זה נראה כמו מכונית קטנה, אבל תראו מה קורה כשהוא פותח את הדלת…מבריק!

כמישהו שחי בעיר הגדולה, אני יכול להבין לחלוטין את אלו שאוהבים ומעדיפים לרכב על אופניים. אתם יכולים לחסוך כסף ולהיות פעילים גופנית באותו הזמן. זה גם הרבה יותר נעים מאשר לשבת במקום קטן בתנועת מכוניות מפס האטה אחד לשני. ולמרות שאני קולט כמה יעילה רכיבה על אופניים יכולה להיות וכמה בריא סגנון החיים המתלווה אליה, אני לא מוכן לוותר על הנוחיות של הרכב שלי. לו רק הייתה איזו אלטרנטיבה שיכולה להציע את הטוב משני העולמות.

ובכן, תודות לממציא השוודי מיכאל קיילמן, עכשיו יש פיתרון. מיכאל אוהב לרכב על אופניים, אבל לפעמים מזג האוויר השוודי לא מאפשר את זה. אז, הוא החליט לעצב משהו שיעבוד בכל תנאי מזג אוויר. לאחר ניסוי וטעייה, מייקל פיתח את ה"פודרייד", אופניים בעלי ארבעה גלגלים מכוסים בשלדה כדי לשמור על הנהג חמים ובטוח ממזג האוויר. מה שהופך את הרכב הקטן הזה לכה מיוחד, בכל אופן, זה שהשלדה גורמת לו להראות כמו רכב קטן המיועד לאדם אחד שנוסע על הכביש.זה כל כך משכנע, עד שבמבט ראשון, בטח לא תצליחו לנחש שמדובר באופניים.


מיכאל דוחף כעת את המוצר שלו לייצור המוני. הוא מתאר את הפודרייד, "הם פרקטיים, טובים לבריאות שלכם, זולים לתפעול, טובים לסביבה וכיפיים לנהיגה". לאחרונה הוא פתח קמפיין למימון המונים בנסיון לגייס 30,000$ כדי שניתן יהיה לייצר את הרכב. הסרטון בהמשך מראה לנו כיצד מתפעלים אותו, ואם אתם אוהבים את מה שאתם רואים, תוכלו לתרום למטרה הנפלאה הזו כאן ולעזור להפוך את זה למציאות.

זכרו לשתף את הרעיון המגניב הזה עם המשפחה והחברים שלכם.