם לשקול מה יקרה למשפחה שלה אם לא תצליח לשרוד.
האם יהיו להן חיים טובים? האם הבנות שלה, לילי, אלה, סמונה וטארה יישארו יחד? האם הן ישארו משפחה?

Posted by The Buffalo Wellness Center on Thursday, August 14, 2014

כשאליזבת הרגישה שהסוף קרב, היא אמרה לחברת הילדות שלה כמה היא חוששת לשלום הילדות. אז היא ביקשה ממנה את בקשת חייה:"אם משהו קורה לי אני רוצה שתאמצי את הבנות שלי". למרבה ההפתעה, חברתה הטובה לא היססה לשניה והשיבה בחיוב.

הם נראים כמו משפחה מאושרת. אבל הסיפור שמסתתר מאחור הוא מחריד, והסוף שלו פשוט נפלא

אפשר לומר בביטחון שרוב האנשים היו מהססים מלהבטיח הבטחה כזו לאדם גוסס, שלא לדבר על באמת לקיים הבטחה כזו. אבל כשאליזבת נפטרה באפריל, לורה הוכיחה איזו חברה טובה היא הייתה.

הם נראים כמו משפחה מאושרת. אבל הסיפור שמסתתר מאחור הוא מחריד, והסוף שלו פשוט נפלא

לורה וריקו רופינו קיבלו בזרועות פתוחות את בנותיה של אליזבת לביתם. זו הייתה אחריות ענקית בהתחשב בעובדה שהם הפכו ממשפחה של 4 נפשות למשפחה של 8 נפשות, בין לילה, אבל משפחת רופינו עשתה כל שביכולתה כדי לשמור על הבנות שמחות ומאושרות. יחד הם עזרו להן להתגבר על הצער ולהמשך הלאה בחייהן.

הם נראים כמו משפחה מאושרת. אבל הסיפור שמסתתר מאחור הוא מחריד, והסוף שלו פשוט נפלא" />

התמיכה המרגשת שקיבלו בנותיה של אליזבת ממשפחת רופינו עזרה להן רבות במהלך החיים. אבל התוספת הגדולה למשפחה היוותה נטל כלכלי משמעותי. זה גרם לריקו לחשוב על רעיון. הוא פרסם את הסיפור המיוחד של משפחתו באינטרנט וביקש תרומות כדי שיוכלו באמצעותן לשלם עבור המזון, ההלבשה, שיעורי הריקוד ותוספת של 2 חדרי שינה לבית שלהם.

Posted by Laura Ruffino on Wednesday, July 22, 2015

עד כה הם אספו כ-97,000$, וכשהבעיה הכלכלית נפטרה, הם יכולים להתרכז כעת בעזרה לבנות ובתמיכה נפשית שתוביל אותן לחיות חיים מלאים ומאושרים. האחיות רופינו כבר עברו לחדר משלהן כדי לפנות מקום לאחיותיהן המאומצות, ובנותיה של אליזבת כבר התרגלו לביתן החדש.

הם נראים כמו משפחה מאושרת. אבל הסיפור שמסתתר מאחור הוא מחריד, והסוף שלו פשוט נפלא

לא בכל יום אנחנו שומעים על משפחה תומכת ונטולת אנוכיות שכזו, אשר תהיה שם למען חבר שהלך לעולמו. ובעבור משפחת רופינו, החיוכים של הבנות המאומצות הם הפרס לו היו זקוקים כתמורה לטוב לבם.

הם נראים כמו משפחה מאושרת. אבל הסיפור שמסתתר מאחור הוא מחריד, והסוף שלו פשוט נפלא

זהו סיפור מרגש בהחלט, אמנם קצת עצוב אך בעל סוף שמח מאוד המראה לנו שכל מה שצריך בחיים – זה חבר אמת.