בואו וגלו מי הפרטנר המושלם עבורכם לפי המזל שלכם!

האם אי פעם תהיתם מה אסטרולוגיה יכולה ללמד אתכם על הנפש התאומה האידאלית שלכם?

אם מנתחים מקרוב את המזל שלכם, תוכלו לקבל רעיון ברור הרבה יותר לגבי הפרטנר המתאים לכם ביותר במחסן האהבה.


אז מבלי להרחיב במילים, הנה כמה תכונות אופי אחריהן כל בני הזלות צריכים לחפש כשהם תרים אחר הנפש התאומה שלהם!


הנפש התאומה של בן מזל טלה: אדם מלא ביטחון עצמי שרודף אחרי החלומות שלו ויכול לעמוד בקצב שלהם

בני מזל טלה הם בעלי אישיות בעלת יוזמה שאוהבים לחיות את החיים שלהם "על הנתיב המהיר". אין להם זמן להיגרר מאחור והם זקוקים לפרטנר שיכול לעמוד בקצב שלהם. הנפש התאומה האידאלית שלהם היא מישהו בעל ביטחון ואסרטיביות שלא חושש לקחת סיכונים נועזים.

נפשות תאומות פוטנציאליות: טלה, אריה, קשת, תאומים ודלי.

הנפש התאומה של בן מזל שור: רומנטיקן ונאמן ששומר את העיניים שלו עליהם בלבד

הנפש התאומה שלכם, ע

עבור האדם הנכון, בן מזל שור יישאר נאמן עד הסוף. אבל הם זקוקים למישהו שיכול להשיב להם טובה ולגמול על חוש המחויבות החזק ביותר שלהם. הנפש התאומה האידאלית שלהם הוא מישהו אמין, ישיר וכזה שאינו משחק משחקים, ואם לדבר בכנות – לבני מזל שור אין זמן לזה. בנוסף, הם אוהבים את הסוג הרומנטי שיכול לגרום להם כאילו הם האנשים היחידים בעולם.

נפשות תאומות פוטנציאליות: סרטן, גדי, בתולה ודגים.

הנפש התאומה של בן מזל דגים: מישהו עם מוח, חוש הומור ובעל שוני מספק מהם כדי לשמור על הדברים מעניינים

בן מזל דגים הוא בררן בכל הנוגע לאדם איתו הוא יוצא וכדאי לכם להרגיש מיוחדים אם בחר בכם. הנפש התאומה האידאלית שלהם הוא מישהו מצחיק, נבון ומעניין. זה עוזר אם יש ביניכם די הבדלים כדי לוודא שהדברים לא יהפכו למשעממים ומיושנים.

נפשות תאומות פוטנציאליות: אריה, מאזניים, טלה ודלי.

הנפש התאומה של בן מזל סרטן: אדם אינטליגנט, רוחש חיבה, בעל נפש חושנית ולב מלא אמפתיה


לבן מזל סרטן יש לב ענק והרבה אהבה לתת…אבל אם אתם באמת רוצים לזכות בהם אז עליכם להשיב להם טובה. הם זקוקים למישהו אינטליגנט מספיק כדי לגרות את התודעה שלהם אבל גם בעל חיבה מספקת כדי לגרום להם להרגיש מיוחדים ואהובים. אין להם זמן רב לאנוכיות כך שהפרטנר האידאלי שלהם חייב להיות אכפתי ואמפתי.

נפשות תאומות פוטנציאליות: שור, דגים ובתולה.

הנפש התאומה של בן מזל אריה: מישהו מלא ביטחון, מסתורין וכזה שיכול לשמור עליהם ערניים ומוכנים לכל מצב

בן מזל טלה נמשכים באופן חסר תקנה לאנשים מלאי ביטחון אך מסתוריים. הם רוצים מישהו הרפתקן שלא חושש לצאת החוצה לעולם. אבל בנוסף, מישהו מסקרן מספיק כדי לגרום להם להמשיך ולנחש מה מחכה להם בהמשך!

נפשות תאומות פוטנציאליות: תאומים, מאזניים, קשת וטלה.

הנפש התאומה של בן מזל בתולה: מישהו מתוחכם, מורכב, מלא באמביציה ומסור לחלוטין.

הנפש התאומה שלכם, ע

הנפש התאומה של בן מזל בתולה הוא מישהו מתוחכם ומורכב ממש כמו יין צרפתי יוקרתי. אבל עליהם גם להיות בעלי מוטיבציה ואמביציה ולא מסוגלים לרבוץ כל היום בחוסר מעש. אבל יותר מכל, בני מזל בתולה זקוקים למישהו שיהיה מחויב למערכת היחסים בדיוק כמותם!

נפשות תאומות פוטנציאליות: עקרב, גדי, סרטן ושור.

