זהו הגבר שאת באמת צריכה לחכות לו

חכי לבחור שיושיט אליך את ידו כשאתם הולכים ברחוב ויאחז אותה בגאווה. חכי לבחור שיתפוס אותך רגע לפני שאת מועדת כי פספסת את המדרגה.

חכי לבחור שיושיט אליך יד דרך ערימה אינסופית של שמיכות באמצע הלילה, וימשוך אותך קרוב אליו.


חכי לגבר שיחליק מהמיטה בבוקר למקלחת, בשקט ככל האפשר, ויניח לך לישון עוד כמה דקות בשלווה.


חכי לגבר שיניח את ידו על רגלך בכל מקום – במונית, ברכבת, על הספה, מתחת לשולחן במסעדה. מחווה פשוטה של תקשורת שאומרת הכל.

חכי לגבר שלא יניח לשקט לגרום לאי נוחות. שיבנה את הביטחון שלך; "לבשי את הנעליים", גבר מלא תשוקה וכזה הלוקח את העבודה שלו ברצינות, ועדיין ממקם אותך בעדיפות עליונה.

חכי לגבר שגורם לך לצחוק – אבל באמת, צחוק מכל הלב. צחוק שנמשך כמה רגעים אחרי שהבדיחה הסתיימה, כשכבר אי אפשר להכיל את האושר.

חכי לבחור שמציג אותך למשפחה ולחברים שלו בלי חשש.

חכי לגבר שלעולם לא מפסיק לנסות – פיצה עם חצי פפרוני, ארוחות ביתיות מבושלות המוגשות לשולחן הסעודה, כזה המתרגש רק מתכנון הארוחה הבאה שיבשל לך, יביא לך פרחים – רק כי מתחשק לו, יעצור בחנות יינות בדרכו הביתה, ימסגר תמונות שלכם, יכתוב לך מכתבים בכתב ידו.

חכי לבחור שיתאמץ בכל הקשור למשפחה ולחברים שלך, ויבין בדיוק כמה הם חשובים לך.

חכי לגבר איתו יהיה לך ברור שהוא יאמר "כן" לכל דבר, ללא היסוס. זה שיושב רחוק ממך בשולחן ומצחקק לעצמו, מספר לך כמה יפה אתה – ואת מאמינה לו.

חכי לבחור שמקיים את הבטחתו כל פעם מחדש.

חכי לבחור שאף פעם לא מתעייף מלנשק אותך על המצח. בבוקר כשהעיניים שלך עדיין עצומות. בלילה בו הוא לא מצליח שלא להירדם ומסתובב לצד שלך כדי לתת לך נשיקה אחרונה.

חכי לגבר שאף פעם לא מפספס פגישה, לא משנה מה. שמדבר על העתיד המשותף שלכם בלי להתבלבל.

חכי לבחור שגורם לך לחייך, בגלל שידעת, עם כל דייט גרוע ונסיעה במונית בחזרה הביתה, עם כל הודעת טקסט ששלחת וזכתה להתעלמות ושיברון לב, הסבלנות והתקווה תוביל אותך בדיוק למקום בו את נמצאת היום.

חכי לזה.