הנה הם ארבעת המזלות הכי מלאי תשוקה – האם אתם אחד מהם?

1. מזל עקרב

מזל עקרב ידועים כחבורה מלאת תשוקה. הם, למעשה, נחשבים להכי מלאי תשוקה ומלאי חיים מכל המזלות. הם אוהבים לחיות, ולכן הם לא יסבלו חיים משעממים. הם אוהבים קומץ של מגוון פעולות יחסים שהם מתחייבים אליהם. חלק מהם כוללים חופשות ומין. הם גם אוהבים להיות באור הזרקורים. הזיקה שלהם לתשומת לב הופכת אותם לשחצנים אשר ישמחו למצוא כל הזדמנות להתרברב במערכת היחסים שלהם או כל דבר אחר שהם מעריכים. אם אתם במערכת יחסים עם מזל עקרב, זה חשוב שתבינו למה אתם נכנסים. בשביל מזל עקרב, אם הם לא אוהבים אתם מה שהם רואים, הם לא יהססו לעזוב אתכם.


אז אם אתם מתכננים להיות עם מזל עקרב, תדעו שזאת יכולה להיות עבודה קשה. תצטרכו להשקיע מאמצים רבים כדי לרצות אותם, ואם אתם יכולים לעשות זאת, מערכת היחסים תגדל. אבל אם לא תעשו זאת, מערכת היחסים לא תהיה טובה. אז אם אתם עם מזל עקרב, נסו כמיטב יכולתכם לעשות אותם מאושרים, והם יגמלו לכם על האהבה והאכפתיות.

2. מזל דגים


מזל דגים ידועים כהאוהבים הטובים ביותר. אם אתם במערכת יחסים עם מזל דגים, אז תדעו שיש לכם אוצר. הם שותפים מאוד נאמנים במערכת יחסים אשר יעשו כל מה שידרש כדי להפוך אתכם למאושרים. הם בין האנשים הכי מקריבים שאי פעם תפגשו, וזה אומר שלא אכפת להם להיות אלה שישקיעו את רוב המאמץ כדי שמערכת היחסים תגדל. הם גם יכולים להיות מאוד מיניים כשהם לוקחים את השירות חסר האנוכיות שלהם לחדר השינה. הם יעשו כל מה שהם יכולים כי לספק אתכם מינית.

הם גם מביאים את השירות שלהם לחלקים אחרים במערכת היחסים. הם טובים גם בלדאוג לשותף שלהם, כך שזה יהיה אופייני להם להכין לכם ארוחות חמות אחרי יום עבודה עמוס. להיות במערכת יחסים עם מזל דגים יכול להיות אחד הדברים הכי מספקים בחייכם. בנוסף, זה חיוני שאתם תדאגו להם. הסיבה לכך היא שמזל דגים הוא יצור רגשני שדורש את הצרכים הרגשיים שלו. אם אתם לא יכולים לעשות זאת, הם יכולים לעזוב אתכם. הם יודעים מה הם שווים והם לא טיפשים וידאגו לכם. כל מה שהם רוצים זה תגמול לאהבה והדאגה שהם מרעיפים עליכם.

הבט נוסף על מזל דגים הוא שהם ממש רומנטיים והם מחפשים מהסוג שלהם כאשר הם רוצים לצאת לפגישה. זה יכול להיות קשור לנטייה הטבעית של מזל דגים לחלום בהקיץ. יש להם תמונה ברורה של מה שהם רוצים והם יצפו את זה מהשותף שלהם – במידה סבירה, להגשים את חלומם הרומנטי.

3. מזל אריה

כדי באמת להבין מה זה אומר להיות מזל אריה, אתם חייבים לדעת שהם מסונוורים ממראה חיצוני. בשביל מזל אריה, הכל סובב סביב מיתוג ותפיסה. וזאת הסיבה לכך שהם מאוד מודעים למה שהם מראים לציבור.

הם גם מביאים את המנטליות הזאת למערכת היחסים. הם מאוד מכוונים בדרך שהם מציגים את עצמם לשותף שלהם. אישיות כזאת גם אומרת שיש להם אגו ענקי. ולמרות שזה יכול להיות מאוד מעצבן שזה נוגע להרבה היבטים שונים במערכת היחסים, זה בדרך כלל הופך לכוח ממריץ חיובי כדי להפוך לשותף ואוהב טוב יותר במערכת היחסים. בשבילם, זאת תחרות, ולכן הם רוצים להיות אלה שיתנו יותר במערכת היחסים. מזל דגים היו עושים זאת מתוך הטבע המטפח שלהם ואילו מזל אריה יעשו את אותו דבר רק כדי להרגיע את האגו שלהם.

למרות שהמניעים שלהם יכולים להיות מוטלים בספק, אף אחד שיצא עם מזל אריה לא יכול להגיד שהוא/היא לא נהנה. אז אני מציע שאם אתם עם מזל אריה, אתם צריכים להנות מזה. אבל אתם גם צריכים לדעת שמזל אריה יכולים להיות קנאים מאוד. הם לא לוקחים בגידה בקלות. תזכרו שזה הכל סובב סביב האגו שלהם. הם כולם רוצים להיות הכי טובים, ולבגוד בהם אומר שהם לא טובים מספיק. כל עוד מזל אריה מראה לכם אהבה ונאמנות, אנא תגמלו להם על כך, ותהיה לכם מערכת יחסים מדהימה.

4. מזל מאזניים

מזל מאזניים ידועים כמזל מלא תשוקה, אבל זה גם ידוע שהם מאוד סמויים ושמרנים בנוגע לזה. הם גם מאוד זהירים שזה נוגע לבחירת שותף למערכת יחסים. ורק כאשר הם יהיו עם האדם הנכון אתם תראו אותם מבטאים את עצמם באופן מלא. הם גם ידועים כמסורתיים שלא פתוחים במיוחד לרעיונות חדשים או דרכים לעשות דברים. אז תמיד תיקחו את זה בחשבון כשאתם במערכת יחסים עם מזל מאזניים. אם אתם חושבים שאתם צריכים להכניס דברים חדשים למערכת היחסים, אז זה חשוב שתעשו זאת לאט. כך זה יהיה הרבה יותר קל בשבילו/בשבילה להסתגל. כך לא תצטרכו לדאוג שהוא/היא יוצף רגשית. חשוב גם לדעת שמזל מאזניים מעריך מאוד את החופש שלו/שלה וירגיש בנוח שיעשה אך ורק את מה שמתאים לו. אין משהו שהם אוהבים יותר מאשר להיות עצמם כל הזמן. אם אתם רוצים להיות עם מזל מאזניים, תהיו חייבים ללמוד לכבד את השקפותיהם ודעותיהם על דברים. הם גם אוהבים שיש להם שותף שהוא מאוד תומך בכל הנוגע לדברים שחשובים להם. וזה כולל תחביבים ואפילו קריירות. אם אתם מוכנים להראות להם אהבה ולקבל אותם כמו שהם, אז תהיה לכם מערכת יחסים שמחה ביחד.