אל תהיו קורבנות של הטעות הזו! ילד בן 3 התעורר משותק בגלל זה…

האם אתם יכולים לדמיין את ההלם שהורים עוברים כשהם מתעוררים ומגלים שהילד הבריא שלהם הפך למשותק בבוקר? זה בדיוק מה שקרה לילד קטן בשם קולין.

המשיכו לקרוא כדי לראות מה קרה בדיוק…


הוא לא יכול לשבת או ללכת!


ילד בן 3 התעורר משותק בגלל זה

דילון וסטפני הבחינו שהבן שלהם, קולין, לא יכול לשבת ויש לו בעיות בהליכה. קולין נפל וקיבל מכה בראש בזמן ששיחק בייסבול עם אחיו, אבל הוא קם והמשיך במשחק, אז הם חשבו שאין להם מה לדאוג.

הם היו די בטוחים שהבן שלהם לא ספג זעזוע מוח, אבל היה ברור שמשהו לא בסדר. הם לקחו את קולין לחדר המיון, שם בדיקות הוכיחו כי אין שום נזק מוחי. ועדיין, מצבו של קולין המשיך להרע. הוא היה משותק מהצוואר מטה והתקשה לאכול ולשתות. ההורים לשו ביקשו שקולין יועבר לבית חולים לילדים בעיר גדולה יותר.

הוא היה יכול ללקות בדום לב פתאומי!

ילד בן 3 התעורר משותק בגלל זה

הרופאים אמרו לדילון ולסטפני שקולין היה עלול ללקות בדום לב פתאומי אם היו מגיעים חצי שעה מאוחר יותר.

זו הייתה קרציה! כן, קרציה!

ילד בן 3 התעורר משותק בגלל זה

צוות של נוירולוגים ומומחים למחלות זיהומיות בחנו את קולין וגילו קרציה מאחורי האוזן שלו. מיד לאחר שהסירו אותה, קולין צבר מחדש את הניידות שלו.

לדבריו של הרופא דוקטור טראוויס סטורק…

ילד בן 3 התעורר משותק בגלל זה


דוקטור טראוויס סטורק מחדר המיון מסביר שנשיכות קרציה הן נפוצות, ושיתוק הוא תגובה נדירה לריר של הקרציה. הוא מציין כי מצב זה אינו קשור למחלת ליים, המופצת גם היא בעזרת קרציות.

הוא מציין שמדובר ב'שיתוק איטי'.

ילד בן 3 התעורר משותק בגלל זה

"הרעלן העצבי נמצא בבלוטות הרוק שלהן", אומר דוקטור טראוויס. "אז בזמן שהקרציה ניזונה, הרעלן העצבי נכנס פנימה, ובמקרה הזה, לדם של קולין וגורם למה שאנחנו קוראים בשם 'שיתוק איטי' או הדרגתי, בתחילה ברגליים ואז בחוסר היכולת ללכת".

ברגע שהקרציה מוסרת חל שיפור בסימפטומים!

ילד בן 3 התעורר משותק בגלל זה

"ברגע שמסירים את הקרציה, זמן קצר לאחר מכן, הסימפטומים מתחילים להשתפר", הוא מוסיף.

ילד בן 3 התעורר משותק בגלל זה

נא שתפו!