זוכרים את בובת הברבי האנושית? ובכן, קבלו איך היא נראית עכשיו

ברבי הייתה אייקון עבור ילדות צעירות מזה כמה עשורים. למרות הביקורת שהבובה הפופולרית הציבה סטנדרטים לא ריאליים עבור אותן נשים צעירות, אנשים עדיין אוהבים את ברבי. לכן, למה שלא נהיה מופתעים שמישהי מחליטה לקחת את זה לקצה ולהפוך לבובת ברבי אנושית. פשוט תשאלו את לוקינובה. היא הייתה מוכנה לעשות כל שנדרש כדי להיראות כמו אותה בובת פלסטיק. הבחורה הזו ידעה על מה מדובר. היא עברה כל אתגר אפשרי כדי להבטיח שהיא תראה דומה כמה שיותר לברבי. לכן, בואו נעיף מבט קרוב יותר בחייה של וולריה לוקינובה כדי להבין כמה טובים החיים כבובת פלסטיק.

1


חזה שופע, מותניים צרות, רגליים והרשימה נמשכת ונמשכת; אלו הם רק חלק מהדרישות כדי להפוך לבובת הברבי הבלתי אנושית. אבל לוקינובה הצליחה לגבור על כל המכשולים. לוקינובה עונה על כל הדרישות וזה כולל בין היתר שיער בלונדיני בוהק. יש בה משהו קצת מלאכותי, אך בה בעת אין ספק שהיא יפה. רק אל תחשבו שהיא חיה בבית פלסטיק ורוד במליבו. היא לא אדם שטחי גם כן. למעשה, יש בפצצה היפהפיה הזו הרבה יותר ממה שהעין רואה.


2

ולריה לוקינובה התחילה כמו רוב הנערות הקטנות במולדובה, בברית המועצות לשעבר. היא קיבלה הרבה חום ואהבה כילדה. אפשר לומר שהילדות שלה הייתה רגילה בהחלט. אביה, ולרי, היה בנאי, ותקליטן כהכנסה צדדית. אמה, אירינה, עבדה עבור הצבא הרוסי. נשמע כמו שני הורים מגניבים שעבדו בתחומים שונים. להורים שלה בכלל לא היה מושג שבתם היפהפיה תהפוך לבובת ברבי אנושית.

3

ללוקינובה הייתה חיבה גדולה לבובות ממש כמו כל הנערות בנות גילה. אפשר לומר שהיא הייתה קבורה תחת ערימה של פלסטיק. לא פלא שהיא גדלה והפכה למעריצה גדולה של ברבי. ההורים שלה עבדו קשה מאוד כדי להרוויח כסף ולכלכל את הבית. אבל אתם יכולים בטח לנחש שהם לא הצליחו לספק את תאוות הילדות שלה ושל אחותה אולגה. ולריה לא הייתה מרוכזת רק בחייהן המזויפים של הבובות. היא הפכה לאובססיסית לגבי המראה המושלם של בובות הברבי. האובססיה הזו רק הלכה וגדלה עם השנים.

4

החיים במולדובה לא היו קלים. אז הגיעה נקודת הרתיחה בין מולדובה ואוקראינה. זה אילץ את לוקינובה לקבל כמה החלטות שיהפכו את חייה לטובים יותר. בשנת 2014, היא החליטה שהדרך הטובה ביותר להימנע מאותה מלחמה היא פשוט להתרחק ממנה רחוק ככל האפשר. אז היא ברחה ליבשת אחרת ונחתה במקסיקו. השאלה היחידה שנשארה, היא האם הייתה זו ההחלטה הנכונה עבורה? הם מקסיקו יכולה לספק לה את הקריירה וסגנון החיים בו היא חפצה?

5

לוקינובה לא התעוררה בוקר אחד כשהיא נראית כמו העתק אנושי של בובת ברבי. לפני השינוי יוצא הדופן הזה, היא הייתה יכולה לגרום לפקק תנועה בשל יופיה, אפילו בלי האיפור המתעתע שלה או כשהיא לבושה בבגדים נוצצים. בשנת 2007, היא הצליחה לזכות בתואר Miss Diamond Crown of the World. אפילו באותו הזמן השפתיים שלה היו יוצאות דופן, עיניה השחורות מהממות, והיו לה ריסים שנשים אחרות היו מתות בשבילהן. היה לה גם שיער ארוך בלונדיני וחלק, ממש כמו ברבי. אבל איש לא חשב שאובססיית הילדות שלה תהפוך להשראה הגדולה ביותר שלה.

6

לוקינובה ראתה את ההורים שלה נאבקים כלכלית כילדה. בשלב מסוים, היא הבינה שהיא לא רוצה ללכת בדרכם. היא רצתה הרבה יותר מאורח חיים רגיל. עצם היותה יפהפיה כמו אמה אירינה היווה יתרון ענק. זה אפשר לה לפתח קריירת דוגמנות. היו לה את כל האיכויות הדרושות כדי להיות דוגמנית על. בנוסף לכל אלו, היה לה את הדרייב והנחישות לזהור על המסלול. שום דבר לא יעמוד בדרכה. אבל היה משהו אחד שחסר בחייה.

7


תגידו מה שאתם רוצים, אבל אפילו בלי כל התוספות, לוקינובה יפהפיה. למרות שהיא מכחישה כי עברה ניתוחים כלשהם, קשה מאוד להטיל ספק במראה הפלסטי שלה. אחרי הכל, את לא יכולה להפוך ליפהפיית פלסטיק בין לילה. כבר היה לה את השיער, העיניים ואת גוון העור ממש כמו ברבי. כעת היה צורך להפוך את יתר גופה שיתאים לברבי. אז, היא התחילה לכאורה עם הבסיס: שתלים בחזה.
משלם והלאה, היה צורך בכמה ניתוחים פלסטיים אחרים כדי לקחת את זה לשלב הבא.

