זו הסיבה מדוע חברה שלך תרוויח אם תפליץ לכיוון שלך. לא היה לי מושג כמה זה חשוב!

זה אולי נשמע מוזר, אבל כמה מומחים מאמינים שזה נכון. זה עשוי להיות קצת מביך להפליץ, אבל האמת היא, שזה קורה לכולם. זה עשוי ליצור מעט חוסר נוחות ואי נעימות עבור הסובבים אתכם, אבל זה לא כזה ביג דיל להפליץ ליד חברים שבסופו של דבר כנראה שיצחקו מזה. אבל מה קורה כשאנו נמצאים ליד מישהו שאנחנו רוצים להרשים, כמו בן או בת זוג? רוב האנשים נוטים להחזיק את זה, במיוחד בשלבים המוקדמים של מערכת היחסים. בכל מקרה, לדבריהם של כמה מומחים, זוהי בדיוק הגישה שלא צריך לנקוט. העצה שלהם? להפליץ בנוכחות בן/בת הזוג שלכם יעשה רק טוב למערכת היחסים, אז תרגישו חופשי לשחרר אחת!

אחת המומחיות הללו היא פסיכולוגית המשפחה ליאה דקיסר מרוד איילנד. היא בילתה את הקריירה שלה בכתיבה על מערכות יחסים ארוכות טווח והורות.דקיסר מאמינה שלאחר שאנשים נמצאים זמן מה במערכת יחסים, הם מפסיקים להעמיד פנים ולהראות מי הם באמת. זהו סימן לנוחות ואמון וכשאנשים מרגישים בטוחים מספיק במערכת היחסים עליהם להרגיש חופשי להפליץ האחד בפני השנייה. אחרי הכל, זהו אחד הדברים הטבעיים בעולם וכפי שדקיסר מאמינה, יש להתייחס לזה באופן טבעי ממש כמו לצחוק, לבכות או לאכול. היא רוצה גם לציין במיוחד את החשיבות היתרה של נשים לשחרר קיטור אחת לכמה זמן. ישנן כמה סיבות לכך…

מערכת יחסים בלעדית

המין היפה נחשב לעתים קרובות רך ושברירי ורוצה להיתפס כ"חמוד". כשאישה משחררת נוד ליד בן הזוג שלה היא למעשה אומרת: "אתה האחד והיחיד שלי". אחרי הכל, אהבת חייך צריכה גם להיות החברה הכי טובה שלך. סוג כזה של פתיחות שם את מערכת היחסים שלכם רמה אחת מעל. רק אנשים שנמצאים במערכת יחסים בלעדית ונוחה רוצים לעשות דברים בסביבת בן/בת הזוג שלהם שלא יעשו בציבור.

בדיחות פרטיות

אם זוג מצליח לצחוק בגלל איזה פלוץ טוב, זה רק מראה שלשניהם יש אותו חוש ההומור. זה מוביל למצבים בהם אף אחד שאינו חלק ממערכת היחסים לא מבין מה קורה. למערכת יחסים כזו יש מעין אופן התקשרות ייחודי וזה מה שהופך אותה חזקה יותר.

אין סודות

זה אולי רק נוד אבל זה יכול להיות סמלי לכל הסודות שאנשים מחזיקים בתחילת מערכת היחסים. אם אתם לא מרגישים את הצורך לעצור מבעד הגזים שלכם לפרוץ החוצה, מדוע שתרצו להסתיר כל דבר אחר? או, אם להסתכל על זה מפרפסקטיבה אחרת: אם אתם מסתירים את הנודים שלכם, מה עוד אתם מסתירים?

להפליץ זה זה

זה עשוי להישמע מגוחך, אבל מומחים רבים מאמינים בכך. אחרי הכל, אנחנו לא נמשכים לבן/בת הזוג שלנו כשהוא/היא חוזר/ת הביתה מיוזע אחרי אימון בחדר הכושר? כשאנחנו יודעים שכל היבט באדם הזה, היבלות והכל, שייכים לנו? אין שום דבר אינטימי יותר מלחלוק כל רגע פרטי ופרט מלוכלך באישיות שלכם עם מישהו אחר. זה כמו להתקלח יחד או להאכיל האחד את השנייה בפיצה שמנונית ישר מהמגש

ליאה דקיסר די בטוחה שפלוץ משובח יכול לקרב בין בני זוג. זוהי הדרך המושלמת להראות כמה בנוח אתם מרגישים האחת בנוכחות השני והדבר עשוי להראות על תחילתה של מערכת יחסים ארוכה ומאושרת. אז כשהזמן מרגיש נכון, שחררו הכל. ייתכן וזה כל מה שצריך כדי להעלות את מערכת היחסים לשלב הבא!