הנפש התאומה של בן מזל מאזניים: מישהו שנראה טוב, חכם ובעל ביטחון!

לבן מזל מאזניים יש סטנדרטים גבוהים בכל הנוגע לאהבה והם לא יסכימו להתפשר על אדם אקראי. הנפש התאמה שלה מורכבת מסכנה משולשת: מישהו בעל מראה, חכמה וביטחון. הם אוהבים מראה חיצוני בגלל שיש להם חוש אסתטי מפותח. הם אוהבים אינטליגנציה בגלל שהם חכמים ומשתעממים ממוחות איטיים. הם חובבי ביטחון עצמי בגלל ש, נו, הם רוצים מישהו שיודע מה הוא רוצה!

נפשות תאומות פוטנציאליות: תאומים, דלי, קשת ואריה

הנפש התאומה של בן מזל עקרב: מישהו שיכול לאתגר אותם ולהזין את התשוקה והאינטנסיביות שלהם.

כשאתם נמצאים עם בן מזל עקרב האהבה שלהם עמוקה, אינטנסיבית וחסרת תנאים לחלוטין. אבל, הם זקוקים למישהו שיכול לאתגר אותם ולהזין את הלהבה שלהם. הנפש התאומה האידאלית שלהם היא מישהו בעל עומק ודמיון, מישהו שחושב ומרגיש באופן עמוק, אבל לא בהכרח חושף את כל הקלפים שלו בבת אחת. הם אוהבים מעט מן המסתורין ונמשכים לשנינות חסרת מעצורים!

נפשות תאומות פוטנציאליות: דגים, בתולה, גדי וסרטן.

הנפש התאומה של בן מזל קשת: בעל ראש פתוח, נפש חופשיה ובכלל, כאלו שלא מתעקשים לנסות "לשנות" אותם.

הנפש התאומה שלכם, ע

בני מזל קשת מעריכים את החופש והעצמאות שלהם ולא נותנים לאדם רכושני או דביק מדי להיות בחברתם. הנפש התאומה האידאלית שלהם היא מישהו בעל גישה חיובית לחיים וראש פתוח. הם לא בענייני חוקים אינסופיים ושגרה וגם לא זקוקים למישהו שמנסה לשנות או לתקן אותם כאילו היו איזשהו פרויקט. הנפש התאומה שלהם חייבת להיות מישהו שיכול לעמוד בזה ומוכן לסחוף את העולם יחד איתם…לא מישהו שרוצה לקצוץ את הכנפיים שלהם!

נפשות תאומות פוטנציאליות: אריה, דלי, טלה ומאזניים.

הנפש התאומה של בן מזל גדי: קלאסי, אופנתי, בעל נפש המגרה את הדמיון ויכולת תודעתית שווה, כמו גם נאמנות אינסופית

בני מזל גדי לא חוששים להיות בררניים בכל הנוגע למאהבים שלהם, במיוחד אם הם מחפשים אחר אדם שעשוי מהחומר ממנו מקורצים ה"נפשות התאומות". הפרטנר האידאלי שלהם הוא מעט קלאסי, וגאווה במי שהם. הם צריכים גם להיות בעלי אינטליגנציה ולתקשר איתם בדרך עמוקה ובעלת משמעות. אבל מעל כל אלו, הם זקוקים לאדם נאמן בו יוכלו לבטוח…בני מזל גדי זקוקים למישהו שיוכלו לסמוך עליו!

נפשות תאומות פוטנציאליות: דגים, שור, בתולה ועקרב.

הנפש התאומה של בן מזל דלי: מישהו בעל מחויבות אבל קליל, עם חוש הומור יוצא מן הכלל וכשרון בישול!

הנפש התאומה של בן מזל דלי הוא מישהו בעל אישיות מוחצנת שאוהב לבלות, או כאלו שמוכנים תמיד להרפתקה מזדמנת. הם גם נמשכים מאוד לאנשים בעלי חוש הומור מפותח ושנינות חדה. אם אתם יכולים לגרום להם לצחוק, אתם יכולים לגרום להם לעשות כל דבר. יכולת לבשל היא יתרון גדול מאחר ובני מזל דלי ממש אוהבים לאכול!

נפשות תאומות פוטנציאליות: מאזניים, טלה, דגים וקשת.

הנפש התאומה של בן מזל דגים: אדם בעל ביטחון, מוח יצירתי ויכולת לשדר על אותו הגל.

הנפש התאומה שלכם, ע

בני מזל דגים חיים בעולם משלה ולעולם לא לוקחים דבר ברצינות או כמובן מאליו. הנפש התאומה האידאלית שלהם היא מישהו בעל ביטחון עצמי בריא, פראי ובעל תודעה יצירתית שחושב באופן לא לינארי. יותר מכל הם זקוקים למישהו שיכול להתחבר ולתקשר איתם באופן עמוק ובעל משמעות.