זוג טס הביתה עם בתם בת 8 הימים שזה עתה אמצו, וזוכים למסיבה ממש במטוס

אם אי פעם טסתם במטוס, אתם בטח יודעים שזה לא אידיאלי, לשבת ליד תינוק בוכה. אבל עבור הנוסעים שטסו באותו המטוס עם דסטין מור ואשתו קארן, נוכחות התינוק החדש שלהם התבררה כחוויה של פעם בחיים.

הסיפור הזה נגע ללבו של צוות האתר שלנו, ואנחנו נשמח לשתף אתכם בסיפור© Dustin Moore, MS, RD / twitter

בנובמבר 2019, דסטין ואשתו המריאו בטיסה של Southwest Airlines בחזרה לקליפורניה עם בתם בת 8 הימים שאימצו בקולורדו.


כשהזוג עלה על המטוס, מור התנצל מיד בפני חבריו הנוסעים. בעודו מתמרן במעבר עם 4 תיקים ואשתו הנושאת את צרור האושר שלהם, שניהם ידעו שזה יכול לגרום לבעיות רציניות בקרב האנשים היושבים בסמוך אליהם.


© Dustin Moore, MS, RD / twitter

ההורים הטריים לא הצליחו להביא ילד במשך 9 שנים והיו נרגשים לחלוטין באותו היום כש׳בורכו בילדם הראשון׳. הם חששו אך היו נחושים לקראת התפקיד החדש שלהם כהורים, אבל לא ידעו איזו הפתעה מכינים להם הנוסעים במטוס.


© Dustin Moore, MS, RD / twitter

בערך באמצע הטיסה, בתם התינוקת התעוררה כי נזקקה לחיתול חדש, אז דסטין ביקש מהצוות שולחן החתלה. ג׳ני, דיילת מתחשבת מאוד, פינתה עבורם חלל בחלק האחורי של המטוס כדי לתת להם פרטיות.

לאחר ההחלפה, ג׳ני ונוס אחר שאלו את הזוג מדוע הם נוסעים עם תינוקת כל כך קטנה, ומור סיפר להם את הסיפור כיצד אימצו אותה ומביאים אותה כעת לביתה החדש. הנוסעים היו נדהמים מהסיפור והחמיאו לזוג, ובירכו אותם על התינוקת החדשה והנפלאה שלהם.© Dustin Moore, MS, RD / twitter

כ-10 דקות מאוחר יותר, דייל ושמו בובי ניגש אל הזוג עם חיוך רחב ושאל על התינוקת שלהם. הם חזרו על הסיפור עם כמה פרטים חדשים, קיבלו איחולים נוספים, ובובי המשיך בדרכו.

לפתע, הם שמעו את קולו של בובי באינטרקום. הוא הכריז כי ישנה אורחת מיוחד במטוס, בתם! הוא אמר, ׳היא זה עתה אומצה ע״י ההורים קארן ודסטין ועושה דרכה לביתה׳. בשלב זה, כל המטוס הריע ומחא כפיים.

כפי שמסתבר, ג׳ני עשתה קצת יותר מלהציע את איחוליה – היא סיפרה לכל צוות העובדים שעל המטוס.


© Dustin Moore, MS, RD / twitter

בובי הזמין את המטוס כולו לכתוב עצה או מילות עידוד עבור בני המשפחה והצוות העביר עטים ומפיות לכולם.

לאחר מכן אסף בובי את כל המפיות והחל לקרוא את ההודעות באינטרקום:

״עסו זה את כפות רגליו של השני, ועסו את כפות רגליו של התינוק״
״פנו זמן לערב דייט״
״תמיד תאמר לה שאתה אוהב אותה״
״תיהנו מכל דקה. הזמן עובר כל כך מהר״

בובי וג׳ני אספו 60 הודעות עבור ההורים החדשים. הם גם הגישו לזוג כנפי טיסה עבור בתם.


© Dustin Moore, MS, RD / twitter

כדי שיזכרו את הטיסה הנפלאה הזו הביתה, דאסטין וקארן הפכו את כל המפיות לאלבום תמונות וכעת הם מקווים שיעבירו אותם לבתם יום אחד.


© Dustin Moore, MS, RD / twitter

מסתבר, ששניים מהדיילים היו נשואים, ומישהו עשה עבורם משהו דומה במהלך הטיסה שלהם לירח הדבש. אז הם חשבו שזו תהיה הזדמנות מעולה להשיב את המעשה הטוב לבני משפחת מור.

הזוג היה נרגש ממעשה האדיבות של צוות הדיילים והנוסעים. דאסטין כתב בעמוד הטוויטר שלו, ״האהבה המתפרצת בטיסה הזו, באמצעות מעשיהם של שני הדיילים הקשובים הללו…אין לי את היכולת אפילו לתאר את המשמעות של זה עבורי. כמה הכנפיים הללו וההודעות הכתובות רוממו את רוחם של שני ההורים הללו הנחושים לאהוב את בתם החדשה״.

האם לקחתם חלק פעם במעשה אדיב שכזה? בבקשה, שתפו את הסיפורים מחממי הלב שלכם איתנו בתיבת התגובות בהמשך.