זוג יוצרי קומיקס מפורסם חושף את בתם ב-9 תמונות

הרשת עוקבת אחר סדרת הקומיקס של הזוג התל אביבי יהודה ומאיה דביר, One of Those Days (אחד מהימים האלה), במשך שנים. הרצועות המקסימות שלהם מתעדות בצורה משעשעת את חיי היומיום שלהם, ומראה את האהבה שקושרת ביניםה.

בסוף 2018, יהודה ומאיה הודיעו שהם עומדים להפוך להורים ולא עבר זמן רב עד שהגיעה לעולם בתם, אריאל.


למרות שהקוראים הצליחו לקבל הצצה לחייה של אריאל פה ושם, לא היה זה עד יום הולדת הראשון לפני שבוע שהוריה חשפו אותה.


הזוג התל אביבי יהודה ומאיה דביר בדיוק חשפו את בתם בת השנה, אריאל

״בתי היפה פיה אריאל דביר. לימדת אותי שאני יכול לאהוב מישהי אחרת חוץ מאימא שלך. לא חשבתי שתינוקת קטנה יכולה ללמד אותי כל כך הרבה על עצמי! תודה שאת בחיים שלי!

אני אוהב אותך, אבא.
נ.ב לכל העוקבים היקרים שלי, זוהי הופעתה הראשונה של אריאל ברשתות החברתיות אז היו נחמדים איתה ושמרו עליה!״

יהודה ומאיה אמרו שהדבר העיקרי שהתשנה מאז שאריאל נולדה היא העובדה שהזוג כבר לא מוצא זמן לעצמם לבד. הם מקדישים את כל הזמן שלהם לאריאל או לעבודה. אך אל תחשבו שהם מתלוננים!

אריאל היא האדם החביב עליהם וגם האדם המאושר ביותר שהם מכירים. ״הכל מרגש עבורה, היא מעריכה כל דבר קטן כאילו היה זה הפרט המדהים ביותר בעולם״, אומר הזוג המאושר. עבורה, ׳קוקו׳ הוא ההמצאה המדהימה ביותר של המין האנושי. היא חכמה מאוד, חסרת פחד ויש לה את חוש ההומור של ההורים שלה״.

לקח ליהודה ומאיה שנה עד שהציגו את אריאל ברשת החברתית, וזו הייתה החלטה קרשה. ״כולם רצו לראות אותה מהיום בו נולדה״, אומרים יהודה ומאיה. ״פתחנו עבורה חשבון אינסטגרם כשציירנו אותה בקומיקס שלנו כדי להגן על שמה העתידי וזה נפרץ שבוע לאחר מכן. בכל מקרה, הצלחנו לקבל את הדף בחזרה. כמו הורים רבים, הגנה על פרטיותה של אריאל מרגישה כמו דחף טבעי עבורנו״.


״שלא כמו ההורים שלה, היא לא בחרה לחשוף עצמה בפני העולם כולו. כל האיורים שלנו מספרים את הסיפור מנקודת המבט שלנו, ואנחנו לא רוצים להוסיף טקסט לדמות של אריאל. אפילו לא למחשבות שלה״. ההורים אומרים כי זו החלטתה של אריאל מה היא רוצה להראות ברשת החברתית והיא תעשה זאת כשתגדל. ״אנחנו נהיה שם להגן עליה בכל מחיר״.

אפילו כעת, כשיהודה ומאיה מראים תמונות שלה, הם בוחרים את התמונות בזהירות יתרה. ״היא הדבר הכי חשוב לנו בעולם״.

הזוג גם נענה לבקשות המדהימות של העוקבים והשיק קולקציה לילדים באתר שלהם כחלק מחגיגת יום ההולדת של אריאל.

התינוקת כבר הופיעה בקומיקס של ההורים שלה