ילד אמיץ בן 5 נושא את אחותו אל מחוץ לשריפה וממהר לחזור להציל את 7 בני משפחתו הנותרים

מסתבר שלא כל הגיבורים עוטים גלימה או מדים, ונואה בן ה-5 עונה על ההגדרה למונח ׳גיבור׳. לא די בכך שנשאר כשהתעורר וראה את הבית עולה באש, הוא גם לקח על עצמו את המשימה להציל את בני משפחתו והכלב. אנחנו כל כך גאים בנואה שהחלטנו לכתוב כתבה אודות הסיפור שלו ולהראות לכולם שהגבורה שלו אינה יודעת גבולות.

זה קרה בערב אחד שגרתי

© Bartow County Fire & Emergency Services / Facebook


לילה אחד ב-2020, נואה וודס, (אז) בן 5, התעורר ומצא את ביתו שבג׳ורג׳יה עולה באש כשהלהבות כבר עושות דרכן לחדר השינה שלו והעשן ממלא את האוויר. אך הוא לא נבהל. הדרך היחידה החוצה הייתה דרך חלון פתוח, אז הוא קם בשלווה ממיטתו, לקח את אחותו והכלב, ויצא.

הוא לא היסס לפעול

© Bartow County Fire & Emergency Services / Facebook


כוחות האש של מחוז ברטואו (Bartow) הופתעו מכוח הרצון של הילד הצעיר לחלץ את כולם מהבית הבוער. דוויין ג׳מיסון, מפקד כוחות האש של מחוז ברטואו, אמר שהם כבר ראו בעבר ילדים נחלצים לעזרת המשפחות שלהם. אבל ילד בן 5 שנותר קר רוח דיו כדי לעשות זאת לבדו – זה יד יוצא דופן.

מאוחר יותר, חקירה חשפה שחדר השינה של נוח הכיל עודף שקעים חשמליים שהיו המקור לפרוץ השריפה. דייוויד וודס, סבו של נואה, ובן משפחה שישן באותו הלילה בדירה כשהאש פרצה, אומר, ׳כל האהובים שלנו הצליחו להיחלץ מהבית. אם לא נואה, ייתכן ולא היינו פה היום״.

אפילו מושל ג׳ורג׳יה בריאן קמפ שמע על מעשי הגבוה של נואה

© Bartow County Fire & Emergency Services / Facebook

נוח קיבל מכתב הוקרה מהמושל של ג׳ורג׳יה, בריאן קמפ, בנוסף להצטרפותו ככבאי של כבוד מאת כוחות ההצלה וזכייה בפרס מציל חיים.

מיהו גיבור עבורכם? האם חזיתם במעשה הירואי שבוצע ע״י אנשים רגילים?