התקן נשיקה סיני בעל שפתי סיליקון מציאותיות מאפשר לכם לנשק את האהוב שלכם און ליין

יש אנשים שיחשבו שזה קריפי, בעוד אחרים מתוודים כי זהו התקן חמוד ופרקטי. כך או כך, אנשים נגנבים מההמצאה החדשה הזו שיוצרה ע״י גאוני טק סינים ומאפשר לכם לנשק את האהוב שלכם בכל מקום בו תחשקו, גם אם ממרחק של אלפי קילומטרים. בואו נעיף מבט מקרוב במה שההתקן הזה יכול לעשות עבורכם, ואולי תהיו האדם הבא שימלמל, ׳שתקו וקחו את הכסף שלי׳.

ההתקן הזה עוזר לקדם אהבה מונוגמית

© tongbingxue / Twitter© tongbingxue / Twitter

התקן הנשיקה המציאותי הזה הוא בעל שפתיים נעות שנוצרו כדי לאפשר לאנשים לחוש קשר ׳אמיתי׳ עם האהובים הנמצאים במרחק מה מהם. תוכלו אפילו לנשק זרים גמורים, אבל ההתקן הזה מעוצב כדי לקדם מערכות יחסים מונוגמיות. כדי להשתמש בזה, חייבת להיות הסכמה משני הצדדים.


ה׳שפתיים׳ בהתקן הזה עשויות סיליקון. הן מחקות את הלחץ האמיתי, התזוזות, ואפילו את חום השפתיים של האדם המנשק באמצעות חיישנים. זה מאפשר להתקן לשלוח העתק מדויק של המנשק להתקן של האהוב שלכם. זה עובד באמצעות התאמה לאפליקציה בטלפון.

עבור אנשים רבים, מדובר בהתקן מציל חיים

© tongbingxue / Twitter


© tongbingxue / Twitter

התקן הנשיקה הזה נמכר במחיר של 38$ ליחידה. אנשים שקונים בפלטפורמה המווקנת ׳טאובאו׳ (Taobao) כבר חוטפים את ההתקן הזה מהמדפים, בקצב של 100 יחידות לחודש.

ביקורות של לקוחות מספרות לנו שהם למעשה אסירי תודה על האפשרות לחלוק רגע אינטימי עם האהוב שלהם. ׳תודה לך, טכנולוגיה׳ הן מילותיו של אחד הלקוחות המרוצים אשר חושפים כי ההתקן מסייע לו לשמור על מערכת יחסים מונוגמית עם חברתו הנמצאת במרוחק ממנו במשך שנים.


© tongbingxue / Twitter

ממציא ההתקן הזה, ששם משפחתו הוא ג׳יאנג, אמר כי הוא יצר את זה לאחר שחי במרוחק מחברתו במשך 7 שנים.

ג׳יאנג עיצב את ההתקן הזה כך שהוא מותאם לאדם מקבל ונותן אחד בכל פעם. פירוש הדבר הוא שאנשים אינם יכולים למעשה לשלוח נשיקות בלתי רצויות לאנשים שאינם מצפים מהם לעשות זאת.