זוג לא מוכן לבזבז אלפי דולרים ועורך חתונה בתקציב של 500$ עם שמלה שעולה 47$, כדי להתחיל חיים נטולי חובות

חתונות זה עסק יקר בימינו. אומרים שהחתונה הממוצעת עולה כ-30,000$. בכל מקרה, לא לכולם יש את התקציב או הרצון לבזבז סכום כסף.

הזוג הזה שנישא לא מכבר ידע שיהיה עליהם להקריב כדי לוודא שהם מתחילים את חייהם המשותפים ללא חוב!© Kiara BRK via YouTube

קיארה ברוקנברו הייתה מאורסת וחשבה כיצד לערוך את החתונה שלה. אך היא גם ידעה שהיא לא רוצה לבזב אלפים של דולרים על יום אחד, ולהתחיל את חייה כאישה נשואה לבעלה ללא חובות.


״המטרה שלנו הייתה לערוך חתונה מינימלית ככל האפשר. ולבזבז את הסכום הקטן ביותר האפשרי״, היא מספרת בראיון.

אחת ההוצאות הגדולות ביותר עבור כלה היא שמלת החתונה שלה. קיארה פנתה ל- Shein כדי לקנות שמלה זולה. היא חשבה שגם ככה תלבש את השמלה הזו לכמה שעות בלבד לכן אין טעם לבזבז אלפי דולרים!

״לא רציתי לבזבז כסף רב על שמלה מאחר והבנתי שאלבש אותה פעם אחת ולמשך כמה שעות בלבד״, היא אומרת.


© Kiara BRK via YouTube

הזוג בחר במיקום מדהים לחופה שלהם. הם בחרו בכביש המהיר של אנג׳לס קרסט (Angeles Crest Highway ) עם סאן גבריאל של דרום קליפורניה והרי סיירה פלונה כרקע של החתונה.

הם לא ביקשו אישור ציבורי ולכן הזמינו רק 30-40 מחבריהם הקרובים ובני המשפחה. כך הזוג לא שילם על חופה ממשית ונישאו מול אנשים שישבו על כיסאות שכורים!© Kiara BRK via YouTube

הם גם קיבלו סיוע מהקרובים להם כדי לעזור להם להכין את היום. סבתה של קיארה העניקה לזוג פרחים, בעוד שהסנדקית שלה חברה לדודתה כדי לקנות לזוג עוגת חתונה!

כולם עשו דרכם לבר נחמד לשם קבלת הפנים. הזוג אפילו לא הצטרך לעשות הזמנה; מסיבת החתונה פשוט הופיעה במקום כשמהסעדה נפתחה ולכולם היה מקום לשבת!

במסעדה, כל המשתתפים הבינו שהם משלמים על המזון והמשקאות שלהם. ״האנשים שאירחנו שם הבינו את המשימה. הם הבינו את מה שאנחנו מנסים לעשות, ותמכו בנו״, אומרת קיארה.

הזוג הצעיר מקווה שיצליחו לעורר השראה באחרים לבזבז פחות על החתונות שלהם. היא אומרת שכשמתכננים חתונה קטנה יותר מבלי לבזבז יותר מדי, יש לזכור את המטרה: לקיים נישואין טובים ולא רק חתונה טובה!

קיארה צילמה סרטון יוטיוב מפורט המסביר כיצד עשתה הכל והיא מקווה לעזור לאחרים לתכנן חתונה פשוטה יותר ומתוקצבת:

בזממנו, כשכולם אובססיביים לגבי הוצאת כספים כדי להיראות צבעוניים יותר ברשתות החברתיות, הזוג הזה עושה את ההפך. הם הראו לעולם שהסכום אותו מוציאים על חתונה כלל לא חשוב; הנישואין הם אלו שצריך להתמקד בהם!

שתפו את הכתבה הזו כדי לנטוע השראה באחרים לקיים חתונה פשוטה יותר ולהתמקד במה שחשוב יותר מאשר יום אחד; המחויבות של הזוג האחד כלפי השנייה.