זוג מביא לעולם רביעייה לאחר שאימץ 4 אחים

הזוג הזה מרידינג, פנסילבניה, קיבל הרבה יותר ממה שייחל לו כשהפך לאחרונה למשפחה בת 11 נפשות ביולי.

מקסין יאנג, בת 30, ובעלה ג׳ייקוב יאנג, בן ה-32, נדרו את נדרי החתונה שלהם במאי 2016 ורצו להקים משפחה מיד. מקסין תמיד רצתה לאמץ ילדים. וכשלמדה עוד אודות מערכת האומנה, זה רק חיזק את הרצון שלה לסייע לילדים הזקוקים לבית אוהב, למרות שמדובר רק בפתרון זמני.


״לאחר שלמדתי אודות מערכת האומנה, זה תמיד היה לי בלב״, סיפר מקסין ל-Good Morning America. ״התחלנו לקחת שיעורים אודות הורות לילדי אומנה והתקבלנו לתוכנית תוך חודשיים. אפילו לא חודש לאחר מכן, קיבלנו את השיחה הראשונה שלנו״


© maxinelee_y / Instagram


ביולי 2017, הם קיבלו שיחת טלפון אודות קבוצת אחים בגילאים 4, שנתיים, ו-11 חודשים אשר זקוקים לבית. בדיוק אז הבינו שחיכו זמן רב מדי, לכן הם הסכימו לאמץ אותם.

בזמן שטיפלו ב-3 הילדים הללו, הם קיבלו שיחת טלפון נוספת בה נשאלו האם הם מוכנים לקבל גם אחותם של התינוקות, אליוט, שנולדה זה עתה.

״אמרנו כן לאחות וזה היה ה׳כן׳ הטוב ביותר בחיי״, אמרה מקסין. ״אליוט ואני היינו כה קרובות. הייתי מתבדחת עם ג׳ייק שהיא הנפש התאומה האמיתית שלי״.


© maxinelee_y / Instagram

לאחר שנתיים בהן ניסו להרות, הצליח הזוג סופסוף להרות את בנם, הנרי, בעזרת הפריה חוץ גופית. הוא נולד באוקטובר 2018.

לזוג יאנג כבר הייתה משפחה ענקית בת 7 נפשות כשקיבלו הפתעה נוספת: מקסין גילתה שהיא בהריון עם רביעייה!


זה הכה אותם בתדהמה, בהתחשב בעובדה כי הסתמכו על הפריה חוץ גופית כשהרו את הנרי.

״בהתחלה הייתי נרגשת, אבל במהרה ההתרגשות הפכה למתח״, היא מספרת ״הרופאים אמרו שיהיה זה בלתי אפשרי ללדת 4 תינוקות בריאים לכן עלינו ׳להצטמצם׳. ברגע שקיבלנו את העובדה שזה מסוכן, הרגשנו את העונג שב לחיינו. כל הארבעה נולדו בריאים. אני שמחה שפעלתי לפי תחושת בטן״.


© maxinelee_y / Instagram

לאחר שגילו שמקסין בהריון עם רביעייה, הם יצרו קשר עם רופא בפיניקס המתמחה בהריונות מרובים. לפני הלידה, בני משפחת יאנג הגיעו לרופא כדי לוודא שמקסין מקבלת את הטיפול הראוי. למרב המזל, הכל הלך כשורה.

סילאס, תיאו, בק, וססיליה נולדו ביולי 2020, מה שהעלה את מספר הילדים במשפחה ל-9!

בעוד שמטרת מערכת האומנה היא להשיב את הילדים להוריהם הביולוגיים, העובדה שאיחוד כזה הוא בלתי אפשרי, כבר הפכה עובדה מוגמרת. לכן, הזוג אימץ באופן רשמי את ארבעת ילדי האומנה שלהם – איידן, 8, פרקר, 5, קונור, 4, ואליוט, 3 – בדצמבר 2019.

הנרי, ילדם הביולוגי, הוא כעת בן שנתיים, והרביעייה בת 3 חודשים.


© maxinelee_y / Instagram

מקסין אומרת שהאתגר בטיפוח משפחה כה גדולה הוא לוודא שכל ילד מקבל את תשומת הלב לה הוא ראוי. למרבה המזל, הילדים הבוגרים אוהבים לעזור בכל מה שקשור בטיפול באחיהם ובאחיותיהם הקטנים, מה שמקל עליה את עבודתה.

״אף פעם לא מרגישים כאילו אין די אהבה בבית״, היא אומרת. ״הם אולי לא אחים בדם אבל הם אוהבים האחד את השני המון וזה דבר נפלא לראות״.

מקסין אומרת שמערכת היחסים שלה ושל ג׳ייק ״משגשגת בכאוס הזה״, לכן הסידור הזה עובד עבורם, לא משנה כמה זה קשה.

״אנחנו עובדים ויש לנו המון ילדים. ככה זה אצלנו״.

אם אתם תוהים כיצד נראים החיים לצד 9 ילדים, תוכלו לעקוב אחר בני משפחת יאנג ביוטיוב, שם הם מפרסמים סרטונים של חיי המשפחה שלהם על בסיס קבוע.