התינוקת הזו לא הפסיקה לבכות, אז אמא שלה עשתה את הבלתי ייאמן. בתה בת ה-8 תיעדה את כל העניין

לא פעם תינוקות יכולים לשגע את ההורים שלהם ולדחוק אותם לקצה, אבל רוב האנשים מתמודדים עם המצב באופן שקול: לעתים הם מבקשים ממישהו אחר לשים עין על התינוק בזמן שהם נרגעים. זה אחד האתגרים בהורות, וככל שהילד צעיר יותר כך קשה יותר להתמודד איתו. אתם לא יכולים לשאול תינוק מה לא בסדר איתו או מדוע הוא בוכה במשך 17 שעות ברצף, אתם פשוט חייבים לנסות כל אפשרות עד שתמצאו פתרון.

לפעמים כל מה שהם רוצים זה רק לבכות ואתם תקועים עם הרעש, ואין ספק שזה מתסכל מאוד! אבל לא כולם חושבים כך, כמה אנשים מרגישים את הצורך לפרוק את התסכול על התינוק.


ה"אימא" הזו מאלמטי, קזחסטן צולמה כאשר היא חובטת בפניה של בתה בת ה-8 חודשים, אבל הסיבה שבגללה חבטה כך בבתה היא כי הילדה לא הפסיקה לבכות…כאילו שזה הולך לשנות משהו. זה אפילו לא הגיוני להכות תינוק בגלל שהוא בוכה, כי זה יגרום לו לבכות יותר, אז האישה הזו הייתה כנראה כל כך כועסת עד שאיבדה את ה לגמרי.
אזהרה, הסרטון שאתם עומדים לראות הוא די קשה לצפייה.


עדיין לא ברור אם האישה תואשם בפלילים, אבל דבר אחד בטוח, וזה שהתינוקת לא זוכה לטיפול הולם ואין אף אחד שיעיד האם זהו מקרה חד פעמים או כזה שחוזר על עצמו לעתים קרובות. אנחנו לא יודעים האם התינוקת נפגעה באיזשהו אופן, אך אנו מקווים שהחקירה תסתיים בקרוב. זה פשוט מחליא.