97% מהאנשים לא יכולים לראות את הצבעים בתבניות האלו

פסיכולוגיה של צבעים היא תחום מרתק בחקר ההתנהגות האנושית שמראה כיצד צבעים שונים משפיעים על בני האדם. נמצא כי לצבעים יש השפעהמרובה על השקפת העולם שלנו, באופן מודע או עדין יותר. לדוגמה, צהוב הוא צבע המוכר בדרך כלל כצבע השמח ביותר בעולם. צהוב קשור עם המון דברים חיובים, כמו חיוכים, רעיונות מבריקים, צחוק וקרן שמש, וקשה מאוד לומר שיש משהו רע או שלילי לגביו.

במשך השנים גילו חוקרים שישנן שתי רמות בהן אנשים רואים צבעיים, באופן כוללני (קולקטיבי) כקבוצה, או באופן אישי (אינדיבידואלי) בעצמם. הדוגמה מעל היא נקודת מבט קולקטיבית ממש בדומה לדעה הרווחת על הצבע הצהוב. בכל מקרה, נקודת המבט של כמה אינדיבידואלים לגבי הצבע הצהוב עשויה להיות שונה בהרבה מהרעיון הקולקטיבי לגבי הצבע הזה. אנשים אלו רועים באור שלילי גוונים שונים של צהוב שגורמים להם לחוש עצבנות, דיכאון, אי יציבות רגשית ובכלל – שום דבר שקשור לשמחה ואושר.


אלו הן ההשקפות ונקודות המבט האלטרנטיביות לגבי גוונים שונים בספקטרום הצבעים שיכולים לספר לנו כמה ייחודית האישית שלנו. הבוחן הזה עושה שימוש בשילוב של פסיכולוגית צבעים בהקשר להשקפה שלנו כדי לנתח ולקבוע מהי סוג האישיות שלכם! זה קל ומאיר עיניים, וכל מה שאתם צריכים לעשות הוא לבחור בגוון שאתם חושבים שהוא הקרוב ביותר לצבע הנתון מבין מבחר אפשרויות.


לבסוף, התוצאות שלכם יחשפו את סוג האישיות שלכם אז נסו וראו איזו תשובה התקבלה, והאם זה מדויק או לא. אבל הכי חשוב, עשו חיים!