התמונה בה תבחינו קודם חושפת מה הדברים החשובים לכם באהבה

לתת המודע שלנו יש השפעה רבה על האופן בו אנחנו מתנהגים, מה שאנחנו עושים, וכמובן, האופן בו אנחנו רואים את העולם הסובב אותנו. תת המודע שלנו מאחסן את כל מה שאי פעם ראינו, הרגשנו ונתקלנו בו. בתמונות האלה יש תמונות נוספות בתוכן ומה שאתם רואים קודם מייצג את התחושות שלכם לגבי אהבה. כמה פסיכולוגים טוענים שהטכניקה הזו יעילה בגלל שהיא עורת לכם לחקור את המוח שלכם.

צוות האתר שלנו מזמין אתכם להשתתף במבחן הזה ולהכיר את עצמכם טוב יותר.


מה אתם רואים קודם?

תמונה 1


2 חתולים

אם התמונה הראשונה בה אתם מבחינים היא חתול, אתם אנשים נחושים וכנים. החיים שלכם מבוססים על יופי ושגשוג, חוש הומור ותחושת שלמות, וזה מה שאתם מעריכים באהבה. יש אנשים שיאמרו שאתם קצת אנוכיים, אבל אתם אוהבים להיות עצמכם ולא יכולים לסבול שליטה חיצונית. לפעמים אתם פשוט רוצים שיניחו לכם לנפשכם מבלי להסביר מדוע.

* אישיות: אתם עצמאיים מאוד ויודעים לדאוג לעצמכם. לא משנה מאיזה גובה אתם נופלים, אתם תמיד נוחתים על הרגליים.
* מערכת יחסים: העצמאות שלכם הופכת את חיי האהבה שלכם לקשים, אתם לא מרגישים בנוח להיות מעורבים במערכות יחסים ארוכות טווח, ולעתים קרובות אתם בוחרים לברוח מזה.


כלב

אם הבחנתם קודם כל בכלב, זה מיצג רוגע ורווחה גופנית, נפשית וחברתית. אתם מאמינים בכל לבכם באהבת אמת ומוכנים להמתין כמה זמן שיידרש, אפילו אם זה אומר שתבלו את סופי השבוע שלכם לבד. אתם נאמנים, אחראיים, אפשר לסמוך עליכם ואתם רגועים. ואתם מאמינים שאתם ראויים לאהבת אמת. אתם מוצאים דרכים לראות את הטוב בכל מצב, ונאמנות ואמינות הן בין התכונות המתארות אתכם.

* אישיות: אוהבים, דואגים ורגועים – ה אתם.
* מערכת יחסים: משפחה היא הדבר החשוב ביותר עבורכם. מערכת יחסים עבורכם היא קודם כל חברות ואחדות, כמו שאומרים – הכלב הוא חברו הטוב ביותר של האדם. אתם צריכים לסמוך על האיש עמו אתם נמצאים.

במה אתם מבחינים קודם.

תמונה 2

שועל

אם הבחנתם קודם בשועל, אתם חיוביים ורומנטיים מטבעכם. הציור הזה מייצג אשליה של שקיעת השמש בגלל הצבע הכתום, ורק במבט שני זה הופך לבעל חיים. יש לכם חיבור עמוק לטבע ובאהבה אתם מחפשים מישהו עם ערכים דומים. נהוג לומר כי השועל הוא פיקח ורוחני.

* אישיות: אתם אנשים מכובדים, והתבונה היא כוח העל שלכם.
* מערכת יחסים: חופש חשוב לכם מאוד. לא אכפת לכם ממערכת יחסים ארוכת טווח, כל עוד אתם לא מרגישים כבולים.

דולפין

אם אתם מבחינים קודם בדולפין, אתם די מתוחכמים, ולפעמים נחשבים כאנשים ברי מזל. בכל הנוגע לחיי האהבה שלכם, אתם מחפשים אנשים רגועים ואינטליגנטיים. אתם מקסימים ואנשים אוהבים להיות בחברתכם. אתם חכמים ואינטליגנטיים ומציגים גישה מאוזנת.

* אישיות: אדיבות, שלווה והרמוניה מתארים את האישיות שלכם.
* מערכת יחסים: אתם רוצים משפחה גדולה, מאוד גדולה. אתם דואגים לכולם, אפילו לדודנים שלכם, לדודים ולדודות, ותמיד זוכרים מתי יום ההולדת של כל אחד.

