המשולש בו תבחרו יכול לספר אמת חשובה אודותיכם

לינק לחכתבה פסיכולוגים יכולים לחשוף כמה אתם עמידים בפני שינויים, רק מהאופן בו אתם בוחרים בצורה גיאומטרית. זה אפשרי כיוון שאנחנו משייכים משמעות כמו יציבות ושינוי לצורות גיאומטריות, לכן אנחנו נוטים לבחור בצורה המעידה על האישיות שלנו.

צוות האתר שלנו הכין עבורכם שאלון קצר אודות הפסיכולוגיה של הצורות, אשר יכול לחשוף צד חשוב באישיות שלכם. אז בחרו משולש אחד שקוסם לכם יותר מהשאר ולמדו על עצמכם משהו חשוב.


בחרו את המשולש שמזוהה אתכם יותר מכל


1.

אם מציבים לעצמכם מטרות, אתם נחושים. המעלה הטובה ביותר שלכם היא המסירות. אנשים עשויים לטעון שאתם פרפקציוניסטים יתר על המידה ונצמדים לחוקים, אבל אתם יודעים שהדרך הטובה ביותר לעשות משהו היא לעשות אותו כהלכה ומהתחלה. אנשים יכולים להיות בטוחים שהם יכולים לסמוך עליכם בשל כך. זו הסיבה מדוע אתם בדרך כלל מאוד מוצלחים.

2.

יש לכם אישיות ייחודית ואתם לא חוששים להראות אתה זה; אתם אותנטיים. אמון היא המעלה הגבוהה ביותר שלכם ואתם מנסים בעקביות להיות כנים ככל האפשר. זה מאפשר לכם להביט בחיים באופן ישיר וחיובי. זו הסיבה מדוע אנשים שואלים לדעתכם; עשיתם לעצמכם מוניטין כאנשים אמינים ובעלי יכולת לסייע.

3.

אתם משתמשים בהיגיון כדי להניע את עצמכם קדימה לתוך העולם; אתם האינטלקטואלים בקבוצה שלכם. אתם אוהבים לבחון אסטרטגיה לכל החלטה ומתכננים הכל לפרטים. אתם שיטתיים ומלאי ביטחון ביכולות שלכם. חברים שלכם עשויים לצחוק עליכם שאתם מעט חנונים אבל הם יודעים שאתם גם אכפתיים, ושאתם מוכנים להשיא את העצה החכמה ביותר.


4.

אסור להתעסק אתכם, אתם מלאי תשוקה. כשאתם בוחרים מטרה אתם ניגשים אליה במסירות ובביטחון עצמי. אתם לא נותנים לדבר לחצוץ ביניכם ובין המטרות שלכם. יש אנשים שיטענו שאתם קצת אינטנסיביים מדי, אבל הסיפוק בהשלמת מטלה והגשמת מטרה הוא בעל ערך שלא יסולא בפז.

5.

אתם אוהבים אנשים ומוחצנים. אתם יכולים להתחיל שיחה עם כל אחד ולהקשיב קשב רב למה שיש להם לומר. המשפחה והחברים שלכם הם המתנות יקרות הערך ביותר שלכם, אז נסו להוקיר אותם בכל יום. ומאחר ואתם יודעים להקשיב, הם לא מהססים לפנות אליכם בעת הצורך.

באיזה משולש בחרתם? האם אתם מסכימים עם התוצאות? ספרו לנו על כך בתיבת התגובות בהמשך!