יוטיובר מסייע ל-1000 עיוורים בזה ששילם על הניתוחים שלהם ומשיב להם את ראייתם. התגובות שלהם תגרום לכם לבכות

ג׳ימי דונלדסון בן ה-24, המוכר יותר בכינויו Mr. Beast, הוא יוטיובר הטוען שהוא רוצה להפוך את העולם למקום טוב יותר, והוא אכן עושה זאת. עבור הקמפיין האחרון שלו בחר דונלדסון 1000 עיוורים מסביב לעולם ומימן את הניתוחים שלהם, וכך השיב להם את ראייתם.


© MrBeast / Youtube


במשימתו לרפא עיוורון, Mr. Beast שילב זרועות עם ג׳ף לבנסון, מנתח מפלורידה. לדבריו של המנתח, ישנה טכנולוגיה שיכולה לתקן מחצית ממקרי העיוורון בעולם; רוב האנשים זקוקים לניתוח של 10 דקות. למרבה הצער, רבים מהם חסרים את המשאבים לכך, וכאן היוטיובר נכנס לעזרה.


© MrBeast / Youtube


היטיובר והצוות שלו יצרו קשר עם אנשים במקלטים למחוסרי דיור והכינו רשימה של אנשים עם קטרקט הזקוקים לניתוח אבל לא יכולים להרשות זאת לעצמם. הקבוצה חברה מאוחר יותר עם SEE International, ארגון שסייע לדונלדסון לאסוף 1000 חולים מכל העולם, כולל אנשים מנמיביה, מקסיקו, אינדונזיה, ברזיל, וייטנאם, וקניה.


© MrBeast / Youtube

הרופא הוסיף כי אנשים לא האמינו שמישהו יעזור להם וישלם על הניתוח שלהם. סרטון שהועלה ע״י Mr. Beast הראה את תגובותיהם של האנשים לפני ואחרי, וכל הדבר הזה ישיב לכם את האמון במין האנושי


© MrBeast / Youtube


© MrBeast / Youtube


© MrBeast / Youtube


בנוסף לניתוחים, היוטיובר גם העניק סכומי כסף לאנשים. הוא העניק 10,000$ לכל אחד מהאנשים במצוקה ו-50,000$ לאדם כדי לסייע בהמשך לימודיו בקולג׳.


© MrBeast / Youtube


© MrBeast / Youtube

מה הדבר הנחמד ביותר שאדם זר עשה עבורכם, או אתם עבור אדם אחר?