מה אתם רואים קודם?

תמונה 3

פנים של גבר

אם הבחנתם בפנים של גבר בעץ, אתם אנשים אמנותיים ויצירתיים מאוד, והחיים שלכם מבוססים על הרפתקה מתמשכת. כל יום מביא עמו משהו חדש, וייתכן שמדובר באהבה חדשה, גם כן. גישת חצי הכוס הריקה אינה מתאימה כלם, ולמעשה, עבורכם היא תמיד חצי מלאה ואפילו עולה על גדותיה. ייתכן והיא מלאה באוויר, אך עבורכם תמיד יש משהו משעשע.

* אישיות: יש לכם אישיות תוססת שכזו המעניקה אנרגיה לכל הסובבים אתכם.
* מערכת יחסים: אתם חושבים שאתם לא מוכנים למערכת יחסים רצינית, אך יום אחד תכירו אדם מיוחד ותשכחו מזה.

פניה של אישה

אם הבחנתם קודם בפניה של אישה, אימהות ואדיבות הן מרכז העולם שלכם. אתם חושבים תמיד על האנשים היקרים לליבכם ונהנים לטפל בהם. אתם מוכנים לעזור לכל אחד בכל זמן וכל החברים שלכם יודעים שאתם במרחק שיחת טלפון.

* אישיות: אתם אנשים חמימים ואוהבים להפליא, ותמיד יש לכם מקום בלב לכל הסובבים אתכם.
* מערכת יחסים: דאגה, תחכום ואיזון הן התכונות החשובות לכם במערכת יחסים.

פניו של ילד

אם הבחנתם קודם בפניו של ילד, אתם אוהבים שדואגים לכם. בחיי האהבה שלכם, אתם לא אוהבים לעשות את הצעד הראשון, או אפילו את הצעד השני. חיי האהבה שלכם חייבים להיות בעלי בסיס של כנות, רוחניות והרמוניה. אתם שקטים מאוד ולא אוהבים לקבל החלטות גדולות.

* אישיות: יופי, מסירות ונאמנות הן התכונות העיקריות שלכם.
* מערכת יחסים: אתם נאמנים ומחויבים כל עוד אתם לא צריכים להחליט שום דבר.

פנים במים

אם הבחנתם קודם בפנים במים, חופש הוא מה שאתם רוצים בחיי האהבה שלכם. אתם חיים את החיים שלכם ללא מאמץ ובמלואם, אתם רוכשים חברים בקלות, ולא מאמינים ברגשות עמוקים. אתם בוחרים לחיות את הרגע ולא חוששים ממחר כלל וכלל. אתם מסרבים לדאוג לגבי דברים. החיים מעולים עבורכם, לא משנה מה.

* אישיות: אתם קלילים מאוד ויש אנשים שיחשבו שאתם קצת שטחיים.
* מערכת יחסים: אתם לא רוצים מחויבות ומעדיפים שיהיו לכם חברים רבים, אבל מעדיפים לא להניח לאיש להתקרב יותר מדי.

גזרה של אישה

אם הבחנתם קודם בגזרתה של אישה, אתם אוהבים להיות במרכז תשומת הלב. אתם חכמים ומעריכים אנשים שמבחינים באינטלקט שלכם, אבל לא אכפת לכם אם הם שמים לב גם למראה החיצוני שלכם. אתם פרפרים חברתיים ותמיד מביאים עמכם צחוק. אנשים אוהבים להיות בחברתכם, אך לעתים הם עשויים לקנא ביכולות שלכם להגות רעיונות מבריקים.

* אישיות: אתם אוהבים לכייף וזוהי משמעות החיים עבורכם. שום דבר לא יכול לעצבן אתכם או לגרום לכם להרגיש רע.
* מערכת יחסים: עמוק בפנים אתם מעט מפחדים מערכת יחסים רצינית או מחויבות. זו הסיבה מדוע אתם בוחרים להתרחק מאהבה.

כיצד הלך לכם? ספרו לנו על כך בתיבת התגובות בהמשך, וודאו שאתם משתפים את זה עם כל בני המשפחה והחברים שלכם!