ילדה בת שנתיים נשארה לבדה עם תינוק מת למשך 3 ימים כי לאימא היה משהו חשוב יותר לעשות

תינוק אוקראיני נפטר אחרי שאימא שלו השאירה אותו ואת אחותו בת השנתיים לבד למשך 9 ימים כדי לבלות זמן עם המאהב שלה.

ולאדיסלאבה פוצ'אקפו, כך לפי הדיווחים, השאירה את שני ילדיה לבד ללא מזון במשך 9 ימים – מה שגרם למוות של בנה. בתה ב ה-2 נשארה לבדה עם גופתו של אחיה למשך 3 ימים. הילד היה בן 23 חודשים ומת מרעב.


לאחר שהילדים נתגלו בבית, הילדה הובהלה לבית החולים שם ניצלו חייה.


"הילדה הייתה תשושה, היא הייתה חלשה מאוד", אמר הרופא. "היא נלקחה מיד לבית החולים שם קיבלה דרך הווריד. היא מרגישה טוב יותר כעת ואנחנו יכולים לומר שהיא תחיה. התחלנו לתת לה כמויות זעירות של מזון מוצק".

ילדה בת שנתיים נשארה לבדה עם תינוק מת למשך 3 ימים כי לאימא היה משהו חשוב יותר לעשות

כאשר המשטרה תחקרה את האם – שטוענת כעת כי היא בהריון עם ילדה השלישי – היא נשארה אדישה למשמע העובדה שילדיה יכלו לגווע ברעב בהיעדרה.

"לא ידעתי שהילדים יכולים למות", היא מסרה לרשויות.

ילדה בת שנתיים נשארה לבדה עם תינוק מת למשך 3 ימים כי לאימא היה משהו חשוב יותר לעשות

הרשויות הוזעקו למקום אחרי שהשכנים שמעו את הילדים זועקים בייאוש. הטפטים נתלשו מהקירות כתוצאה מהינסיון של הילדים לברוח. דווח כי הם נמצאו במצב של תת תזונה ובעתה.

הסיפור המזעזע הפך לויראלי, והאם זכתה לתגובות של גועל וכעס בשל מעשיה האנוכיים.

"דוחה. לאישה יש בעיות מנטליות קשות. ילדים מסכנים."

קורא נוסף שיתף את מחשבותיו:

"אני מאמין בעונש מוות. אבל האישה הזו לא צריכה למות. יש למסור אותה לאותן נשים שם בחוץ שרוצות ילדים אבל לא יכולות להביא ילדים, אלו שמאמינים שאימא היא כזו שאכפת לה, אוהבת ודואגת שהתינוקות שלה ירגישו חמימות, אהבה, שיאכילו וינקו אותם…ולאלו כמוני, שחשושבים שצריך לקרוע את הדבר הזה צלע אחר צלע!!! אני מקווה שינעלו אותה מאחורי סורג ובריח ויותירו אותה למות מוות איתי ומייסר! לא מגיע לה משהו טוב יותר!!!