חודשים לאחר ערב מטורף בחברת גבר זר, הנערה הזו הרגישה משהו בין הרגליים שלה. כשהביטה לראות במה מדובר, היא הייתה בהלם

לפעמים, החיים מפתיעים אותנו. לפעמים, אנחנו מפתיעים את עצמנו. שילוב של שני אלה קרה לאמה קרופטס-ווילסון, בת 19 מניו זילנד.

לילה אחד אמה לקחה משכך כאבים כנגד כאבי הגב והבטן שחשה, והלכה לישון. ביום המחרת היא הרגישה מוזר אבל ניסתה שלא לחשוב על זה.


היא הייתה לבדה במטבח בביתה כשלפתע הרגישה משהו מוזר בין הרגליים שלה. היא הביטה למטה ולא הצליחה אפילו לתפוס את מה שראתה: ראש מגיח. היא ילדה!


"לא ידעתי מה קורה. הרגשתי כאב עוקץ וחזק מאוד, וכשהבטתי למטה ראיתי ראש", היא מספרת. "אז זה הכה בי. לפני שהספקתי להבין, החזקתי תינוק בין זרועותיי".

לא היה לה מושג שהיא בהריון. במשך תשעה חודשים. ואז, משום מקום, היא ילדה על רצפת המטבח. במצב של החלם מוחלט, היא איבדה כרבע גלון של דם אך הצליחה בכל זאת לתפוס זוג מספריים ולחתוך בעצמה את חבל הטבור. היא עטפה את התינוק במגבת.

זמן קצר לאחר מכן היא סימסה לאמא שלה, מה שככל הנראה היה האס,אם,אס המטורף ביותר שקיבלה: "בבקשה אל תכעסי או תתעצבני, אבל בדיוק ילדתי. אני לא יודעת מה לעשות".

אמה ניסתה לנקות את הנוזלים מרצפת המטבח ואז הגיעה המשפחה. הם לקחו אותה ואת התינוק לבית החולים, בעודם שואלים מי לכל הרוחות, הוא האבא?


אבל אמה לא יכלה לזכור את שמו. היא פגשה מישהו ובילתה איתו לילה אחד במהלך החופשה. לא היו לה פרטים כלשהם, כל שידעה היה שהוא אוסטרלי. בכל אופן, זו הייתה הדאגה האחרונה שלה כרגע.

הצוות הרפואי בחדר היולדות ניקה אותה ועזר ליילד את השילייה. היא גרה לבתה החדשה בשם האנה-מארי.

זה נדיר, אבל לפעמים נשים לא יודעות שהן בהריון, במיוחד אם הן רגילות למחזור לא תקין ועלייה תכופה במשקל. ישנן נשים שלא עולות במשקל יותר מדי כשהן בהריון, דבר שיכול להיות מבלבל בהחלט. בנוסף, אמה תמיד לבשה בגדים רפויים ורחבים, כך שאיש מהקרובים לה לא יכול היה להבחין במשהו חריג.

בדרך כלל אנשים נערכים ומתכוננים במשך תשעה חודשים, ולפעמים זמן ארוך יותר. במקרה הזה, היו לה רק כמה רגעים לפני שחייה החדשים כאמא מתחילים. זהו בהחלט שיעור לכולנו בנושא יחסי מין מזדמנים ובלתי מוגנים, אבל לעת עתה, המון מזל טוב ואיחולים לבביים לאמה, למרות שבלתי צפויים!