זוג מאמץ שבעה אחים לאחר שאיבדו את הוריהם בתאונת דרכים

יום אחד, פאם וויליס גללה בפיד שלה בפייסבוק כשנתקלה בסיפור שובר לה. זה היה אודות שבעה אחים המחפשים בית קבע.

הילדים היו במשפחת אומנה כבר יותר משנה לאחר שאיבדו את הוריהם בתאונת דרכים במאי 2018. הרכב שלהם התהפך על צדו וגרם למותם של אביהם בן ה-42 ואימם בת ה-31 לאחר שספגו פגיעות קטלניות.


כל אחד מהילדים סבל מפציעות ברמות שונות לאחר התאונה. למרבה המזל, אף פציעה לא הייתה מסכנת חיים. לא היו בני משפחה אחרים שיטפלו בהם, כך שארבעת האחים ושלוש האחיות נמסרו לאימוץ לאחר שהחלימו מהפציעות שלהם.


© Pam Willis / Instagram


כשפאם, עורכת דין, ראתה את התמונות, היא לא יכלה להפסיק לבהות בפנים מלאות התקווה.

״אני לא יכולה להסביר את זה. – פשוט ידעתי שאני צריכה להיות האימא שלהם״, אמרה האישה בת ה-50 ל- TODAY Parents

פעם תייגה את בעלה, יוצא חיל הים האמריקאי גארי וויליס, בן 53, כדי שיראה את מה שכתבה. היא כתבה, ״אלוהים אדירים, עצור! גארי, נוכל לאמץ אותם?״


© Pam Willis / Instagram

לזוג ממאניפי, קליפורניה, כבר היו 5 ילדים בוגרים. הם משמשים משפחת אומנה עבור ילדים במשך שנים. בכל מקרה, הם לעולם לא דיברו על אימוץ, אז פאם הייתה בטוחה שגארי לא יסכים.

״חשבתי שגארי יגיד לי שאני משוגעת – בדיוק התכוננו לצאת לפנסיה״, משחזרת פאם.


אבל להפתעתה – ושמחתה – גארי הרגיש אותו הדבר.

״שנאתי את המחשבה שיש לנו 6 מיטות ענקיות ריקות בבית מאחר והילדים שלי גדלו ועזבו את הבית. לא אהבתי את העובדה שיש לנו כל כך הרבה חדרים ריקים בבית״, אמרה פאם ל-Metro UK

באותו הלילה, הם התקשרו למספר שהופיע בתחתית הכתבה. נאמר להם כי הם קיבלו אלפי שיחות מאנשים המעוניינים לקחת את אדלינו, 15, רובי, 13, אליסיה, 9, אנת׳וני, 8, אובריאלה, 7, ליאו, 5, וסאנדר, 4.

אבל חודשיים לאחר מכן, פאם וגארי נמצאו כהתאמה עם כל האחים!


© Pam Willis / Instagram

במהלך תהליך הבדיקה, הזוג גילה שהילדים מתמודדים עם טראומה רצינית. הוריהם המנוחים התמודדו עם התמכרות, והמשפחה נדדה לעתים קרובות בין מוסדות למחוסרי דיור.

פאם חשפה כי היה קל להתחבר עם הילדים הצעירים יותר כי הם ׳חיפשו אחר קביעות באופן נואש׳. שני הילדים הגדולים היו יותר היו אגוז קשה לפיצוח, ופעם הבינה מדוע לחלוטין.

״אני חושבת שהם לא בטוח בנו, שהיינו על אמת. כאילו שאולי אנחנו עומדים להיעלם״, היא אמרה. ״אני חושבת שקשה לבטוח כשכל כך הרבה נלקח מחייך. רוב לא ידעה איך להיות ילדה. היא נאלצה לשמש כאימא בגיל מוקדם מאוד״

מאז שעברו לראשונה לגור איתם ביוני 2019, פאם אמרה שכיף להיות בסביבת הילדים. הם אפילו קוראים להם ״אימא״ ו״אבא״, טפיתחו מערכת יחסים מיוחדת עם ילדיהם הביולוגיים.

6 החודשים הראשונים היו כרוכים בהסתגלות רבה. הילדים התקשו לישון וסבלו מסיוטים. לילה אחד, ילדתם בת ה-7 באה לחדרם. כשפאם שאלה אם היה לה חלום רע, היא אמרה, ״לא, רק רציתי לוודא שאתם עדיין פה״.


© Pam Willis / Instagram

פאם וגארי הוכיחו כי אינם הולכים לשום מקום. באוגוסט 2020, הם אימצו באופן רשמי את שבעת האחים!

ילדיהם הביולוגיים, מת׳יו, 32, אנדרו, 30, אלכסה, 27, סופיה, 23, וסאם, 20, נכחו בטקס שנערך באופן מקוון.

״זה היה מדהים״, משחזרת פאם. ״הוצאנו מסך טלוויזיה ענק לחניה כדי שכולם יוכלו לראות ולעודד וגם לשמור על הבריאות במהלך המגפה. הייתה כל כך הרבה אהבה באוויר״.

פאם וגארי, כעת הורים עסוקים מאוד ל-12 ילדים, משתפים בהרפתקאותיה של המשפחה באינסטגרם, שם הם כבר יש להם 41,000 עוקבים! עקבו אחריהם כדי לשאוב השראה מסיפור האדיבות הבלתי יאמן שלהם.

מה דעתכם על הסיפור? ספרו לנו מה אתם חושבים בתיבת התגובות בהמשך, ובבקשה – שתפו את זה עם כל בני המשפחה והחברים שלכם!