השמש שתבחרו תגלה צד נסתר באישיות שלכם

הצורות והתבניות האהובות עלינו יכולות לספר לנו רבות על תכונות אופי נסתרות בתוכינו, כמו פסיכולוגיה של מערכות יחסים או מבחנים פסיכולוגיים הקשורים לציור – בחרו באחת השמשות וגלו מה הבחירה שלכם אומרת עליכם.

צוות האתר שלנו הכין עבורכם מבחן פסיכולוגי קצר.


מאז ומעולם היה שמור מקום של כבוד לשמש בקרב דתות ותרבויות, לאורך ההיסטוריה של המין האנושי. במבחן הזה תתבקשו להאט לרגע את תודעתכם, להביט בתמונה הזו הכוללת 8 שמשות, לבחור בשמש שהכי מוצאת חן בעיניכם, ולגלות משהו שלא ידעתם על עצמכם!

11


האם אתם מוכנים עם התשובה? בואו נראה מה זה אומר עליכם!

2

1

תכונת האופי המיוחדת שלכם היא שאתם תמיד שומרים על רוח חיובית ומחפשים דרך בה תוכלו לשפר את עצמכם. קשה לדכא אתכם ואתם עומדים על קרקע יציבה על הזמן. הכוס שלכם תמיד "חצי מלאה".

הגישה הזו לחיים לא רק הופכת אתכם עמידים יותר, אלא גם הופכת אתם לחברים מעולים שיכולים לתמוך ביקרים לכם בכל עת. אתם חברותיים, אבל לפעמים שומרים את עצמכם לעצמכם כדי לא להיפגע. זה מאפשר לכם לסנן את האנשים שסביבכם ולהותיר רק את אלו שאתם מחשיבים כחברים טובים באמת.

4


ישנם שני דברים מאוד חשובים עבורכם – המרחב האישי והכבוד שאתם מקבלים מהעמיתים והאנשים האהובים שלכם. אתם מופנמים יותר ממוחצנים, אבל לא מתרחקים מאנשים, אלא יותר שומרים את עצמכם לעצמכם.

אתם מעריכים פשטות, תכונות אופי טובות כמו אדיבות וכנות, ואתם תמיד שם בשביל החברים שלכם. זו הסיבה מדוע אתם חייבם להיזהר מאנשים שמנצלים אתכם לטובתם האישית. תמיד בטחו בחוש השישי שלכם, כי הוא יוציא אתכם מחוץ למצבים הללו כשאתם נקלעים אליהם.

5

אתם חכמים מאוד, סקרנים מאוד ואמיצים בכל הנוגע להרפתקאות חדשות וידע. אתם כנים מאוד ושקופים, שומרים על ראש פתוח ומנסים לשמור על כושר השיפוט שלכם בלתי מעורפל.

אתם מנהיגים מלידה ומשמשים מדריכים לאחרים. אתם סומכים מאוד על החוש שלכם שמבדיל בין רע לטוב ומעריכים את דעתכם המלומדת.


6

חותמת האישיות שלכם היא כמות האנרגיה הבלתי נלאית ואי השקט שמאפיין אתכם. אתם קרועים בין מאות רעיונות בו זמנית. אתם תמיד מוכנים להתייצב מול אתגרים חדשים ונלהבים בכל פעם שהזדמנות חדשה עומדת בפתחכם.

אתם קורנים מאהבה לחיים, אותם אתם מנסים לחיות במלואם. וזה מה שהופך אתכם לאנשים בעלי מטרות נפלאות בחיים, רק וודאו שדעתכם אינה מוסחת.

7

יש לכם יכולת יוצאת דופן ורצון לעזור לאנשים עם הבעיות שלהם. אתם אוהבים לעזור לאנשים בעת הצורך וזה נראה כאילו יש לכם קומפלקס אישיותי של גיבור – כי מי יהיה טוב יותר מכם בלהציל את העולם?

אתם קורנים מאור והשראה לאחרים. אתם אנשים אינטליגנטיים, אבל לא תמיד אומרים מה אתם חושבים לאנשים חארים.

8

אנשים שבחרו בשמש הזו הם אנשים שאוהבים לכייף ונהנים מהחיים, ונהנים באופן כללי מכל פרט בחייהם. כל מכשול בדרך שלכם הוא פשוט סיבה נוספת ללמוד משהו חדש.

אתם לא נבהלים מביקורת בונה, ושומרים על מערכת יחסים לבבית ומהנה עם אחרים. אנשים תופסים אתכם כאמינים וכאנשים בעלי כושר מנהיגות.

9

אתם שואפים השראה בקלות ע"י מטרות חדשות ונהנים לרוץ את המייל הנוסף כדי להשיג אותן – אבל בדרך כלל יש מטרות רבות. למעשה, משך חיים אחד לא מספיק כדי למלא את כולם. אתם אתם רוצים שהחלומות הגדולים שלכם יתגשמו – אתם חייבים להבין איזה מהמטרות הללו חשובות לכם.

אנשים אחרים רואים אתכם כאנשים מלאי אנרגיה ועקשנים, שלא יודעים מתי לפרוש. יש לכם השפעה חיובית על אחרים.

10
הסבלנות שלכם מעוררת קנאה. אתם לא שומרים טינה ולא נפגעים בקלות. כאנשים, אתם בוגרים בצורה נהדרת, כאלה שאוהבים חושב על הדברים כדי להימנע מטעויות.

למרות שאהבה ושאר הרגשות חשובים עבורכם, הם נוטים "לעבור למושב האחורי" בגלל הרציונליות והאינטליגנציה שלכם.

אז מה אתם אומרים, צדקנו? שתפו את זה עם כל בני המשפחה והחברים שלכם עוד היום.