ילדה יוצאת מהכיתה ומגלה שאביה החורג אימץ אותה באופן רשמי

כמה כיף לקבל מתנות. לא רק לקבל אותן, אלא גם להעניק אותן! הענקת מתנה לאדם אחר היא ככל הנראה החוויה הטובה והמספק מכל. במצבים מסוימים, מתנה חומרית היא נחמדה, אך איננה טובה כמו משהו רגשי אשר מחמם את הלב. ועבור אבא אחד, בשנה שעבר, הענקת המתנה שנתן לבתו לא הייתה רק מספקת, אלא גם היום הטוב ביותר בחייהם של השניים.


מייק ראסל החם לצאת לראשונה עם אשתו, שרה, לפני 5 שנים

© YouTube – Good Morning America

בכל אופן, לא היה מדובר רק בשניהם! לשניים כבר היו משפחות מנישואין קודמים, וכזוג היו להם 4 ילדים. כשמייק פגש את קאמרין, בתה של שרה, השניים התחברו מיד. במילותיו, הם ׳התאימו זה לזו כמו סיר למכסה׳!© YouTube – Good Morning America

תוך שנתיים, קאמרין החלה להשתמש בשם המשפחה של מייק, חרף העובדה שלא הייתה בתו הביולוגית ואף טרם אומצה על ידו. אין ספק, היא אהבה את מייק.

© YouTube – Good Morning America

עם הזמן, היא החלה לשאול האם תוכל לשנות את שם המשפחה שלה לראסל כך שתוכל להשתמש בשם משפחתו של האיש בחייה, האיש שכה אהבה. בתחומים רבים בחייה, קאמרין כבר השתמשה בשם משפחתו של מייק. אך היה מקום אחד, בו לא אפשרו לה לעשות זאת.

בבית הספר, קאמרין נדרשה להשתמש בשם החוקי שלה, למרות שלא היה זה השם שהעדיפה


© YouTube – Good Morning America

למרבה הצער, המקום בו נאלצה להשתמש בשם המשפחה החוקי שלה באופן ציבורי היה המקום היחידי שחייב אותה לעשות זאת. זה לא היה ביג דיל עבורה, אבל היא פשוט לא רצתה לעשות זאת. ללא ידיעתה של קאמרין, מייק ושרה החלו את התהליך האימוץ כדי להפוך את העניין לחוקי.


כשבקשת האימוץ התקבלה, מייק הופיע בבית הספר שלה והפתיע אותה


© YouTube – Good Morning America

בעודו עומד במסדרון עם שלט ועליו שמה החדש, מייק המתין שתצא מהכיתה. כפי שניתן היה לחזות, כשראתה את זה, פתחה בריצה לעברו והשניים התחבקו ארוכות. ניתן לומר בביטחון, שלא נותרה עין יבשה באולם, מבוגרים וילדים כאחד.

בחיבוק גדול, נהנו השניים מהרגעים הראשונים בהם חלקו אותו שם משפחה, וזה היה הרבה יותר מסתם אותיות על מסמך


© YouTube – Good Morning America

עבור מייק, הענקת שם המשפחה לבתו היה משמעותי מאוד. במילותיו שלו:

״זוהי סגירת מעגל. זה עוזר לה, היא יודעת שתמיד יהיה שם מישהו בשבילה, וזה אני״ – GMA.

כששומעים מישהו מדבר כך, קל לשער כמה מרגש היה אותו הרגע!

שינוי השם באופן חוקי היה הרבה יותר מרשמיות, המשמעות לכך עמוקה יותר


© YouTube – Good Morning America

כעת, כשהיא נושאת את שם משפחתו של אביה באופן חוקי, קאמרין יכולה להציג עצמה בפני חבריה בזהותה החדשה. שם איננו רק שם, זוהי שייכות, זהות, והידיעה שתמיד עומדת מאחוריך קבוצת אנשים שאפשר לסמוך עליה. קמרין ומייק אינם רק חברים טובים, הם בני משפחה באופן רשמי.

צפו בסרטון המרגש בהמשך כדי לראות בעצמכם את ההפתעה הגדולה של האב לבתו