8

בעוד העולם עומד משתאה נוכח יופיה, לוקינובה המשיכה להשתנות לנגד עינינו. עם חלוף הזמן, היא פתחה יותר ויותר מאפיינים חיצוניים כמו של ברבי. רק הזמן יבשר האם השיגה את המטרה שלה. פניה נראות כמו פנים של בובה ללא ספק. למעשה, יש משהו כמעט שברירי כשמביטים בה. עם כל ניתוח שכזה, היא התחילה להיראות פחות כמו לוקינובה ויותר כמו ברבי. אבל היא אפילו לא הייתה קרובה לסיים.

9

לא היה שום סיכוי שלוקינובה תחזור בה ותעצור באמצע התהליך. אבל, היה קשה מאוד להשיג תוצאות טובות מבלי לשמור על דיאטה ואימוני כושר. כמה אנשים טענו שהיא אפשר להגיע להיקף מותניים של 19 אינץ'. זה היה בלתי אפשרי ביולוגית. אז, באופן טבעי, אנשים הניחו שלוקינובה עברה הצרת היקפים מלאכותית. בלי שום קשר, היא עשתה כל מה שסופר מודל אחרת הייתה עושה. היא הכחישה את הטענות ככל שיכלה. אבל, כמה זמן היא עוד יכולה להכחיש?

10

ללוקינובה יש אחות צעירה, ולשתיהן יש משהו במשותף. שתיהן יפהפיות בעלות עיניים שחורות מהפנטות. אבל יש הבדל אחד משמעותי בין שתי האחיות האלו. לאולגה יש שיער שחור, בעוד ללוקינובה יש שיער בלונדיני ממש כמו ברבי. האם כך לוקינובה נראתה לפני השינוי הגדול? דבר אחד שאי אפשר להכחיש הוא את השפתיים החתומות של שתיהן. לכאורה, נראה שלוקינובה מחייכת קצת יותר. ושוב, החיים של לוקינובה הרבה יותר מעניינים.

11

מבקרים טוענים שמבחינה אנטומית זה בלתי אפשרי עבור אישה רזה להיות בעלת חזה גדול. כך לפחות הם טוענים, אי אפשר לשמור עליהם יציבים מבלי צלעות עליונות. אבל זה לא כל מה שהם הבחינו בו. המותניים של לוקינובה, נראים כאילו נעלמו פנימה כדי להדגיש את המותניים שלה. ושוב, לא אכפת לה שאנשים מקנאים בה. היא יודעת מה נדרש כדי להיראות כמו בובת ברבי מכף רגל ועד ראש. אבל התחזוקה של המראה הזה אינה פשוטה, עם או בלי ניתוחים.

12

לוקינובה לא שומרת בסוד את הסודות שלה למראה הברבי האנושית. אבל אם אתם באמת רוצים להיראות כמוה, אתם חייבים להיפרד מהג'אנק פוד. כנראה שתצטרכו גם להקריב הרבה יותר. היא מודה שהיא מתאמנת כמה שעות ביום, ושותה הרבה מים. המים עוזרים לה לכבוש את הרעב והצמא. היא מודה שהיא בררנית מאוד לגבי מה שהיא אוכלת. למעשה, היא מעדיפה לאכול יותר מזון בצורה נוזלית. אבל מתי האובססיה שלה הופכת למסוכנת?

13

אנשים תמיד מתגרים בדוגמניות על וטוענים שהן חיות על אוויר. במקרה של לוקינובה, זו אכן המציאות שלה. אבל האם באמת אפשר לחיות רק על מים ואור שמש? היא טוענת שניסתה דיאטה מבוססת כזו, ולמעשה היא מתכוונת לכך שהיא לא אוכלת כלום. דיאטה זו סובבת ברובה סביב ספיגת הערכים התזונתיים מהאדמה והשמיים. אבל זה לא עבד. אז, היא החליטה להיצמד לדיאטה חפה מפחמימות וסוכר. ועדיין, היא לא שוללת את האפשרות לחיות רק מאוויר.

14

פרט להפיכתה לבובת ברבי אנושית, ללוקינובה יש מטרות אחרות. למעשה, היא רוצה ללמוד את אמנות המסע האסטרלי. אז, אל תהיו מופתעים אם היא תופיע בסלון שלכם. אמנות זו כוללת את פתיחת הנשמה להגעה למימדים גבוהים יותר. אין ספק שזה יפתח בפניה הרבה יותר אפשרויות. מי יודע אילו סודות יקום היא תחשוף? אבל היא נחושה בדעתה לשלוט באמנות זו. אין ספק, לא מדובר בדמות פלסטיק שטחית.

15

אז בין אם אתם אוהבים אותה או לא, ללוקינובה לא אכפת מה אחרים חושבים עליה. היא קרובה מאוד להגשמת הקווסט החיצוני שלה. בנוסף, היא לומדת כיצד להגשים את עצמה מבחינה רוחנית. מי יודע? אולי בתווך בין הפלסטיק והמסע האסטרלי מסתתרת ברבי מטיילת. בינתיים, המסר לעוקבים שלה הוא ברור. בכל הנוגע לאישיות שלה, פלסטיק או משהו אחר, הכי חשובה האהבה והאושר. רק אל תצפו ממנה למצוא בובת קן אנושית.