הספרה האחרונה בשנת הלידה שלכם יכולה לחשוף את סוד החיים הגדול שלכם

השנה בה נולדתם משחקת תפקיד מרכזי בחיים שלכם. אבל הדבר המשפיע ביותר היא הספרה האחרונה בשנת הלידה שלכם. אלמנטים שונים מייצגים את הספרה הזו. ישנם 5 אלמנטים: אוויר, רוח, אדמה עץ ומים. אלמנטים אלה יכולים לספר רבות על אופיו של אדם, ההרגלים שלנו, ודברים רבים אחרים.

אז, באיזו שנה נולדתם? בחרו את הספרה האחרונה בשנת הלידה שלכם כדי לגלות מהו האלמנט שלכם. דלגומא, אם השנה שלכם היא 1987, תבחרו במספר 7. לכן האלמנט שלכם הוא אש.


מתכת (0-1)
מתכת מייצגת אופי חזק וחוסן נפשי. אנשים אלו הם עצמאיים אך שמרניים, ולעתים פועלים על דעת עצמם ולטובתם האישית. הם רוצים לחיות בהרמוניה ובאהבה.


מים (2-3)
אלמנט המים מייצג איכויות כמו אדיבות, קסם וחמלה עבור אחרים. אנשים אלו ניחנים בדמיון ויצירתיות, וזה מה שהופך אותם למקצוענים במיוחד בתחומים הקשורים לאמנות. אנשים אלו הם בעלי אינטואיציה מפותחת במיוחד, ושמים לב לפרטים.

עץ (4-5)
העץ מייצג אנשים מלאי ביטחון עצמי וחריצות. יש להם תשוקה לחדשנות, התנסויות חדשות והם חולמים על לגלות את העולם הסובב אותם על כל המקומות המוזרים שבו והחידות שהוא אוצר בתוכו. הם מעולם לא נוהגים בצורה אנוכית ונרקיסיסטית.

אש (6-7)
האש מייצגת אנשים הרפתקניים, בעודם חולמים על טיול סביב לעולם. יש להם נטייה להיחפז לדברים. אנשי אלמנט האש הם מלאי קסם וספונטניים; הם יודעים כיצד למגנט אליהם אנשים.

אדמה (8-9)
אנשים המיוצגים עי אלמנט האדמה הם אמינים ומלאי אמביציה. הם מחשבים כל דבר בזהירות ומעולם לא נחפזים לעשות דברים מטורפים. אנשים האדמה אוהבים סדר ומשמעת, לכן הם תמיד צמודים ליומן. הלא ידוע הוא הפחד הגדול ביותר שלהם.